Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Kompaktne telefotoobjektiiv, mis viib teid sündmuste keskmesse. Pildistabilisaator hoiab ära kaamera soovimatust liikumisest tekkivat hägusust. STM-tehnoloogia tagab filmimisel sujuva ja vaikse teravustamise.

Kasulikud omadused

  • Liikuge kaugel asuvatele objektidele lähemale, nt metsikut loodust või spordisündmusi jäädvustades.
  • Sujuv ja vaikne STM-teravustamine filmimise ajal
  • Pildistabilisaator vähendab kaameravärinast tekkivat hägusust
  • Kerge ja kompaktne disain võimaldab objektiivi kõikjale kaasa võtta
  • Lihtsastikasutatav disain tagab suurepärase pildikvaliteedi

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM üksikasjadega

Kompaktne ja võimas telefoto suum


Teid sündmuste keskmesse viiv EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM on suurepärane objektiiv kasutamiseks koos EOSi 18-55 mm standardse suumobjektiiviga ning sobib ideaalselt nii metsiku looduse, spordisündmuste kui ka reisiseikluste pildistamiseks. Selles on ühendatud jõuline telefoto, suurepärane pildikvaliteet ja vaistlik kasutamine.

Optiline pildistabilisaator


Teravuse säilitamise lihtsustamiseks on objektiivis EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM kasutusel Canoni pildistabiliseerimistehnoloogia. See võimaldab kaameravärina eest kaitsmiseks tavapärasest kuni 3,5 sammu võrra aeglasemat säriaega kasutada ning sobib suurepäraselt nõrgas valguses laia suumi seadistusega filmimiseks. Panoraamimise tuvastus lülitab stabiliseerimise automaatselt kas horisontaal- või vertikaalsuunas välja, aidates seeläbi liikuvate objektide pildistamisel objekti dünaamilisust edastada.

STM-tehnoloogia


Objektiivil EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM on samm-mootori (STM) tehnoloogia sujuvaks, vaikseks ja pidevaks teravustamiseks EOS-iga filmimisel ning kiire ja täpne iseteravustamine pildistamisel. STM-teravustamine on nii vaikne, et seda ei tuvasta isegi kaamera mikrofon, mistõttu ei ole video taustamuusikal soovimatuid helisid.

Suurepärane pildikvaliteet


Objektiiv EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM kasutab UD (ülimadala dispersiooniga) klaaselementi ja Super Spectra vääristusi, et tagada selged, teravad ja eriti kontrastsed pildid kogu suumivahemiku ulatuses. Seitsmelabalise avaga diafragma suurendab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala kvaliteeti, nii et objekt tuleb udusel taustal kaunilt esile.

Loodud suurepäraseks fotograafiakogemuseks


Käsitsi teravustamisrõngas võimaldab teravustamist igal ajal kiiresti ja hõlpsalt reguleerida ning minimaalne teravustamiskaugus (0,85 m) võimaldab väikestest esemetest pilti teha. Mittepöörlev eesmine element lihtsustab filtrite kasutamist.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Telefotoobjektiivid

Suuremat fookuskaugust pakkuvad objektiivid, mis võimaldavad teil subjektile lähemale liikuda ilma stseeni segamata.