Enjoy a reward on compatible lenses
alt text goes here

NAUTIGE HÜVITIST ÜHILDUVATE OBJEKTIIVIDE EEST*

See pakkumine on nüüd püsiv
*Kehtib alltoodud valitud toodetele

*Rakenduvad tingimused

Pakkumine

Ostke mis tahes valitud kaamera ja sobitage see objektiiviga, mida vajate selle täiusliku hetke jäädvustamiseks.

Registreerige nii valitud kaamera kui ka kampaanias osalev objektiiv kampaaniaperioodi jooksul ja nautige kuni 500 € suurust tagasimakset*

Taotlege

*Rakenduvad tingimused

Valitud EOS-kaamerad

Valitud EF-objektiivid

Valitud RF-objektiivid

Valitud EF-S objektiivid

Valitud EF-M-objektiivid ja tarvikud

Ostukohad

Saate osta Canoni laiatarbetooteid usaldusväärsetelt edasimüüjatelt kogu maailmas. Kasutage interaktiivset kaarti, et leida endale kõige lähemal asuv pood.

*Rakenduvad tingimused

Where to Buy

KKK

K: Millal raha tagasi makstakse?

Canon püüab teha pangaülekande 28 päeva jooksul pärast kehtiva tagasimakse taotluse kättesaamist, mitte 28 päeva jooksul pärast ostukuupäeva. Kui tagasimakse taotluses on osa teabest puudu või kui see sisaldab valesid andmeid, siis pikendab see protsessi veelgi, kuna ülekanne tehakse 28 päeva jooksul pärast seda, kui kogu õige teave on kätte saadud. Pange tähele, et me ei vastuta jaemüüjate/edasimüüjate poolt valesti jagatud teabe eest, et tagasimaksed tehakse 28 päeva jooksul pärast ostukuupäeva.

K: Kuidas saan teada, et minu taotlusega läheb aega vale või puuduva teabe tõttu?

Kui olete edukalt veebis registreerinud oma taotluse Canoni kampaania raames raha tagasi saamiseks, saadetakse teile taotluse kinnituseks e-kiri, milles on viitenumber ja isiklikud sisselogimisandmed veebisaidile, kus saate kontrollida oma taotluse olekut ja makse edenemist. Kui olete registreerimisel sisestanud vale teabe, on see sellel veebisaidil näha ja teile saadetakse nõutava teabe kohta ka vastav e-kiri. Kõige kiirem viis meile puuduva teabe esitamiseks on logida sisse nimetatud veebisaidile ja uuendada ise oma andmeid.

K: Millises vormingus dokumente saab registreerimisprotsessi jaoks üles laadida ja kas on suurusepiiranguid?

Pange tähele! Faili suurus ei tohi ületada 4 MB. Üles saab laadida ainult JPG-, TIF- ja PDF-vormingus faile.

K: Kuidas saan teada, millal tagasimakse tehakse?

Kui teie taotlus on edukalt kinnitatud, alustame tagasimakse tegemise protsessi ja teile saadetakse e-kiri eeldatava kuupäevaga, millal teeme teie antud pangakontole tagasimakse.

K: Millisel kujul kajastub tagasimakse minu pangakontol?

Pange tähele, et tagasimakse kampaania makse tehakse Sales Promotionsi nime all, seega pangakontol kajastub tõenäoliselt see nimi, mitte Canoni nimi.

K: Maksin ostetud toote eest krediitkaardiga, miks ei võiks tagasimakset teha lihtsa tagasimaksena samale krediitkaardile?

Praegu saab Canon teha tagasimakseid ainult pangaülekandega oma kontolt isiklikule kontole, mille andmed te registreerimise ajal sisestasite.

K: Mida peaksin tegema oma andmete uuendamiseks, kui mu registreeritud konto andmed on muutunud pärast seda, kui ma need Canoni raha tagastamise kampaania jaoks registreerisin?

Kliendile mõeldud internetipõhises jälgimissüsteemis saate oma pangaandmeid mis tahes ajal uuendada, kui logite sisse teile antud sisselogimisandmetega. See on kõige turvalisem viis oma andmete uuendamiseks. Pange tähele, et kui uuendate oma pangaandmeid natuke enne makse tähtaja saabumist, siis peaksite meid teavitama ka telefoni teel, et makse ei läheks failis märgitud vanale pangakontole.

K: Kas saate garanteerida, et minu pangakonto andmete sisestamine interneti teel Canoni raha tagastamise kampaania jaoks on turvaline?

Meie veebisait on kaitstud Rapid SSL protokolliga.

K: Mis on SSL?

Secure Sockets Layer (SSL) on protokoll, mis võimaldab krüpteerida internetis olevat teavet ja veebisaidi kasutajatel tuvastada veebisaidi omanikku. SSLi kasutatakse tavaliselt veebibrauseri ja serveri vahelise side turvamiseks. Samas kasutatakse seda järjest enam serveritevaheliseks suhtluseks ja veebipõhiste rakenduste jaoks.

K: Kuidas veebisaidi külastajad teavad, et veebisait kasutab SSL-i?

Kui brauser loob ühenduse turvatud saidiga, küsib brauser saidi SSL-sertifikaati ja kontrollib, et see ei oleks aegunud, et selle oleks andnud välja brauseri jaoks usaldusväärne sertifitseerimiskeskus ja et seda kasutab veebisait, mille jaoks see on välja antud. Kui kontrolli tulemus on mitterahuldav, kuvatakse lõppkasutajale hoiatav ekraan. Õnnestunud kontrolli puhul lisatakse tänapäevastesse brauseritesse mitmesuguseid näitajaid, mis kõik viitavad sellele, et SSL on lubatud.
• URL-i või veebiaadressi algusesse ilmub http:// asemel https://
• Brauseriaknas kuvatakse lahtise tabaluku asemel suletud tabalukk.
• Aadressiriba muutub roheliseks ja sellel kuvatakse veebisaidi omaniku nimi, kui ühendus luuakse veebisaidiga, mida kaitseb laiendatud kinnitusega (Extended Validation) SSL-sertifikaat.
Peale selle võib olla turvatud veebisaidi lehtedele lisatud ka usaldusmärgis, näiteks RapidSSLi saidi pitser.

K: Tellisin Canoni toote kampaaniaperioodil, aga toode ei saabu või müüja ei tarni seda enne kampaania tähtaja möödumist – kas saan siiski esitada taotluse selles raha tagastamise kampaanias osalemiseks?

Palun hoidke alles tellimuse kinnitus (mille kuupäev peab jääma kampaaniaperioodi) ja saatke see taotlust esitades koos oma arvega. Pärast viimast lubatud ostukuupäeva on ühe kuu pikkune tähtajapikendus, seega peaksite saama oma dokumendid esitada.

K: Ma ei teadnud sellest kampaaniast midagi ja ostsin oma toote paar nädalat enne/pärast kampaania algus-/lõppkuupäeva. Kas Canon saaks mulle vastu tulla ja teha mulle tagasimakse selle ostu eest?

Meil on väga kahju, et te midagi sellist kogesite, aga taotluse saab esitada kampaania raames ainult siis, kui toode on ostetud kampaania tingimustes sätestatud perioodil.

K: Mida peetakse kehtivaks ostutõendiks?

Poes tehtud ostude puhul vajab Canon maksmist tõendava ostutšeki koopiat ja vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta. Interneti teel tehtud ostude puhul vajab Canon tellimuse maksekinnituse koopiat, vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta ning samuti teavet internetipoe ja toote kohta.

K: Milliste tehingute/toodete puhul see raha tagastamise kampaania ei kehti?

Tooted, millele kampaania ei kehti, on toodud välja kampaania tingimustes. Kokkuvõtteks ei kehti kampaania järgmistele toodetele.
1. Tooted, mis ei kuulu kampaania alla.
2. Tooted, mis on ostetud väljaspool kampaania perioodi või territooriumit.
3. Kasutatud, remonditud, taastatud või võltstooted ning tooted, mis rikuvad mingil viisil Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete intellektuaalse omandi õigusi (kaasa arvatud, kuid mitte ainult paralleel- või nn hallid tooted).

K: Mida tähendab internetipõhises taotlusvormis „makseviis”?

Selle all on mõeldud seda, kuidas te toote eest algselt maksite.

K: Kus on toote seerianumber?

Seerianumbri leidmiseks KLÕPSAKE JÄRGMISEL LINGIL http://www.canon.co.uk/Support/Consumer_Products/where_to_find_your_serial_number/ ja teile näidatakse, kus see teie tootel (toodetel) asub. ÄRGE ajage seerianumbrit sassi EAN-/vöötkoodiga. Alloleval pildil on näidatud EAN-/vöötkood, mis on tavaliselt toote karbi küljel. See EI OLE toote seerianumber, mille peate oma taotluse kinnitamiseks esitama. Seerianumber paikneb toote korpusel, selle leidmiseks lähtuge siin antud juhistest.

FAQ

K: Miks ei saa ma oma jälgimiskoodiga veebisaidile sisse logida?

Pidage meeles, et sisselogimisandmed on tõstutundlikud, seega veenduge, et sisestasite need täpselt (suur-/väiketähte õigesti kasutades).
Internetis registreerides esineb mõni järgmistest probleemidest.
– Olen proovinud juba mõnda aega registreerida, aga veebisait ei lase mul seda teha.
– Saan kogu aeg sõnumi, et mul puuduvad volitused.
– Proovisin vormi uuesti esitada, aga sellest pole abi.
ENAMIKUL juhtudest tulevad need probleemid seadmest, millega üritate veebisaidile ligi pääseda, näiteks mobiil-/nutitelefon, Apple Mac või mõni muu seade; see pole veebisaidi tõrge. Sel juhul peate küsima nõu kasutatava toote tootjalt. Kui te ei leidnud vastust oma küsimusele nende korduma kippuvate küsimuste seast, siis võite saata meile e-kirja allolevale e-posti aadressile. Kui tegemist on kiireloomulise päringuga, siis võite helistada numbrile +44 (0) 207 660 0186 või külastada Canoni toe lehte.

Miks ei tunnistatud mu e-posti aadressi, kui ma registreerisin objektiivi eest raha tagastamise nõude?

Peate kasutama oma kaamera ja kampaaniatoodete loendis olevate ostetud objektiivide registreerimiseks SAMA e-posti aadressi. Nii registreeritakse ostetud kaamera ja see seotakse ostetud objektiividega.

K: Kas pean maksma makse või saan nõuda tagasimakse eest käibemaksu tagasi?

Osalejad vastutavad ainuisikuliselt mis tahes seadusega määratud maksude tasumise eest ja Canon ei vastuta osalejatele tekkinud mis tahes kahjumi, kahju või kulude eest, mis kaasnevad selliste maksude hilise tasumise või tasumata jätmisega. Samuti ei saa Canon anda nõu maksutagastuse menetluste kohta. Pöörduge oma kohaliku maksuhalduri poole.

K: Mis saab siis, kui mu pank võtab lisatasu tagasimakse ülekandmise eest?

Canon kannab üle täpse tagasimaksmisele kuuluva summa kohalikus valuutas nagu reklaamitud, kuid Canon ei vastuta muude sellega kaasnevate pangakulude eest. Kui kliendi pank võtab selle eest lisatasu/vahendustasu, siis peab klient selle kulu kandma.

K: Millised edasimüüjad osalevad selles kampaanias? Kust ma saan kaamera osta?

Külastage meie jaotist kust osta.


  • Canon
  • Objektiivi tagasimaksed – valitud objektiive ostes võite võita auhinna