Canon_Girl_Hero
Blank-Rect Image

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Kiire L-seeria telefotoobjektiiv ja täiustatud optika konstruktsioon – ideaalne kooslus loominguliste portreefotode tegemiseks.

Jäädvustage suurepäraste detailidega portreefotosid ja elage oma lugu

Selle kiire portreeobjektiiviga saavutate selged ja teravad pildid, mis on täis kontrasti, värve ja üliteravaid detaile – ideaalne suure eraldusvõimega sensorite jaoks. Air Sphere vääristus (Air Sphere Coating, ASC) aitab vähendada pettekujutiste ja valguspimestuste teket ning suur f/1.4 ava tekitab madala väljasügavuse.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Canon_Side_Without_Cap

Suur ja hele ava heaks teravustamiseks mis tahes valgustingimustes

Suur f/1.4 ava võimaldab täpset teravustamist ja suuremaid katiku kiiruseid isegi nõrgas valguses. Tänu maksimaalsele avale ja madalale väljasügavusele saavutate ilusa bokeh-efekti ja lisate portreefotodele sügavust.

Large, bright aperture

Sujuv ja täpne 4-astmeline pildistabilisaator

Keerulised valgusolud võivad pilti paremaks või halvemaks muuta. 4-astmeline pildistabilisaator aitab vältida kaamera värisemist ning annab keerulistes tingimustes töötavale fotograafile ja filmitegijale lisaeelise, kui ta seda kõige rohkem vajab.

Dancing_in_the_rain

Tundlik ja täpne automaatteravustamine erakordselt kiireks teravustamiseks

Tänu uusimale automaatteravustamise tehnoloogiale reageerib objektiiv kiirelt ja täpselt, võimaldades peaaegu hääletut teravustamist. Selged teravustamise markeeringud ja automaatteravustamise täielik ühilduvus kõikide EOS-süsteemidega teeb sellest objektiivist ideaalne kaaslase fotograafidele ja filmitegijatele.

Dance_Couple

Vastupidav konstruktsioon, suurepärane ilmastikukindlus, täielik ühilduvus

Vastupidav konstruktsioon koos põrutuskindla esiraamiga võimaldab suurt jõudlust mis tahes tingimustes. Eesmistel ja tagumistel läätseelementidel olev fluorkatte kaitseb tolmu ja niiskuse eest ning täpsed vahemaa markeeringud võimaldavad teha E-TTL-arvutusi välgu kasutamise ajal.

Angled_Shot

Koht, kus kunstilisus kohtub jõudlusega

Kaamera on ainult nii hea kui selle külge kinnitatud objektiiv. Kõik L-seeria objektiivid on loodud pakkuma parimat kvaliteeti. Automaatteravustamise täielik ühilduvus kahepiksliliste CMOS-automaatteravustamissensoritega tähendab, et see objektiiv pakub suurepäraseid tulemusi nii piltide kui ka videote jäädvustamisel.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Tehnilised andmed

85 mm

Fookuskaugus

f/1.4

Maksimaalne ava

4 astet

Pildistabilisaator

Rõngastüüpi USM

Automaatteravustamine

88,6 × 105,4

Max läbimõõt × pikkus (mm)

950

Kaal (g)

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Slant_Without_Cap

Avastage, kuidas paistab maailm läbi Canoni jutuvestjate objektiivi

EF 85mm f/1.4L IS USM on mitmekülgne objektiiv, mis sobib ideaalselt erinevate tööde jaoks. Alates kaunitest ja üliteravatest portreefotodest kuni kiirelt muutuvate situatsioonide jäädvustusteni – põhjuseid, miks Canoni jutuvestjad alati just selle objektiivi endaga kaasa võtavad, on palju.

Wide Angle Lens

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.

Vaadake lisaks

Awards

Lisatarvikud

Seotud tooted