CANON EOS R5

Olge ühendatud

EOS R5 on üks enim ühendatud kaameraid, mis me kunagi valmistanud oleme. See suudab edastada teie nutiseadme või Wi-Fi-võrgu kaudu pildifaile teie klientidele, sotsiaalmeedia kontole või isegi kodusele pilvteenuse kontole, kasutades meie teenust image.canon.

Ülimalt stabiilne, ülimalt kiire

EOS R5 suudab luua kiirema ja stabiilsema juhtmevaba ühenduse tänu sisseehitatud kahesageduslikule (2,4 GHz ja 5 GHz) Wi-Fi-le ning toetab standardeid 802.11a, b, g, n ja 802.11ac. Tänu alati sisselülitatud Bluetooth Low Energy ühendusele on kaamera alati ühendatud nutiseadmega, nii et kujutisi saab sirvida, töödelda ja edastada telefonis või tahvelarvutis otse võttepaigas.

Kaamera saab kasutada Wi-Fi-võrku nutiseadmetega suhtlemiseks ning kujutiste pilvteenusesse üleslaadimiseks, kasutades teenust image.canon gateway, või edastada kujutisi otse FTP kaudu.

Rakendus Camera Connect

Alustage digitaalse töövooga juba teel olles, enne kui võtetelt tagasi jõuate. Käivitage oma nutitelefonis või tahvelarvutis rakendus Canon Camera Connect ning EOS R5 loob automaatselt ühenduse Wi-Fi-võrgu kaudu, võimaldades kasutajatel kaamera mälukaardi sisu sirvida ning teisaldada kujutisi rakenduses Canon Digital Photo Professional töötlemiseks või jagamiseks.

Võite konfigureerida EOS R5-i ka kujutisi automaatselt edastama, nii et kujutised saadetakse võtete ajal automaatselt teie nutiseadmesse.

Lisaks saavad fotograafid selle rakenduse abil kaamerat EOS R5 nii fotode kui ka videote jäädvustamiseks juhtmevabalt juhtida. Valige, mida fokusseerida, reguleerige säriaegaja ja vaadake, mida kaamera näeb, kasutades kaugühendusega reaalajavaadet, mis võimaldab juhtmevaba jäädvustamist ka raskelt ligipääsetavate nurkade alt.

EOS R6 Mark II

Canon Camera Connect

Ühendage oma Canoni kaamera Apple’i või Androidi seadmega, et kaugjuhtimisega pildistada ja hõlpsasti fotosid jagada.

image.canon

Canoni uus fotograafia pilvteenus image.canon laseb kasutajatel piiramatul hulgal fotosid (sh RAW-faile) kuni 30 päevaks veebikeskkonda talletada. Pildifaile saab seejärel teisaldada Google Drive’i, Adobe’i teenusesse Creative Cloud või kohalikku võrguvälisesse salvestusruumi.

EOS R5 on esimene EOS, mis võimaldab kujutisi automaatselt pilveteenusesse image.canon üles laadida, nii et kui jõuate võtetelt tagasi, on need teie sünkroonitud Windowsi või Maci arvutis juba saadaval.

Image.canon

Edastage oma Canoni kaamerast pilte ja videoid oma teistesse seadmetesse ja veebiteenustesse.

FTP

Professionaalsetele fotograafidele, kes peavad otse võttekohast fotosid kiiresti ja turvaliselt klientidele edastama, pakub EOS R5 sisseehitatud FTP-d ja FTPS-i, mis kasutab kaamera Wi-Fi-t. FTP seadeid saab konfigureerida kaameras või võrguväliselt, kasutades tarkvara EOS Utility ning kiireks kasutamiseks saab salvestada kuni 10 eelseadistust.

Lisaks on kaamera EOS R5 jaoks saadaval valikuline Wi-Fi käepide WFT-R10, mis hõlmab gigabitist Etherneti ühendust traadiga võrguühenduse jaoks ning lisab kaamerale MIMO-antennid, et saaksite kasutada vähemate segajate ja suurema ulatusega Wi-Fi-t. See lisab ka SFTP turvalise pildiedastuse.

Kui fotodele lisatakse hinnang või silt häälmärkega, siis saate edastada need metaandmed koos pildifailiga – see on fototoimetajate ja agentuuri töötajate jaoks hindamatu teave.

FTP-edastuse oleku ekraan
See uudiste ja spordifotograafidele vajalik ekraan, mida kasutatakse piltide FTP-edastuseks, näitab, kui kaua piltide saatmiseks aega kulub. See võimaldab fotograafidel otsustada, kas nad viivad piltide edastamise lõpuni kohapeal või otsivad hoopis kiirema ühendusega koha.

Turvaline pildiedastus
Paljude uudiste- ja spordifotograafide jaoks on kasulik võimalus „kaitsta“ automaatselt FTP-serverisse saadetud pilte. Piltide kaitsmine tähendab, et need on lukustatud ja neid ei saa kogemata kustutada ning pärast, kui need kõik pärast pildistamist teie arvutisse üle kantud on, saab lihtsalt tuvastada, millised pildid kliendile saadeti.

Selleks et pakkuda teile täielikku kontrolli FTP võimaluste üle ning anda võimalust IPTC andmete ja häälmemode piltidele lisamiseks, aitab Canoni rakendus Mobile File Transfer nutitelefoni kaudu teie kaamera FTP võimekust suurendada.

Lisateave ja allalaadimine >

Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R5i esimesed pildid: looduse jäädvustamine selle kaunites üksikasjades

  Ulla Lohmann ja Robert Marc Lehmann räägivad, kuidas Canon EOS R5i 45-megapiksline andur ja pilku jälgiv autofookus aitasid neil teha fantastilisi looduspilte.

 • Mägijalgrattur teeb päikese taustal hüppega trikki. Pilt on võetud altpoolt ning ääristatud punaste moonide ja rohuga mäenõlval.

  ARTIKKEL

  8K ja ülediskreeditud 4K-filmimine Canon EOS R5iga

  Esimestel videovõtetel Canon EOS R5iga uurisid Martin Bissig ja Ivan D'Antonio, kuidas selle 8K-võimed vähendavad võtteaegu ja laiendavad loovvõimalusi.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R5: 10 funktsiooni, millest ei taha kindlasti ilma jääda

  Tutvuge funktsioonidega, mis muudavad EOS R5i täiesti revolutsiooniliseks: nt võime pildistada 45-megapiksliseid fotosid kiirusega kuni 20 kaadrit/s ning jäädvustada 8K eraldusvõimega RAW-videoid.

 • Mees hoiab enda kõrval Canon EOS R6 kaamerat.

  ARTIKKEL

  Canon EOS R5 vs. EOS R6 – kumb on teie jaoks sobivam?

  Canon esitleb koguni kahte revolutsioonilist täiskaadrilist peeglita kaamerat. Kumb on teile sobilikum? Võrdleme kaameraid EOS R5 ja EOS R6.