Which is the best EOS System for me?

Milline EOS-süsteem sobiks mulle kõige paremini?

Kõik vahetatavate objektiividega EOS-digipeegelkaamerad pakuvad funktsioone ja eelised, mis on mõeldud aitama teid fotograafia- või filmikunstimaailmas.

EOS-i filosoofia

EOS-i tooted aitavad teil jäädvustada parimaid fotosid ja videoid. Iga süsteem pakub erinevaid tehnoloogilisi ja disainilahendusi, saadaval on nii digipeegelkaamerad kui ka peeglita kaamerad, mis on varustatud kas APS-C või täiskaadrimõõdus sensoritega. Ükskõik, kas olete alles alustav fotograaf ja vajate kaamerat, mis aitaks teil oma loomingulisel teekonnal järgmist sammu astuda, või hoopis kogenud professionaal ja otsite mitmekülgset kaamerat, mis saaks hakkama igas olukorras – EOS-kaamerad pakuvad suurepärast loomingulist võimalust.

Which EOS System Should You Choose?

Millist EOS-süsteemi valida?

Professionaalne fotograaf Richard Walch selgitab teile EOS-süsteemide erinevusi, et aidata teil otsustada, milline vahetatavate objektiividega kaamera teile kõige paremini sobiks.

Vaata videot

Väike, ent võimas – EOS M valik

Väikeste ja kergete EOS M mudelite valik pakub digipeegelkaamera kvaliteeti ning mitmeid vahetatavaid EF-M objektiive. Need kaamerad sobivad suurepäraselt igapäevaste hetkede jäädvustamiseks ja oma loomingulisuse rakendamiseks.

Tutvuge valikuga

Small but powerful: the EOS M range

Mitmekülgsus, mis on mõeldud kõigile – APS-C EOS-digipeegelkaamerad

APS-C digipeegelkaamerad pakuvad traditsioonilist jäädvustamiskogemust, suuremat korpust, vahetatavaid objektiive ja optilist pildiotsijate, et saaksite pildistatavat otse objektiivist näha.

Avastage entusiastide valik

Versatility for all: APS-C EOS DSLRs

Uus ajajärk EOS-maailmas: EOS R-süsteemi eelised

See täiskaadriline peeglita kaamerasüsteem põhineb teedrajaval EOS R-objektiivikinnitusel, mis võimaldab kiiremat teravustamist, paremat pildikvaliteeti ja heledamaid objektiive. See ühildub ka olemasolevate EOS-süsteemidega.

Lisateave

A new era of EOS: the EOS R advantage

Ülim loomingulisus – täiskaadriline EOS-digipeegelkaamera

Traditsioonilise ja vastupidava käsitsemisega ning optilise pildiotsijaga EOS-digipeegelkaamerate valik sisaldab mõnda Canoni kõige võimsamat kaamerat, mis sobivad nii edasijõudnud entusiastidele kui ka professionaalidele.

Tutvuge valikuga

Ultimate creativity: the Full-Frame EOS DSLR

Canoni objektiivide valik

Canoni objektiive saab kasutada nii APS-C kui ka täiskaadriliste kaameratega. Alates spetsialistidele mõeldud fiksobjektiividest kuni mitmeotstarbeliste suumobjektiivideni – avastage erinevaid loomingulisi vaatenurki ja -punkte.

RF-objektiivid EF L-seeria EF-S EF-M

Vaadake kõiki objektiive

The Canon lens range

EOS-toodete koostöö

EOS-i digipeegelkaamerate ning EF ja EF-S objektiivide loomisel on peetud silmas nende ühilduvust olemasolevate objektiividega, et uue EOS-kaamera kasutuselevõtt oleks võimalikult nauditav.

EOS R süsteemi ühilduvus

Lisaks oma objektiivide valikule ühildub täiskaadriline EOS R süsteem kinnitusadapteri abil ka EF- ja EF-S-objektiividega.

  • EOS R kaamerad ühilduvad kõikide RF-objektiividega
  • EOS R kaamerad ühilduvad kõikide EF-objektiividega adapteri abil
  • EOS R kaamerad ühilduvad kõikide EF-S-objektiividega adapteri abil

Avastage EOS R-süsteem

EOS R System lens compatibility

Täiskaadrilise EOS-digipeegelkaamera ühilduvus

Canoni täiskaadrilised digipeegelkaamerad ühilduvad täiskaadriliste EF-objektiividega. Valikus on nii ülilainurk- kui ka supertelefotoobjektiive, lisaks kallutatava ja nihutatava vaatenurgaga ning ülilaia avaga objektiivid.

  • EOS täiskaadriline digipeegelkaamera ühildub kõikide EF-objektiividega

Avastage EOS-digipeegelkaamerad

Full-Frame EOS DSLR compatibility

EOS APS-C ühilduvus

Standardsuuruses APS-C sensoritega digipeegelkaameraid saab kasutada nii EF-S- kui ka täiskaadriliste EF-objektiividega – tänu millele on fotograafidel suur valik. Kui võrrelda EF-objektiivi kasutamist APS-C tüüpi ja täiskaadrilise EOS kaameraga, siis esimese kasutamisel saavutate telefotolikuma tulemuse, mistõttu sobivad need hästi spordi- ja loodusfotograafidele.

  • EOS APS-C digipeegelkaamerad ühilduvad kõikide EF-objektiividega
  • EOS APS-C digipeegelkaamerad ühilduvad kõikide EF-S-objektiividega

Avastage algajatele mõeldud digipeegelkaamerad

Avastage entusiastidele mõeldud digipeegelkaamerad

EOS APS-C compatibility

EOS-M ühilduvus

Canoni peeglita APS-C kaameratel on oma valik kompaktseid ja kaasaskantavaid EF-M-objektiive, kuid kinnitusadapteri abil saab neid kasutada ka EF- ja EF-S-objektiividega. Tänu sellele saavad need fotograafid, kes on juba investeerinud teistesse EOS-toodetesse, lisada oma valikusse ühe kompaktse peeglita kaamera.

  • EOS M peeglita kaamerad ühilduvad kõikide EF-M-objektiividega
  • EOS M peeglita kaamerad ühilduvad kõikide EF-objektiividega adapteri abil
  • EOS M peeglita kaamerad ühilduvad EF-S-objektiividega adapteri abil

Avastage EOS M peeglita kaamerad

EOS M compatibility

Teile võib huvi pakkuda ka