PAREMINI ÜHENDATUD

Ühendatud kaamera

EOS kvaliteet ja nutitelefoni mugavus – ideaalne kombinatsioon neile, kellele meeldib jäädvustada sotsiaalmeedia jaoks, teha liikvel olles muudatusi või juhtida oma kaamerat eemalt. Vahet ei ole, kas olete blogija, sisulooja või teile lihtsalt meeldib sõprade ja perega pilte jagada – loomingu veebi postitamine ei ole kunagi varem nii kerge olnud kui praegu.
Canon EOS R10 – Eelis – Paremini ühendatud

Jagamine on nüüd lihtne

Meie Canoni rakendus Camera Connect on kiire ja kasutajasõbralik, et saaksite oma loomingulisel teekonnal endast parima anda. Pärast ühendamist on teie nutiseade ja EOS R10 varustatud alati sisselülitatud energiasäästliku Bluetooth®-i ühendusega, tänu millele saate piltide edastamiseks kiiresti ja sujuvalt 2,4 GHz Wi-Fi® aktiveerida. See võib toimuda automaatselt jäädvustamise ajal1 või pärast seda, kui sirvite mobiiltelefoni kaudu oma kaamera mälukaarti.

Pärast seda, kui olete pildid telefoni edastanud, saate neid oma lemmikrakenduste (nt Canon DPP Express for iOS2) kaudu töödelda, sotsiaalmeediasse üles laadida või sõnumirakenduste kaudu sõpradele ja perekonnaliikmetele saata. See on suurepärane võimalus, kui olete reisimas ja soovite oma seiklusi ka sõprade, perekonnaliikmete või jälgijatega jagada.

Kui jäädvustate sotsiaalmeediaplatvormide jaoks, proovige EOS R10 vertikaalse video tuge, mis jäädvustab lugude, funktsiooni Reels ja nutitelefoni jaoks püstiseid videoid.

Canoni ühenduvus – Rakendus Camera Connect

Teie sisu, teie pilv

Meie pilveteenus image.canon võimaldab teil fotosid ja videoid otse kaamerast üles laadida, kasutades sisseehitatud Wi-Fi®-t või lingitud nutitelefoni, ilma arvutit kasutamata. Seejärel saate suunata oma sisu pikaajaliseks säilitamiseks (vaikimisi on teil 10 GB) või teise pilveplatvormi, nagu Adobe Creative Cloud või Google Drive3. Teie faile saab automaatselt laadida ka PC-sse või Maci, et need oleksid töötlemiseks kohe valmis.

Teie sisu, teie pilv

Alustame – 3, 2, 1 ...

Vlogijad ja sisuloojad saavad kasutada kaamerat EOS R10, et luua professionaalseid videod oma YouTube’i jälgijatele4. Pildi- ja helikvaliteet on suurepärased – kõik, mida vajate selleks, et viia oma kanal järgmisele tasemele ja suurendada oma jälgijate arvu.

Canon EOS R10 – Videoblogimine

Lihtsalt ühendage kaamera Wi-Fi® võrguga5 ja teil on võimalik otse YouTube’i kanalisse voogedastada, ilma arvutit kasutamata. Muudetava nurgaga ekraani saab kaamera korpusest välja tõmmata ja keerata nii, et see oleks otse teie poole suunatud – ideaalne selfide jäädvustamiseks.

 1. Automaatne pildiedastus kaamera käivitamisel on toetatud siis, kui automaatne saatmine on sisse lülitatud. Automaatne üleslaadimine ei toimu pärast üksiku pildi tegemist, vaid siis, kui kaamera on toitetsüklis.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone ja Lightning on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides. tvOS on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One ja YouTube on ettevõttele Google LLC kuuluvad kaubamärgid.
  Adobe ja Creative Cloud on Adobe registreeritud kaubamärgid või kaubamärgid USA-s ja teistes riikides.
 4. Kaamera voogedastusteenus toetab ainult YouTube’i voogedastust. Enne voogedastusteenuse kasutamist on vajalik teenuses image.canon registreerumine. Kontrollige YouTube’ist uusimaid värskendusi. YouTube’is reaalajas voogedastusteenus võib muutuda ja see võidakse peatada või katkestada ette teatamata. Canon ei vastuta kolmanda osapoole pakutud teenuste, sh YouTube’i reaalajas voogedastuse, eest.
 5. Wi-Fi@ ühenduse kasutamine võib olla teatud riikides või piirkondades piiratud.

Seotud artiklid

 • EELIS

  Kogege uusi tuuli automaatteravustamises

  Oleme kasutanud pidevalt arenevat tehisintellektitehnoloogiat ja tuhandeid päris maailmast tehtud pilte, et õpetada Canoni kaamerat EOS R10 tundma ära inimesi, loomi ja sõidukeid ning hoidma neid kaadris liikudes paigal.

 • EELIS

  Kiirete hetkede tabamine

  Elu liigub väga kiiresti, mistõttu on teil vaja kaamerat, mis suudaks neid kordumatuid hetki edukalt tabada.

 • EELIS

  Vaadake. Jäädvustage.

  Vahet ei ole, kas teie eelmiseks abiliseks oli nutitelefon või digipeegelkaamera – kaamera Canon EOS R10 selgeks saamine käib kiirelt ja kui see on tehtud, on teil rohkem loomingulisi võimalusi kui kunagi varem.

 • EELIS

  See on teie lugu, rääkige seda nii, nagu teile meeldib

  Jäädvustage pildistamiseks kasutatava kaameraga ka vapustavaid videoid. EOS R10 on ülimalt võimekas sisulooja, võimaldades teil oma lugu fotode või liikuvate piltide abil teistega jagada.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.