Canon EF 135mm f/2L USM

EF 135mm f/2L USM

EF 135 mm f/2 L USM on kiire, kerge ja kvaliteetne teleobjektiiv. See on täiuslik sisespordiürituste jäädvustamiseks nõrgas valguses ning portreede pildistamiseks.

Kasulikud omadused

  • Lai f/2 ava
  • Kiire ja vaikne automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • L-seeria konstruktsioon ja optika
  • Ringikujuline ava pehmeks taustahäguks (bokeh-efekt)
  • Ühendamine E-TTL II välgusüsteemiga
  • Pehme vutlar ja päikesevarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 135mm f/2L USM üksikasjadega

Terav, kiire ja kerge


Objektiivi lai maksimaalne ava laseb fotograafil isegi nõrgas valguses pildistada suhteliselt kiire säriajaga. See muudab objektiivi EF 135 mm f/2 L USM täiuslikuks neile, kes pildistavad sisespordiüritusi. Olenemata oma spetsifikatsioonist on objektiiv suhteliselt kerge ja kompaktne, kaaludes vaid 750 g.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Lai f/2 ava


Lai maksimaalne f/2 ava tagab silmapaistva kiiruse nõrgas valguses pildistamisel ning vajadus välgu järele puudub. Tänu suurele avale saab ka teravussügavust peenjuhtida.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


Objektiiv saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine.

Lisatarvikud


Objektiiv tarnitakse päikesevarjuki ja pehme vutlariga.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 135mm f/2L USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.