RF-objektiivid

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Jäädvustage maailma koos paindliku ja kvaliteetse ülikompaktse F2.8 telefotosuumobjektiiviga, milles on ühendatud viieastmeline pildistabilisaator, mis pakub suurepäraseid tulemusi ka käest hoides, kuni 0,7 m teravustamine ja kiirem automaatteravustamine.

Diskreetne ja varjatud võimetega objektiiv

Vaadake, kuidas auhinnatud reklaami- ja elustiilifotograaf Matthew Joseph avastab objektiivi RF 70-200mm võimekust, peaaegu hääletut tegevust ning vapustavat teravustamise täpsust nii fotode kui ka videote jäädvustamisel.

Suurepärane objektiiv järgmistes valdkondades ...

 • ŽANR

  Igapäevane loomingulisus

  Kasutage objektiivi 70–200 mm vaatevälja, et lisada pildile vapustavat detailsust, rikkalikku dramaatilisust, värve ja kontrastsust, ning avastage, kuidas jäädvustada tegevust veelgi dünaamilisemal viisil.

 • ŽANR

  Sport ja tegevus

  Leidke huvitavaid uusi nurki ja nautige 5-astmelist pildistabiliseerimist, et jäädvustada detaile ka siis, kui valgust on vähe.

 • ŽANR

  Reisimine ja reportaaž

  Tänu kompaktsele suurusele, vapustavale L-seeria ehituskvaliteedile ja kiirele maksimaalsele avale võite olla kindel, et selle objektiiviga saate rääkida oma lugu alati täieliku selgusega.

Praktiline ja üldotstarbeline professionaalne objektiiv

See objektiiv on tõeline tööhobune, pakkudes pidevat F2.8 ava kogu 70–200 mm fookuskauguse vahemikus. Ideaalne reisi-, loodus-, uudis- ja spordifotode jäädvustamiseks.

Kindel ja hea reageerimisvõimega

Esmakordselt on Canoni objektiivis kaks Nano USM mootorit, mis tagavad kiire ja vaikse pideva teravustamise, mis on ideaalne nii fotode kui ka videote jäädvustamiseks.

Suurepärane L-seeria optiline kvaliteet

Selle suumobjektiiviga hakkab objektiivide jõudluses uus ajastu – 5-astmeline pildistabilisaator, 9-labaline ava, asfäärilised ja Super UD elemendid, SWC ja Super Spectra vääristus.

Täiustatud L-seeria konstruktsioon

Seda L-seeria objektiivi on täiustatud ilmastikukindluse ja fluorkattega, mis kaitseb seda tolmu ja vee eest. Lisaks aitab kuumuskindel värv hoida objektiivi külmana ka kuumades tingimustes.

Realiseerige oma loominguline nägemus

EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF- ja EF-S-objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Tehnilised andmed

 • F 2.8

  Nõrgas valguses jäädvustamiseks ja madala väljasügavuse jaoks

 • 5-astmeline kujutisestabilisaator

  Suurepärane stabiilsus ka nõrgas valguses

 • Asfäärilised ja UD-elemendid

  Suurepäraste selgete piltide jaoks

 • Kaks Nano USM mootorit

  Sujuvaks, kiireks ja hääletuks pidevaks teravustamiseks

 • Kompaktne ning kerge

  Väike, ruumisäästlik ja hea kaasas kanda

 • Objektiivi juhtrõngas

  Lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Objektiivi RF 70–200 mm F2.8L IS USM foto

Karbi sisu

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Objektiivivarjuk ET-83F (WIII)

 • Objektiivivutlar 1424, krookpaelaga pehme kott

 • Objektiivikork E-77 II

 • Statiivi kinnitusrõngas E (WII)

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Kuldsetes kätes ...

Lugege, miks paistab Canon silma just oma muljetavaldava uuendusmeelsuse ja pildikvaliteedi poolest ning kuidas kasutatavad nende kaameraid ja objektiive professionaalid.

 • ARTIKKEL

  Canoni objektiivide loomine

  Avastage Canoni Utsunomiya objektiivitehase kaadritagune maailm ning tutvuge insenerisaavutuste, uuendusmeelsuse ja meisterlikkusega, mis muudavad L-seeria objektiivid niivõrd muljetavaldavaks.

 • ARTIKKEL

  Sõudjate pildistamine

  Lugege, kuidas kasutas fotograaf Matthew Joseph Canoni f/2.8 RF-objektiivide kolmikut, mis katab nii ülilaia, standardse kui ka telefoto suumivahemiku, et jäädvustada kiiret tegevust.

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.
Vaadake lisaks

Seotud tooted