RF 85mm F1.2L USM DS
Blank-Rect Image

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Suurepärase jõudlusega usaldusväärne objektiiv võimaldab teil avastada detaile ja jäädvustada subjektide tõelist loomust. Lisaks aitab spetsiaalne optiline vääristus viia bokeh-efekti täiesti uuele tasemele.

Galerii

Stiilne ja terav – mõjuvate portreede jaoks

Leidke oma loominguline visioon koos selle professionaalse L-seeria portreeobjektiiviga, mis pakub suurepärast teravust, suure jõudlusega automaatteravustamist, legendaarset konstruktsiooni ja uut DS-vääristust, mis võimaldab ülimalt sujuvat bokeh-efekti.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Features & Benefits

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades ...

Great for portraits

Suurepärane portreede jaoks

85 mm fookuskaugus on täiuslik ideaalsete portreede jaoks, aidates luua elegantseid ja detailseid loomuliku vaatenurgaga tulemusi ilma moonutusteta.

Superb bokeh with stunning optical precision

Suurepärane bokeh-efekt ja vapustav optiline täpsus

Tänu Canoni ainulaadsele DS-vääristusele ja F1.2 9-labalisele avale suudab see objektiiv jäädvustada loomingulisi pilte ja pakkuda ülimat bokeh-efekti.

Advanced lens elements and coatings

Täiustatud läätseelemendid ja katted

Spetsiaalne sinist spektrit murdev optika vähendab värvide kõrvalekaldeid ning asfääriline element ja ASC-vääristus ennetavad helkide ja pettekujutluste teket.

Erinev defokuseerimine

RF 85mm F1.2L USM DS objektiivi näol on tegemist erakordselt suure jõudlusega objektiiviga, mis pakub nii ilusat taustahägu kui ka ülikiiret ava, millega saab luua hingetukstegevaid portreesid.

Stiilne teravus

Suurepärase jõudlusega usaldusväärne objektiiv võimaldab teil minna detailidest kaugemale ja jäädvustada subjektide tõelist loomust. Vaadake, kuidas töötab DS-vääristus nõrgas valguses ja kuidas tekib tänu ilusale taustale ülimalt sujuv bokeh-efekt.

Kuidas DS-vääristus töötab

Canoni DS-vääristus (Defocus Smoothing) tekitab ainulaadse defokuseerimise efekti, kus algselt selge pildiosa muudetakse hägusamaks. Selle efekti saavutamiseks kasutab Canon sama optikat nagu RF 85mm F1.2L USM objektiivi juures. Sellele lisandub aurufaasist sadestamise tehnoloogia, mis kontrollib objektiivi jõudvat valgust.

Fast USM motor and Lens Control Ring

Kiire USM-mootor ja objektiivi juhtrõngas

Tänu kiirele RF-kinnitusele suudab RF 85mm F1.2L USM subjekti kiiresti lukustada ning objektiivi juhtrõngas tagab kontrolli sätete üle.

Realiseerige oma loominguline nägemus

EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF- ja EF-S-objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Vaadake videot

Tehnilised andmed

DS-vääristus

Defocus Smoothing (DS) pakub suurepärast bokeh-efekti

BR optika

Ülim kontroll kõrvalekallete üle

Asfäärilised ja UD-elemendid

Suurepäraste selgete piltide jaoks

USM-mootor

Sujuvaks, kiireks ja peaaegu hääletuks kasutamiseks

ASC (Air Sphere vääristus)

Helkide ja pettekujutiste ennetamiseks

Objektiivi juhtrõngas

Lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Specifications

Enne DS-objektiivi esmakordset kasutamist

1. Selleks et kasutada seda objektiivi koos kaameraga EOS R või EOS RP, on vaja ühilduvat püsivara versiooni. Laadige alla uusim püsivara Canoni veebisaidilt ja seejärel installige see oma kaamerasse.

2. Kuna objektiivi perifeeria edastus väheneb DS-vääristuse tõttu, on objektiivi heledus maksimaalse ava juures 1⅓ sammu tumedam kui väärtuse f/1.2 puhul. Kui kasutate kaameras uusimat püsivara, toimib automaatse teravustamise puhul säri juhtimine korrektselt.

WITB

Karbi sisu

Kõik, mida vajate loominguliste portreede loomiseks

RF 85mm F1.2L USM DS

Objektiivivarjuk ET-89

Objektiivikork E-82II

Objektiivi tolmukate RF

Pehme kott LP1424

Kuldsetes kätes ...

Avastage, kuidas töötavad RF 85mm F1.2L USM ja RF 85mm F1.2L DS USM erinevates tingimustes ja Canoni professionaalide kätes.

Vaadake kõiki artikleid
Telephoto lens range packshots

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.

Vaadake lisaks

Seotud tooted