Rock climber landscape close up portrait action

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Kvaliteetne objektiiv uuendusliku objektiivi ekraani ja Nano USM tehnoloogiaga – suurepärane valik loodus- ja spordifotograafiaks.

Esmaklassiline jõudlus kaugelt pildistamisel

Täiuslik välispordi ja loomariigi pildistamiseks. Objektiiv EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM on ühilduv nii täiskaadriliste kui ka APS-C sensoriga EOS-digipeegelkaameratega.

Lisateabe saamiseks külastage ühilduvuse infolehte

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USMpack shot straight on
Close up sports action

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades

Tooge kaugel olevad subjektid lähemale

Maksimaalne 300 mm telefoto fookuskaugus aitab teil subjekti lähemale tuua ja kaadri täita. Seetõttu on see hea lisa teie standardobjektiivile, aidates teil oma fotograafiat arendada.

Kõrge jõudlusega teravustamine

Nano USM laseb teil subjekti teravustada kiirelt, sujuvalt ja vaikselt. Seetõttu on see objektiiv ideaalne kiirelt liikuvate subjektide vaikselt jäädvustamiseks, heliriba segamata filmimiseks ja loomulike reguleeritud fookuskaugusega üleminekute saavutamiseks.

Saage lisateavet teravustamistehnoloogiate kohta

NANOUSM

Ülihea pildikvaliteet

9-labaline ringikujuline ava aitab teil subjekti ümbritsevast eraldada ja luua ilusa hägusa tagatausta. Sisseehitatud spetsiaalsed UD-läätseelemendid aitavad vähendada kromaatilisi aberratsioone ning säilitada piltide kõrget eraldusvõimet ja kvaliteeti terves suumivahemikus.

Fact action close up bird wildlife

Olge kõigega kursis tänu sisseehitatud objektiivi ekraanile

Objektiivi peale on paigaldatud uuenduslik infokuva, mis näitab valgustingimustest olenemata vaid hetkega asjakohast pildistamisteavet. See on äärmiselt kasulik reaalajavaate režiimis jäädvustades, et tagada stabiilsed võtted. Lisaks on infokuvalt võimalik saada teavet fookuskauguse ja sügavusteravuse kohta erinevate avade korral.

Kerge, kompaktne ehitus

Objektiiv EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM kaalub vaid 710 grammi ja on sissetõmmatuna 14,55 cm pikk, mistõttu on see ideaalne objektiiv võttplatsil ja reisimisel.

Holiday travelling landscape shot
Landscape mountain range

Kas peaksin hankima ülenduse?

Objektiiv EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM asendab objektiivi EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, pakkudes täiustatud optikat ja disaini.

Arenenud optiline disain

Kõrgetasemeline optika, mis sisaldab ülimadala dispersiooniga (Ultra-low Dispersion, UD) läätseelementi, tagab suure kontrasti ja eraldusvõime terves suumivahemikus, isegi rasketes oludes.

Small plane flying lake

Täiustatud pildistabilisaator

Pildistabilisaator objektiivis EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM vähendab kaamera värisemist kuni 4 astme võrra, lubades teil kasutada 4 astme võrra pikemat säriaega kui tavaliselt terava foto saavutamiseks kasutaksite.

Low light close up child bike ride

Galerii

Seotud tooted

Lisatarvikud

Telephoto lens range packshots

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.

Vaadake lisaks