RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

RF VR objektiiv

Canon RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

Jäädvustage maailma vapustavas virtuaalreaalsuses tänu sellele murrangulisele L-seeria objektiivile, mille eesmärk on muuta teie VR-teekond võimalikult lihtsaks ja sujuvaks.

Avastage

CANON RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

Virtuaalreaalsusega objektiiv, mis lihtsustab professionaalse 180° VR sisu jäädvustamist ja järeltöötlust. Kogege allolevat videot VR-peakomplekti (täielikult kaasahaarava ja stereoskoopilise kogemuse saamiseks), mobiilseadme või arvuti abil. Inspireeriv lugu, mille on jäädvustanud VR-i direktor Mary Matheson ja fotograafiadirektor Richard Stegmann.

AVASTA

Kulisside taga koos Canoni kalasilma topeltobjektiiviga RF 5.2mm F2.8L

VR-i direktori Mary Mathesoni ja fotograafiadirektori Richard Stegmanni inspireeriva loo kulissidetagune maailm.
Canon_RF_Dual_Fisheye_Lens_BTS_MaryMatheson_H264_Final_MP4_6mins_EM.mp4

VAADAKE ASJU TEISITI

Avastage duaalse kalasilm-objektiivi eeliseid

VR LENS

Hämmastavalt praktiline (3D) 180° VR jäädvustamine

Kompaktne ühe kinnitusega disain lihtsustab kaamera kiiret seadistamist professionaalseks stereoskoopiliseks 180° VR jäädvustamiseks, kui kasutate ühilduvaid kõrge eraldusvõimega täiskaadrilisi ja RF-kaameraid, näiteks EOS R51 ja R5 C.

Tõhus ja lihtsustatud töövoog

Stereoskoopilise 190° vaateväljaga kaks sümmeetrilist ümmargust kalasilmakujutist sünkroonitakse ja salvestatakse kõrvuti ühele täiskaadrimõõdus sensorile, mida Canoni võimas EOS VR Utility2/pistikprogramm2 suudab sujuvalt töödelda ilma täiendava piltide kokkusulatamiseta.

EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility
EOS VR Utility - RAW controls crop

RAW (8K / 60P) video töövoog

Ühilduvad RAW videofailid, mis on jäädvustatud toetatud kaameratega (sh 8K / 60P RAW LT failid EOS R5 C-st), töödeldakse automaatselt EOS VR Utilitys, mis lihtsustab RAW-ide töövoogu veelgi, tagades suurema kaadrisageduse.

Kvaliteetsed pildid

RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV kasutab täiuslikult joondatud, kahe ettepoole suunatud kalasilmaobjektiiv kasutab kahte UD-elementi ühe objektiivi kohta kõrvalekallete korrigeerimiseks, lisaks Canoni spetsiaalseid SWC-katteid, mis vähendavad pettekujutisi ja helendamist isegi taustvalgustusega tingimustes.

recording in vr
RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

Kiire f/2.8 ava nõrgas valguses pildistamiseks

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE toimib suurepäraselt hämaras valguses tänu kiirele f/2.8 avale, mis on säriga täpselt sünkroniseeritud ja mida saab kahekordse elektromagnetilise membraani (EMD) abil täpselt juhtida.

L-seeria ehitus ja ilmastikukindlus

Kuna tegemist on L-seeria objektiiviga, on RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV loodud professionaalseks kasutamiseks. See on tolmu- ja pritsmekindel ning sisaldab fluorikatteid, mis tõrjuvad objektiivi pinnalt vett ja mustust.

EOS R5 and RF 5.2mm lens
EOS VR System

Želatiinfiltrihoidja täpseks särikontrolliks

RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV topeltobjektiivil on taha paigaldatud želatiinfiltrihoidja eelnevalt lõigatud ND-želatiinfiltrite jaoks, mida saab kasutada valguse taseme täpseks juhtimiseks, kui objektiivi kasutatakse 180° VR videote tegemiseks.

Tehnilised andmed

 • Kalasilma topeltobjektiiv

  Täiuslikult joondatud stereoskoopilise võtte tegemiseks ühele täiskaadermõõdus sensorile

 • 190° vaateväli

  Ülimalt laia vaatenurga jäädvustamine – kaasahaaravam elamus

 • 60 mm fookuskaugus

  Loomulik stereoskoopiline vaatamiselamus

 • F2.8 ava

  Erakordne jõudlus hämaras

 • UD-elemendid ja SWC-vääristused

  Professionaalne pildikvaliteet teravate ja suure kontrastsusega piltide jaoks, vähendades nii pettekujutisi ja helendamist

 • EMD topeltüksused

  Ava täpne juhtimine ja sünkroonimine tagab ühtlase särituse kahe vasaku ja parema pildi vahel

 • L-seeria kvaliteet

  Mõeldud ja ehitatud nõudlikes tingimustes töötamiseks

 • Sisseehitatud tagumine želatiinfiltrihoidja

  Tagab suurema paindlikkuse eredates tingimustes pildistamisel

Kuulake taskuhäälingut

Õppige koos meie professionaalsete filmitegijatega VR-i üksikasjalikult uurima ja jäädvustama.

Galerii

EOS VR Lens

Karbi sisu

RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV sisaldab kõike, mida vajate ühilduva kaamera ettevalmistamiseks ja kasutamiseks.

 • RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

 • Objektiivikork 5,2

 • Pehme vutlar LS1014

 • Kuuskantvõti / mutrivõti

 • Objektiivi tolmukate RF

Seotud tarkvara ja rakendused

 • TARKVARA

  EOS-i virtuaalreaalsuse VR Utility

  Võimas ja tõhus, kuid lihtsalt kasutatav rakendus, mis on vajalik Canoni ümmarguste kalasilmade VR-piltide teisendamiseks ühilduvatest kaameratest standardseks võrdnurkse projektsioonikujutiseks VR-vaatamiseks ja järeltöötluseks.

 • TARKVARA

  EOS VR lisandmoodul Adobe Premiere Pro jaoks

  Kasutage seda pistikprogrammi EOS VR Utility asemel, et konvertida automaatselt Canoni ümmargused VR-kalasilmakujutised ja importida need Adobe tuntud rakendusse.

 • TARKVARA

  EOS Utility

  Kaamera kaugjuhtimine arvutist USB kaudu, reaalajas eelvaatega.

 • TARKVARA

  Camera Connect

  Ühendage oma kaamera Apple'i või Androidi seadmega – saate kaugjuhtimisega pildistada ning hõlpsasti fotosid alla laadida ja neid jagada.

 • Seotud tooted

  PÜSIVARA UUENDUS

  Canon EOS R5 püsivara uuendus

  Püsivara on püsitarkvara, mis on teie tootele installitud ja võimaldab sellel korralikult töötada. Canon väljastab selle püsivara värskendused ja kui värskendus on saadaval, saate selle alla laadida, klõpsates siin.
  1. Võib vajada püsivara värskendust.
  2. EOS VR Utility ja Adobe Premiere Pro jaoks mõeldud EOS VR-i pistikprogramm on vajalikud ühilduva Canoni kaameraga salvestatud 180° VR-kujutiste võrdnurkse projektsiooni tegemiseks. EOS VR Utility versioon 1.2 või uuem võimaldab teisendada toetatud Canoni RAW-faile, sealhulgas 8K RAW LT/60P EOS R5 C-st (ühilduvad RAW-vormingud võivad kaamerate kaupa erineda), ning toetab Apple Siliconi ja GPU kiirendust. Üle 2 minuti pikkuste videote konverteerimiseks võib olla vajalik tasuline tellimusteenus, mis nõuab Canoni ID-d. Nõutav on ka installida kasutatava kaamera jaoks spetsiaalne „HEVC Activator“.
  3. PANGE TÄHELE: SEE VR SÜSTEEMI TARKVARA VÕIB ERINEDA TEIE KAUBANDUSLIKUST TOOTEST.