EOS R süsteemi objektiivid

Canon RF 85mm F1.2L USM

RF 85mm F1.2L USM on mõeldud ilusate teravselgete portreede ja suurepärase jõudluse jaoks nõrgas valguses, võimaldades ülimat loomingulist potentsiaali.

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades ...

 • Portreed

  Kasutage madalat väljasügavust ja suurepärast teravust, et tuua portreedesse uusi detaile ja mõõtmeid – kõik tänu suurepärasele optika konstruktsioonile, täiustatud objektiivikatetele ja RF-kinnitusele.

 • Tänavafotograafia

  Jääge diskreetseks ja säilitage kontroll tänu kiirele teravustamisele ja suure jõudlusega USM-mootorile, mis tagab subjekti lukustamise, et te ei jääks ilma ühestki hetkest.

 • Nõrk valgus

  Tänu kiirele ja laiale f/1.2 maksimaalsele avale, mis jäädvustab teravalt iga detaili, saate jätkata jäädvustamist ka siis, kui päike on loojumas.

Canon Camera

Ideaalne fookuskaugus portreedele

RF 85mm F1.2L USM tagab ilusate portreede jaoks ideaalse lühitelefoto fookuskauguse, aidates luua elegantseid ja detailseid loomuliku vaatenurgaga tulemusi ilma moonutusteta.

Kiire, ere ja suurepärane optiline täpsus

Kiire F1.2 avaga objektiiv on suurepärane ka nõrgas valguses, pakkudes suurepärast teravust ja loomingulist väljendust. Tulemuseks on ilus bokeh-efekt ja pildikvaliteeti säilimine.

Canon Camera
Canon Camera

Täiustatud läätseelemendid ja katted

Objektiivis on kasutusel sinist spektrit murdev (Blue Spectrum Refractive, BR) optika, mis vähendab värvide kõrvalekaldeid, ja asfääriline läätseelement, mis kõrvaldab maksimaalsest avast põhjustatud sfäärilised kõrvalekalded.

L-seeria kvaliteetne konstruktsioon ja ilmastikukindlus

Kvaliteetset L-seeria konstruktsiooni on täiustatud ilmastikukindluse ja fluorkattega, mis kaitseb eesmisi ning tagumisi läätseelemente vee, tolmu ja kriimustuste eest.

Canon Camera

Kiire USM-mootor ja objektiivi juhtrõngas

Tänu kiirele RF-kinnitusele suudab RF 85mm F1.2L USM subjekti kiiresti lukustada ning objektiivi juhtrõngas tagab kontrolli sätete üle.

Saadaval 2019. aasta teises pooles

RF 85mm F1.2L USM DS – ainulaadne suure jõudlusega objektiiv pakub nii ilusat taustahägu kui ka ülikiiret ava, millega saab luua hingetukstegevaid portreesid.

Canon Camera

Tehnilised andmed

 • F1.2 maksimaalne ava

  Nõrgas valguses jäädvustamiseks ja madala väljasügavuse jaoks

 • BR optika

  Ülim kontroll kõrvalekallete üle

 • Asfäärilised ja UD-elemendid

  Suurepäraste selgete piltide jaoks

 • USM-mootor

  Sujuvaks, kiireks ja peaaegu hääletuks kasutamiseks

 • ASC (Air Sphere vääristus)

  Helkide ja pettekujutiste ennetamiseks

 • Objektiivi juhtrõngas

  Lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Karbi sisu

 • RF 85mm F1.2L USM objektiiv

 • Objektiivivarjuk ET-89

 • Objektiivikork E-82II

 • Objektiivi tolmukate RF

 • Pehme kott LP1424

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Kuldsetes kätes

Professionaalide kätes Avastage, kuidas töötab RF 85mm F1.2L USM erinevates tingimustes ja Canoni professionaalide kätes.

 • Loomingulised portreed koos Canon RF 85mm objektiiviga

  Professionaalne fotograaf Rosie Hardy jagab oma esimeste portreede taga olevat lugu. Nende fotode tegemiseks kasutas ta Canon EOS R kaamerat ja RF 85mm F1.2L USM objektiivi.

 • Pruudifotod koos RF 85mm F1.2L USM objektiiviga

  Pulmafotograaf ja Canoni saadik Félicia Sisco räägib, kuidas jäädvustada RF 85mm F1.2L USM objektiiviga ajakirja sobivaid pruudifotosid.

Canon Camera

Objektiivi lisatarvikud

Täiustage oma vaatenurka koos Canoni objektiivi lisatarvikutega. Meie objektiivikorkide, vutlarite ja kottide valik tagab, et teie objektiivid oleksid kasutamiskordade vahel hoitud ja kaitstud. Meie spetsiaalsed objektiivikorgid ja -filtrid aitavad kaitsta teie objektiivi erinevates tingimustes, varjates seda juhusliku valguse eest ja lubades teil teha loodusest paremaid lähivõtteid.

Telefotoobjektiivid

Telefotoobjektiiviga saate jäädvustada sporti, loodust ja üritusi veidi kaugemalt, häirimata käimasolevat tegevust. Tutvuge Canoni telefotoobjektiividega ja vaadake, kuhu teie loomingulisus jõuda võib.
Vaadake lisaks

Seotud tooted