Interchangeable Lens Cameras

Vahetatavate objektiividega kaamerad

Avastage Canoni vahetatavate objektiividega kaamerad ja leidke enda jaoks uusi loomingulisi viise oma subjektide jäädvustamiseks.

Tohutu paindlikkus

Vahetatavate objektiividega kaamerad, nagu EOS digipeegelkaamera ja peeglita kaamerad, ühilduvad mitmete erinevate objektiividega – alates kiiretest ja eredatest ülilainurkobjektiividest, mis aitavad jäädvustada detailirohket pilti, kuni kaugeleulatuvate telefotoobjektiivideni, mis toovad maailma teile lähemale – ning pakuvad tõeliselt loomingulist kogemust.

Meie uusimad tooted

Vahetatavate objektiividega kaamerate tootevalik ja filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

canon-camera

Unustage kõik, mida teate peeglita kaameratest. Kaamera EOS R5 kompromissitu jõudlus viib teie fotod ja filmid täiesti uuele tasemele.

Vaadake lisaks

canon-camera

Vahet ei ole, mida või kuidas te jäädvustate – EOS R6 võimaldab teil olla loominguline viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.

Vaadake lisaks

DSLR-i kvaliteet ja nutitelefoni mugavus koos ühes nutikas kaasaskantavas seadmes. Suurepärane fotograafia ei ole kunagi olnud lihtsam ja lõbusam.

Vaadake lisaks

Canon EOS M50

Astuge samm tulevikku selle laheda, kompaktse ja mitmete ühendusvõimalustega peeglita kaamera uuendusliku tehnoloogiaga.

Vaadake lisaks

EOS R

Täiskaadriline peeglita kaamera, mis pakub fotograafidele ja filmiloojatele uusi loomingulisi võimalusi.

Vaadake lisaks

Canon EOS Ra FRT

Võimas täiskaadriline peeglita kaamera, mis on loodud professionaalsetele entusiastidele, kes otsivad kompaktset ja kerget töövahendit.

Vaadake lisaks

Canon EOS RP

Väike kerge intuitiivne täiskaadriline peeglita kaamera, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks ja reisifotograafiaks.

Vaadake lisaks

Canon EOS 2000D

Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.

Vaadake lisaks

EOS 250D

Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera*, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

Vaadake lisaks

EOS 4000D

Selle lihtsa ja intuitiivse 18-megapikslise EOS-kaameraga saate nautida digipeegelkaamera kvaliteediga fotosid ja täis-HD videoid.

Vaadake lisaks

Canon EOS 750D

Olenemata sellest, mida pildistate, võite olla kindel kompromissitus pildikvaliteedis ja täiesti professionaalses jõudluses.

Vaadake lisaks

Canon EOS 5DS

50,6 megapikslit ja kaks DIGIC 6 protsessorit loovad uue standardi kõrge eraldusvõimega pildinduses.

Vaadake lisaks

Canon EOS 750D

Mudeli EOS 5DS 50,6-megapiksline sõsarkaamera. Madalpääs-kärpimisfilter üliteravate detailide saavutamiseks.

Vaadake lisaks

Canon EOS 6D Mark II

Ükskõik, kas soovite jäädvustada ambitsioonikamaid projekte või hakata tegema professionaalsemaid pilte, EOS 6D Mark II tagab kõik vajaliku nende põnevate sammude astumiseks.

Vaadake lisaks

Canon EOS 750D

Järgmise põlvkonna automaatteravustamine ja võttekiirus. 20,2-megapiksline sensor. 10 k/s Vastupidav magneesiumisulamist korpus.

Vaadake lisaks

Canon EOS 850D FRT pack shot

Laske end inspireerida kergel ja erinevate ühendusvõimalustega digipeegelkaameral, millega saate jäädvustada detailirohkeid fotosid ning vapustavat 4K videot.

Vaadake lisaks

Canon EOS 90D

Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

Vaadake lisaks

EOS-1D X Mark II

Meie kõige esinduslikum digipeegelkaamera. 20,2-megapiksline täiskaadrimõõdus sensor. 61-punktiline automaatteravustamine. Kuni 14 kaadrit/s. ISO kuni 409 600.

Vaadake lisaks

Vajate abi kaamera leidmisel?

Meie kaameravalija aitab teil leida sobivaima kaamera.

Leia mulle kaamera

Saage inspiratsiooniOsast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Vaadake kõiki artikleid

Milline EOS-süsteem sobiks mulle kõige paremini?

Kõik vahetatavate objektiividega EOS digipeegelkaamerad pakuvad funktsioone ja eeliseid, mis on mõeldud aitama teid fotograafia- või filmikunstimaailmas.

Lisateave

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd