Digipeegelkaamerate objektiivid

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Kvaliteetne objektiiv uuendusliku objektiivi ekraani ja Nano USM tehnoloogiaga – suurepärane valik loodus- ja spordifotograafiaks.

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades

 • Välisport

  Looge illusioon, nagu viibiksite otse tegevuse keskel. Jäädvustage võtteid täiuslikust servist, väravate löömisest ja rõõmsast tähistamistest.

 • Loomariik

  Minge loodusele lähemale, kui olete eales julgenud või unistanud, tehke suurepäraseid pilte lendavatest lindudest ja loomadest kas safaril või vaikselt loomapargis puhkamas.

 • Reisimine

  Reisifotograafia ei ole ainult maailmaränduritele – vaatamisväärsuste külastamine, logelemispäevad ja spontaansed lühipuhkused on mälestused, mida väärtustada.

Tooge kaugel olevad subjektid lähemale

Maksimaalne 300 mm telefoto fookuskaugus aitab teil subjekti lähemale tuua ja kaadri täita. Seetõttu on see hea lisa teie standardobjektiivile, aidates teil oma fotograafiat arendada.

Nano USM laseb teil subjekti teravustada kiirelt, sujuvalt ja vaikselt. Seetõttu on see objektiiv ideaalne kiirelt liikuvate subjektide vaikselt jäädvustamiseks, heliriba segamata filmimiseks ja loomulike reguleeritud fookuskaugusega üleminekute saavutamiseks.

Nano USM laseb teil subjekti teravustada kiirelt, sujuvalt ja vaikselt. Seetõttu on see objektiiv ideaalne kiirelt liikuvate subjektide vaikselt jäädvustamiseks, heliriba segamata filmimiseks ja loomulike reguleeritud fookuskaugusega üleminekute saavutamiseks.

Ülihea pildikvaliteet

9-labaline ringikujuline ava aitab teil subjekti ümbritsevast eraldada ja luua ilusa hägusa tagatausta. Sisseehitatud spetsiaalsed UD-läätseelemendid aitavad vähendada kromaatilisi aberratsioone ning säilitada piltide kõrget eraldusvõimet ja kvaliteeti terves suumivahemikus.

Olge kõigega kursis tänu sisseehitatud objektiivi ekraanile

Objektiivi peale on paigaldatud uuenduslik infokuva, mis näitab valgustingimustest olenemata vaid hetkega asjakohast pildistamisteavet. See on äärmiselt kasulik reaalajavaate režiimis jäädvustades, et tagada stabiilsed võtted. Lisaks on infokuvalt võimalik saada teavet fookuskauguse ja sügavusteravuse kohta erinevate avade korral.

Kerge, kompaktne ehitus

Objektiiv EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM kaalub vaid 710 grammi ja on sissetõmmatuna 14,55 cm pikk, mistõttu on see ideaalne objektiiv võttplatsil ja reisimisel.

Kas peaksin hankima ülenduse?

Objektiiv EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM asendab objektiivi EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, pakkudes täiustatud optikat ja disaini.
Canon Camera

Arenenud optiline disain

Kõrgetasemeline optika, mis sisaldab ülimadala dispersiooniga (Ultra-low Dispersion, UD) läätseelementi, tagab suure kontrasti ja eraldusvõime terves suumivahemikus, isegi rasketes oludes.

Täiustatud pildistabilisaator

Pildistabilisaator objektiivis EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM vähendab kaamera värisemist kuni 4 astme võrra, lubades teil kasutada 4 astme võrra pikemat säriaega kui tavaliselt terava foto saavutamiseks kasutaksite.

Canon Camera
Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Seotud tooted

Lisatarvikud

 • Objektiivikork E-67 II

  Kaitseb teie objektiivi tolmu eest

 • Objektiivivarjuk ET-74B

  Kaitseb objektiivi juhusliku valguse eest

 • Objektiivivutlar LP1222

  Kompaktne objektiivivutlar

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.
Vaadake lisaks