Kiirem

Kiirete hetkede tabamine

Elu liigub väga kiiresti, mistõttu on teil vaja kaamerat, mis suudaks neid kordumatuid hetki edukalt tabada.
Kaks traditsioonilises riietuses flamenkotantsijat, kes poseerivad siseõues, käed üles tõstetud.

Seepärast lõime kaamera EOS R10, mille mehaaniline katik suudab jäädvustada kuni 15 kaadrit/s ja vaikne elektrooniline katik2 kuni 23 kaadrit/s1 – mõlemad samaaegse automaatteravustamise jälgimise ja automaatsäriga. Tänu sellele on EOS R10 suurepärane valik tegevusfotode jäädvustamiseks – vahet ei ole, kas vaatate lennukeid, regatti või teatrit.

Kui lülitute RAW sarivõtterežiimile, saate jäädvustada kuni 30 kaadrit/s ja rakendada kuni 75% kärpimist3. Tulemused salvestatakse ühte videofaili, tänu millele on kõik asjad kenasti organiseeritud ja teil on võimalus üksikuid kaadreid RAW-, JPEG- või HEIF-failidena salvestada. Kui eeljäädvustamine on sisse lülitatud, alustab kaamera salvestamist 0,5 s enne jäädvustamist – nii ei jää te olulisest hetkest kunagi ilma.

Canon EOS R10 – RAW sarivõte

Kiire reageerimisega

EOS R10 on varustatud DIGIC X protsessoriga, mis muudab kaamera esituse veelgi võimsamaks. Kaamera alustab tööd pea momentaalselt, võimaldades teil teha pilti igast olulisest hetkest. Kontrollnupud reageerivad kiiresti ja neid on kerge leida ka siis, kui teie silm läbi pildinäidiku vaatab. Rääkides pildinäidikust – see näitab maailma minimaalse viivitusega ja sarivõtte ajal tekkiv pimendus on kaduvväike.

Canon EOS R10 – DIGIC X protsessor

Protsessor DIGIC X

 1. Sarivõttekiirus võib tingimustest olenevalt varieeruda; täpsemat infot vaadake toote tehnilistest andmetest.
 2. Võite kuulda teisi helisid peale katiku liikumise (ava või objektiivi ajami heli, elektrooniline heli jms).
 3. Soovitatav on kasutada UHS-II kaarte, mille osas rakenduvad järgmised tingimused
  * RAW sarivõtterežiimi jaoks tuleb kasutada SD kiirusklassi 10 või suuremat.
  * Kui kasutate aeglase kirjutamiskiirusega kaarti ja aku hakkab tühjaks saama, ei pruugi jäädvustatud pildid korralikult salvestuda.
  * Võimalik võtete arv sõltub pildist.
  * Kui pildistate RAW sarivõtterežiimis ja teie kõrval on välguga kaamerad või kui jäädvustate fluorestseeriva valguse või muu vilkuva valguse käes, võivad piltidele tekkida heledad ja tumedad valgusjooned.

Seotud artiklid

 • EELIS

  Kogege uusi tuuli automaatteravustamises

  Oleme kasutanud pidevalt arenevat tehisintellektitehnoloogiat ja tuhandeid päris maailmast tehtud pilte, et õpetada Canoni kaamerat EOS R10 tundma ära inimesi, loomi ja sõidukeid ning hoidma neid kaadris liikudes paigal.

 • EELIS

  See on teie lugu, rääkige seda nii, nagu teile meeldib

  Jäädvustage pildistamiseks kasutatava kaameraga ka vapustavaid videoid. EOS R10 on ülimalt võimekas sisulooja, võimaldades teil oma lugu fotode või liikuvate piltide abil teistega jagada.

 • EELIS

  Vaadake. Jäädvustage.

  Vahet ei ole, kas teie eelmiseks abiliseks oli nutitelefon või digipeegelkaamera – kaamera Canon EOS R10 selgeks saamine käib kiirelt ja kui see on tehtud, on teil rohkem loomingulisi võimalusi kui kunagi varem.

 • EELIS

  Ühendatud kaamera

  EOS kvaliteet ja nutitelefoni mugavus – ideaalne kombinatsioon neile, kellele meeldib jäädvustada sotsiaalmeedia jaoks, teha liikvel olles muudatusi või juhtida oma kaamerat eemalt. Vahet ei ole, kas olete blogija, sisulooja või teile lihtsalt meeldib sõprade ja perega pilte jagada – loomingu veebi postitamine ei ole kunagi varem nii kerge olnud kui praegu.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.