Interchangeable Lens Cameras

Vahetatavate objektiividega kaamerad

Avastage Canoni vahetatavate objektiividega kaamerad ja leidke enda jaoks uusi loomingulisi viise oma subjektide jäädvustamiseks.

Avastage EOS R-süsteem

EOS R-süsteemEOS R-süsteemi keskmes on teedrajav Canoni tehnoloogia, mis pakub kasutajatele uusi objektiive ja kiiremat teravustamiskiirust. Süsteem ühildub adapteri kaudu kõikide EOS-süsteemi EF- ja EF-S-objektiivide, Speedlite’i välklampide ja lisatarvikutega.

Avastage EOS R-süsteem

DigipeegelkaameradCanoni digipeegelkaamerad pakuvad laia dünaamilist vahemikku, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes, tagab väikese müraga pildid otse kaamerast ning madala väljasügavuse vapustavate portreede jaoks. Need on loodud pakkuma profitasemel tulemusi iga võtte juures.

Avastage digipeegelkaamerate valik

Peeglita kompaktkaameradMeie EOS M seeria peeglita kompaktkaamerad ühendavad Canoni kompakt- ja digipeegelkaamerate parimad omadused, et pakkuda suurepärast foto- ja videokvaliteeti, mis on täis detaile, värve ja atmosfääri – isegi nõrga valgusega tingimustes.

Avastage EOS M peeglita kaamerate valik

Leidke endale sobiv süsteem

Üle 30 aasta on see legendaarne EOS-süsteem võimaldanud fotograafidel ja filmiloojatel kasutada parimat tehnoloogiat. Meie kaamerate ja objektiividega on loomingulised võimalused laiemad kui kunagi varem.

LUGEGE LISATEAVET

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Kõik objektiivid

Canoni objektiivid on tuntud üle maailma tänu eriti teravatele, selgetele ja ilusatele piltidele, mis on täis värve ja kontrasti. Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia aitavad tagada kvaliteetsed fotod ja videod.

Tutvuge sellega kohe

All lenses

Ei tea, millist mudelit valida?

Meie kaameravalija aitab teil sobivaima kaamera leida.

Leia mulle kaamera

Canoni digipeegelkaamerate valija

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd