LIHTSAM

Vaadake. Jäädvustage.

Vahet ei ole, kas teie eelmiseks abiliseks oli nutitelefon või digipeegelkaamera – kaamera EOS R10 selgeks saamine käib kiirelt ja kui see on tehtud, on teil rohkem loomingulisi võimalusi kui kunagi varem.

Vaadake. Jäädvustage.

Canon EOS R10 – Eelis – Palju lihtsam

Järgmise põlvkonna EOS R tehnoloogia ja kasutajasõbralik disain – parim kombinatsioon, mis võimaldab teil kõike avastada.

Need, kes on fotograafiamaailmas uued, või kes on varem kasutanud Canoni EOS kaameraid, saavad kasutada juhistega kasutajaliidest. Pärast aktiveerimist õpetatakse teile kaamera kasutamist ja fotograafia põhitõdesid. Ja kui olete valmis juhistega kasutajaliidese välja lülitama, on kaamerate standardsete kuvade ja menüüde kasutamine kiire ja intuitiivne. Disain, mis on nii hea, et unustate selle olemasolu.

Teie aken maailma

Kaamera EOS R10 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik tagab selge ja tõetruu tulemuse ning näitab täpselt, kuidas jäädvustatud pilt või video hiljem paistab – 100-protsendilise katvusega. See võimaldab teil kontrollida säritust, väljasügavust, valge tasakaalu, pildistiili ja palju muud.

Canon EOS R10 – Elektrooniline pildinäidik

See muudab pildistamise mugavaks ka siis, kui peate seda tegema terve päeva. Kõik see on võimalik tänu 120 kaadrit/s värskendussagedusele1, 0,95-kordsele suurendusele ja 22 mm vaatekaugusele. Saadaval on ka 60 kaadrit/s energiasäästurežiim. Lisaks kõigele muule saab kohandada ka kuvatavat teavet, et miski teie keskendumist ei segaks. Pildinäidikut saab ka vastavalt silmakõrgusele kohandada – alates –3 kuni +1 m-1 dioptrini.

Canon EOS R10 – Optilise pildinäidiku tugi

Optilise pildinäidiku tugirežiim aitab neid, kes on harjunud kasutama optilise pildinäidikuga kaameraid (nt digipeegelkaamerad). See aitab luua kogemust, mis sarnaneb optilise pildinäidiku kasutamisega. See on võimalik tänu HDR tehnoloogiale, mis aitab esile tuua tumedates varjudes ja eredates valguslaikudes olevaid detaile.

Elektroonilist pildinäidikut toetab suur 7,5 cm 1,04 miljoni punktiga muudetava nurgaga puuteekraan, mis võimaldab teil leida kompositsiooni ning jäädvustada nii kõrgelt kui ka madalalt – nii saate subjektist erineva nurga alt pilte teha. See sobib suurepäraselt ka video jäädvustamiseks.

Canon EOS R10 – Muudetava nurgaga puuteekraan

APS-C ja EOS R

EOS R 10 on ehitatud APS-C sensori ümber, mille suurus on umbes 22,3 × 14,9 mm See annab teie objektiivile 1,6 korda suurema telefotoulatuse kui teiste sama fookuskaugusega täiskaadriliste kaamerate puhul. Lisaks on tänu sellele EOS R10 väiksem ja kergem, tehes sellest ideaalse reisikaaslase. Tooge esile kaugel maastikul olevaid detaile ja minge loomadele lähemale, täites kaadri maksimaalse mõju saavutamiseks.

Canon EOS R10 – APS-C ja täiskaadrilise kaamera võrdlus

Kohandatavad juhtnupud, mis töötavad teie jaoks

Neil, kes enne EOS R10 kasutamist olid harjunud digipeegelkaameratega, ei võta uue seadmega harjumine üldse palju aega. Juhtnupud asuvad seal, kus te neid leida eeldate – täpselt teie sõrmede ja pöialde all – ja menüülehtedes navigeerimine tundub väga tuttavlik, kuid veidi parem.

Canon EOS R10 – Kohandatavad juhtnupud

Kaameras on kohandatavad pildistamisrežiimid, mis võimaldavad teil proovida eelprogrammeeritud kaamera seadeid. Lisaks on seal kohandatav menüüekraan, mida saab vastavalt enimkasutatud menüüvalikutele muuta. Veel on kaameras kohandatavad funktsiooninupud, millega saab muuta seaded pildistamise ajal, ilma et peaksite oma silmi subjektilt tõstma.

 1. Maksimaalne kaadrisagedus automaatteravustamise, katiku pooleldi alla vajutamise või sarivõtterežiimi ajal on 59,94 kaadrit/s. Kuvatav kaadrisagedus võib sõltuvalt kasutatavast objektiivist väiksem olla.

Seotud artiklid

 • Canon EOS R10 – Eelis – Suurem teravus

  EELIS

  Kogege uusi tuuli automaatteravustamises

  Oleme kasutanud pidevalt arenevat tehisintellektitehnoloogiat ja tuhandeid päris maailmast tehtud pilte, et õpetada Canoni kaamerat EOS R10 tundma ära inimesi, loomi ja sõidukeid ning hoidma neid kaadris liikudes paigal.

 • Canon EOS R10 – Eelis – Suurem kiirus

  EELIS

  Kiirete hetkede tabamine

  Elu liigub väga kiiresti, mistõttu on teil vaja kaamerat, mis suudaks neid kordumatuid hetki edukalt tabada.

 • Canon EOS R10 – Eelis – Palju paindlikum

  EELIS

  See on teie lugu, rääkige seda nii, nagu teile meeldib

  Jäädvustage pildistamiseks kasutatava kaameraga ka vapustavaid videoid. EOS R10 on ülimalt võimekas sisulooja, võimaldades teil oma lugu fotode või liikuvate piltide abil teistega jagada.

 • EELIS

  Ühendatud kaamera

  EOS kvaliteet ja nutitelefoni mugavus – ideaalne kombinatsioon neile, kellele meeldib jäädvustada sotsiaalmeedia jaoks, teha liikvel olles muudatusi või juhtida oma kaamerat eemalt. Vahet ei ole, kas olete blogija, sisulooja või teile lihtsalt meeldib sõprade ja perega pilte jagada – loomingu veebi postitamine ei ole kunagi varem nii kerge olnud kui praegu.

UUDISKIRI

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.