Sunset sea structure image taken with EF 24-105mm f/4L IS II USM

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Objektiiv, mida soosivad need, kes soovivad võtta võtteplatsile kaasa üheainsa objektiivi, pakub suurepärast pildikvaliteeti ja täiustatud pildistabilisaatorit.

Galerii

Professionaalse sooritusvõimega L-seeria standardne suum

EF 24-105mm f/4L IS II USM on standardne suumobjektiiv, mis läheb natuke kaugemale, olenemata sellest, kas jäädvustate fotosid või videoid. Objektiiv on ideaalne, kui soovite jäädvustada erakordse kvaliteediga pilte väikse pagasiga reisides.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM vertical side view shot

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades

Muljetavaldavad kvaliteetsed pildid

Spetsiaalsed läätseelemendid aitavad saavutada kogu suumivahemikus kõrge pildikvaliteedi, minimeerides nähtavad moonutused. Sisseehitatud täiustatud Air Sphere vääristus aitab vältida helkide ja pettekujutiste teket ootamatu loomuliku valgusega keskkondades pildistades.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view shot
Dark blue sea by bridge structure

Laiendatud suumivahemik pideva maksimaalse avaga

Vahetage kiiresti lainurga, standardse ja lühikese-telefoto fookuskauguse vahel, säilitades f/4 maksimaalse ava.

Säilitage teravus isegi nõrgas valguses

Pildistabilisaator vähendab kaamera värisemisest tekkivat hägu, et saaksite jäädvustada tavalisest kuni 4 astet aeglasemalt.

Low light pipe structure dark

Kasutage video mitmekülgsust

EF 24-105mm f/4L IS II USM on sama kasulik nii videote kui ka fotode tegemiseks, pakkudes kompaktse paketina fookuskaugusi, mis on ideaalsed mitmete erinevate subjektide pildistamiseks. Täiustatud automaatteravustamine võimaldab sujuvaid, professionaalse ilmega, peaaegu helituid fookuse üleminekuid koos pideva käsitsi korrigeerimisega.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view with no hood

Kui läheb raskeks, jätkake pildistamist

Objektiivil EF 24-105mm f/4L IS II USM on uus väline L-seeria objektiivi disain. Vastupidav konstruktsioon on ehitatud pidama vastu professionaalse kasutamisega kaasnevatele ohtudele ning sisaldab täiustatud põrutus- ja vibratsioonikindlust.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM white rocks and clear skies
Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM pebble beach sunset

Kas peaksin hankima ülenduse?

Objektiiv EF 24-105mm f/4L IS II USM asendab objektiivi EF 24-105mm f/4L IS USM ja muutub paljude kutse- ja harrastusfotograafide jaoks kindlasti standardobjektiiviks.

Optikasüsteem

Eelkäijaga võrreldes sisaldab EF 24-105mm f/4L IS II USM muudetud optilist konstruktsiooni, mis tagab parema eraldusvõime ja nurgast-nurgani teravuse kogu suumivahemikus.

Symmetrical architecture white roof

Täiustatud pildi stabiliseerimine

Uue konstruktsiooniga stabilisaatoriseade annab võrreldes objektiivi EF 24-105mm f/4L IS USM 2,5 astmega efekti, mis on samaväärne 4 astet suurema katikukiirusega.

Seagulls sitting on black rock
Wide Angle Lens

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.

Vaadake lisaks

Lisatarvikud

Seotud tooted