EOS R süsteemi objektiivid

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Suurepärase jõudlusega usaldusväärne objektiiv võimaldab teil avastada detaile ja jäädvustada subjektide tõelist loomust. Lisaks aitab spetsiaalne optiline vääristus viia bokeh-efekti täiesti uuele tasemele.

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades ...

Suurepärane portreede jaoks

85 mm fookuskaugus on täiuslik ideaalsete portreede jaoks, aidates luua elegantseid ja detailseid loomuliku vaatenurgaga tulemusi ilma moonutusteta.

Suurepärane bokeh-efekt ja vapustav optiline täpsus

Tänu Canoni ainulaadsele DS-vääristusele ja F1.2 9-labalisele avale suudab see objektiiv jäädvustada loomingulisi pilte ja pakkuda ülimat bokeh-efekti.

Täiustatud läätseelemendid ja katted

Spetsiaalne sinist spektrit murdev optika vähendab värvide kõrvalekaldeid ning asfääriline element ja ASC-vääristus ennetavad helkide ja pettekujutluste teket.

Erinev defokuseerimine

RF 85mm F1.2L USM DS objektiivi näol on tegemist erakordselt suure jõudlusega objektiiviga, mis pakub nii ilusat taustahägu kui ka ülikiiret ava, millega saab luua hingetukstegevaid portreesid.

Stiilne teravus

Suurepärase jõudlusega usaldusväärne objektiiv võimaldab teil minna detailidest kaugemale ja jäädvustada subjektide tõelist loomust. Vaadake, kuidas töötab DS-vääristus nõrgas valguses ja kuidas tekib tänu ilusale taustale ülimalt sujuv bokeh-efekt.

Kuidas DS-vääristus töötab

Canoni DS-vääristus (Defocus Smoothing) tekitab ainulaadse defokuseerimise efekti, kus algselt selge pildiosa muudetakse hägusamaks. Selle efekti saavutamiseks kasutab Canon sama optikat nagu RF 85mm F1.2L USM objektiivi juures. Sellele lisandub aurufaasist sadestamise tehnoloogia, mis kontrollib objektiivi jõudvat valgust.

Kiire USM-mootor ja objektiivi juhtrõngas

Tänu kiirele RF-kinnitusele suudab RF 85mm F1.2L USM subjekti kiiresti lukustada ning objektiivi juhtrõngas tagab kontrolli sätete üle.

Realiseerige oma loominguline nägemus

EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF- ja EF-S-objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Tehnilised andmed

 • DS-vääristus

  Defocus Smoothing (DS) pakub suurepärast bokeh-efekti

 • BR optika

  Ülim kontroll kõrvalekallete üle

 • Asfäärilised ja UD-elemendid

  Suurepäraste selgete piltide jaoks

 • USM-mootor

  Sujuvaks, kiireks ja peaaegu hääletuks kasutamiseks

 • ASC (Air Sphere vääristus)

  Helkide ja pettekujutiste ennetamiseks

 • Objektiivi juhtrõngas

  Lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Enne DS-objektiivi esmakordset kasutamist

1 In order to use this lens with the EOS R or EOS RP, a compatible version of firmware is required. Download the latest camera firmware from the Canon web site and install it on your camera.


2 Since the transmittance of the lens periphery decreases due to the DS coating, brightness of the lens at maximum aperture is about 1⅓ stops darker than f/1.2. By updating the camera to the latest firmware, exposure control in AE will be performed appropriately.

Karbi sisu

Kõik, mida vajate loominguliste portreede loomiseks

 • RF 85mm F1.2L USM DS

 • Objektiivivarjuk ET-89

 • Objektiivikork E-82II

 • Objektiivi tolmukate RF

 • Pehme kott LP1424

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Kuldsetes kätes ...

Avastage, kuidas töötavad RF 85mm F1.2L USM ja RF 85mm F1.2L DS USM erinevates tingimustes ja Canoni professionaalide kätes.

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.
Vaadake lisaks

Seotud tooted