CANON EOS R5

Olge ühendatud

EOS R5 on üks enim ühendatud kaameraid, mis me kunagi valmistanud oleme. See suudab edastada teie nutiseadme või Wi-Fi-võrgu kaudu pildifaile teie klientidele, sotsiaalmeedia kontole või isegi kodusele pilvteenuse kontole, kasutades meie teenust image.canon.

Olge ühendatud

Ülimalt stabiilne, ülimalt kiire

EOS R5 suudab luua kiirema ja stabiilsema juhtmevaba ühenduse tänu sisseehitatud kahesageduslikule (2,4 GHz ja 5 GHz) Wi-Fi-le ning toetab standardeid 802.11a, b, g, n ja 802.11ac. Tänu alati sisselülitatud Bluetooth Low Energy ühendusele on kaamera alati ühendatud nutiseadmega, nii et kujutisi saab sirvida, töödelda ja edastada telefonis või tahvelarvutis otse võttepaigas.

Kaamera saab kasutada Wi-Fi-võrku nutiseadmetega suhtlemiseks ning kujutiste pilvteenusesse üleslaadimiseks, kasutades teenust image.canon gateway, või edastada kujutisi otse FTP kaudu.

Rakendus Camera Connect

Alustage digitaalse töövooga juba teel olles, enne kui võtetelt tagasi jõuate. Käivitage oma nutitelefonis või tahvelarvutis rakendus Canon Camera Connect ning EOS R5 loob automaatselt ühenduse Wi-Fi-võrgu kaudu, võimaldades kasutajatel kaamera mälukaardi sisu sirvida ning teisaldada kujutisi rakenduses Canon Digital Photo Professional töötlemiseks või jagamiseks.

Võite konfigureerida EOS R5-i ka kujutisi automaatselt edastama, nii et kujutised saadetakse võtete ajal automaatselt teie nutiseadmesse.

Lisaks saavad fotograafid selle rakenduse abil kaamerat EOS R5 nii fotode kui ka videote jäädvustamiseks juhtmevabalt juhtida. Valige, mida fokusseerida, reguleerige säriaegaja ja vaadake, mida kaamera näeb, kasutades kaugühendusega reaalajavaadet, mis võimaldab juhtmevaba jäädvustamist ka raskelt ligipääsetavate nurkade alt.

Canon Camera Connect

Ühendage oma Canoni kaamera Apple’i või Androidi seadmega, et kaugjuhtimisega pildistada ja hõlpsasti fotosid jagada.

image.canon

Canoni uus fotograafia pilvteenus image.canon laseb kasutajatel piiramatul hulgal fotosid (sh RAW-faile) kuni 30 päevaks veebikeskkonda talletada. Pildifaile saab seejärel teisaldada teenuse image.canon püsivasse 10 GB talletusruumi, Google Drive’i, Adobe’i teenusesse Creative Cloud1 või kohalikku võrguvälisesse salvestusruumi.

EOS R5 on esimene EOS, mis võimaldab kujutisi automaatselt pilvteenusesse image.canon üles laadida, nii et kui jõuate võtetelt tagasi, siis on need teie sünkroonitud Windows-/Mac-arvutis juba saadaval.

Image.canon

Edastage oma Canoni kaamerast pilte ja videoid oma teistesse seadmetesse ja veebiteenustesse.

FTP

Professionaalsetele fotograafidele, kes peavad edastama fotosid kiiresti ja turvaliselt otse võttekohast klientidele, pakub EOS R5 sisseehitatud FTP-d ja FTPS-i, mis kasutab kaamera Wi-Fi-t. FTP seadeid saab konfigureerida kaameras või võrguväliselt, kasutades tarkvara EOS Utility ning kiireks kasutamiseks saab salvestada kuni 10 eelseadistust.

Lisaks on kaamera EOS R5 jaoks saadaval valikuline WiFi-pide WFT-R10, mis hõlmab gigabitist Etherneti ühendust traadiga võrguühenduse jaoks ning lisab kaamerale MIMO-antennid, et saaksite kasutada vähemate segajate ja suurema ulatusega Wi-Fi-t. See lisab ka SFTP turvalise pildiedastuse.

Kui fotodele lisatakse hinnang või silt häälmärkega, siis saate edastada need metaandmed koos pildifailiga – see on fototoimetajate ja agentuuri töötajate jaoks hindamatu teave.

Seotud artiklid

  1. Saadaval alates 2020. aasta keskpaigast.