PAINDLIKUM

See on teie lugu, rääkige seda nii, nagu teile meeldib

Jäädvustage pildistamiseks kasutatava kaameraga ka vapustavaid videoid. EOS R10 on ülimalt võimekas sisulooja, võimaldades teil oma lugu fotode või liikuvate piltide abil teistega jagada.
Canon EOS R10 – Eelis – Palju paindlikum

Lihtsalt vapustav: 4K, mis ületab kõiki ootusi

Dokumenteerige oma tegevusrohkeid reisiseiklusi suurepärase 4K/30p video abil, ülediskreetides EOS R10 24,2-megapikslilise sensoriga toodetud 6K väljundit. Tulemus on lihtsalt suurepärane: terav, selge ja julgete värvidega. See on suurepärane nii 4K telerist vaadates ja kui soovite täis-HD kvaliteeti, siis saab seda ilma kvaliteedis kaotamata ka kärpida.

Lisaks on võimalik ka 4K/60p1 kvaliteet, mis sobib liikuvate objektide jäädvustamiseks. Jäädvustust saab järeltöötluse käigus ka aeglustada, et lisada vapustavat aegluubis efekti. Täis-HD eraldusvõimega jäädvustades saab kasutada kuni 120p kaadrisagedust, mis toob liikumise nüansse paremini esile. See sobib suurepäraselt kiiresti liikuva tegevuse tabamiseks – alates kooli spordipäevast kuni jalgpallimänguni.

Kiiresti liikuvate subjektide ja pidevalt muutuva stseeni jäädvustamiseks on EOS R10 kaameras 4K ja täis-HD intervallvõtterežiimid, mis tagavad vapustava tulemuse. Kaamera ühildub ka HDR PQ kvaliteediga, mis pakub järeltöötluse jaoks täiendavat paindlikkust.

Canon EOS R10 – Paindlikkus

Haarake kontroll

Kui soovite videojäädvustust teha, saate EOS R10 kaamerat käsitleda nii automaatselt kui ka manuaalselt. Kontrolliarmastajatele meeldivad kindlasti sellised funktsioonid nagu teravustamisabi, mis tuvastab kriitilist teravust, ja sebrad, mis toovad välja ülesäritatud alad. Viimased on tähistatud iseloomuliku triibulise sebramustriga.

EOS R10 kaameraga saab jäädvustada kauem kui teiste hübriidkaameraga – isegi kuni kaks tundi2. See on suurepärane näiteks sellist sündmuste nagu teatrisündmuste ja intervjuude jäädvustamiseks, kus peate kaamera küsimuste esitamise ajaks käima jätma.

Ideaalne tasakaal

EOS R10 mitmekesisust toetab selle kiiruse, eraldusvõime ja nõrgas valguses võimekuse ideaalne tasakaal. Alates kuldse valgusega üle valatud kummituslikest maastikest kuni spontaansete videvikus jäädvustatud tänavaportreedeni – seda kaamerat saab kasutada kõige jaoks.

24,2-megapiksliline sensor ja DIGIC X protsessor võimaldavad kaameral suurepäraselt hakkama saada mis tahes valgustingimuste korral. Abiks on ka standardne ISO valgustundlikkus, mille vahemik on ISO 100 – 32 000 (laiendatav kuni väärtuseni 52 100). Veel on kaameras sisseehitatud välklamp, mis pakub lisatuge.

Canon EOS R10 – Ideaalne tasakaal

Piltide jäädvustamise käigus saavad kasutajad oma pilte salvestada nii JPEG- kui ka HEIF-formaadis Parima kvaliteedi jaoks saab salvestada RAW-formaadis, mis tagab järeltöötluse jaoks suurema paindlikkuse.

 • Standardne RAW on 14-bitine fail, mis sisaldab sensoriga salvestatud andmeid – kõike, mida vajate suurepärase tulemuse saavutamiseks järeltöötluses.
 • CRAW (või kompaktne RAW) võtab kaamera mälukaardil vähem ruumi, vähendades vaevumärgatavalt pildikvaliteeti.
 • RAW sarivõte võimaldab jäädvustada järjestikusi võtteid kiirusel kuni 30 kaadrit/s ja 75% kärpimisega. Lõpptulemus salvestatakse ühte faili. Hiljem saab Canoni tarkvara Digital Photo Professional abil ka üksikuid pilte välja võtta.
 • Kahepiksliline RAW võimaldab pärast pildi tegemist teatud pildi omadusi ka muuta, nt bokeh, pettekujutised ja teravustamiskoht.

Kaameraga EOS R10 jäädvustatud RAW-faile saab muuta ja töödelda kaamera sees, rakendades arvutitarkvara (nt DPP) ja DIGIC X protsessorit. Teine võimalus on kasutada pilveteenust image.canon3, 4, mille neurovõrguga mootor pakub parimat pildikvaliteeti.

Canon Digital Photo Professional

Digital Photo Professional

 1. 4K 60p pildistamisrežiim, mis on kärbitud kuni 64 protsendini horisontaalsest alast.
 2. Max järjestikune video salvestusrežiim: tavaline: 2 h. Suure kaadrisagedusega video (täis-HD 120/100 kaadrit/s): 30 min. Kui kaamera sisetemperatuur muutub liiga kõrgeks, võib salvestuskiirus aeglustuda. 4K 30p HQ: umbes 50 min, kui esialgne temperatuur on +23 °C.
 3. Teenust hakatakse pakkuma 2022. juuli lõpus ja selleks on vajalik kaamera püsivara värskendus.
 4. RAW sarivõtterežiimis tehtud RAW pilte ei saa ilmutada. Pilvepõhine RAW pilditöötlus on tasuline teenus. Vajalik üks Canoni pildindusrakenduse teenusepakettidest. Lisateavet leiate veebisaidilt https://sas.image.canon

Seotud artiklid

 • EELIS

  Kogege uusi tuuli automaatteravustamises

  Oleme kasutanud pidevalt arenevat tehisintellektitehnoloogiat ja tuhandeid päris maailmast tehtud pilte, et õpetada Canoni kaamerat EOS R10 tundma ära inimesi, loomi ja sõidukeid ning hoidma neid kaadris liikudes paigal.

 • EELIS

  Kiirete hetkede tabamine

  Elu liigub väga kiiresti, mistõttu on teil vaja kaamerat, mis suudaks neid kordumatuid hetki edukalt tabada.

 • EELIS

  Vaadake. Jäädvustage.

  Vahet ei ole, kas teie eelmiseks abiliseks oli nutitelefon või digipeegelkaamera – kaamera Canon EOS R10 selgeks saamine käib kiirelt ja kui see on tehtud, on teil rohkem loomingulisi võimalusi kui kunagi varem.

 • EELIS

  Ühendatud kaamera

  EOS kvaliteet ja nutitelefoni mugavus – ideaalne kombinatsioon neile, kellele meeldib jäädvustada sotsiaalmeedia jaoks, teha liikvel olles muudatusi või juhtida oma kaamerat eemalt. Vahet ei ole, kas olete blogija, sisulooja või teile lihtsalt meeldib sõprade ja perega pilte jagada – loomingu veebi postitamine ei ole kunagi varem nii kerge olnud kui praegu.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.