Digipeegelkaamerate objektiivid

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Objektiiv, mida soosivad need, kes soovivad võtta võtteplatsile kaasa üheainsa objektiivi, pakub suurepärast pildikvaliteeti ja täiustatud pildistabilisaatorit.

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades

Canon Camera

Muljetavaldavad kvaliteetsed pildid

Spetsiaalsed läätseelemendid aitavad saavutada kogu suumivahemikus kõrge pildikvaliteedi, minimeerides nähtavad moonutused. Sisseehitatud täiustatud Air Sphere vääristus aitab vältida helkide ja pettekujutiste teket ootamatu loomuliku valgusega keskkondades pildistades.

Laiendatud suumivahemik pideva maksimaalse avaga

Vahetage kiiresti lainurga, standardse ja lühikese-telefoto fookuskauguse vahel, säilitades f/4 maksimaalse ava.
Canon Camera

Säilitage teravus isegi nõrgas valguses

Pildistabilisaator vähendab kaamera värisemisest tekkivat hägu, et saaksite jäädvustada tavalisest kuni 4 astet aeglasemalt.

Kasutage video mitmekülgsust

EF 24-105mm f/4L IS II USM on sama kasulik nii videote kui ka fotode tegemiseks, pakkudes kompaktse paketina fookuskaugusi, mis on ideaalsed mitmete erinevate subjektide pildistamiseks. Täiustatud automaatteravustamine võimaldab sujuvaid, professionaalse ilmega, peaaegu helituid fookuse üleminekuid koos pideva käsitsi korrigeerimisega.

Canon Camera

Kui läheb raskeks, jätkake pildistamist

Objektiivil EF 24-105mm f/4L IS II USM on uus väline L-seeria objektiivi disain. Vastupidav konstruktsioon on ehitatud pidama vastu professionaalse kasutamisega kaasnevatele ohtudele ning sisaldab täiustatud põrutus- ja vibratsioonikindlust.

Kas peaksin hankima ülenduse?

Objektiiv EF 24-105mm f/4L IS II USM asendab objektiivi EF 24-105mm f/4L IS USM ja muutub paljude kutse- ja harrastusfotograafide jaoks kindlasti standardobjektiiviks.
Canon Camera

Optikasüsteem

Eelkäijaga võrreldes sisaldab EF 24-105mm f/4L IS II USM muudetud optilist konstruktsiooni, mis tagab parema eraldusvõime ja nurgast-nurgani teravuse kogu suumivahemikus.

Täiustatud pildi stabiliseerimine

Uue konstruktsiooniga stabilisaatoriseade annab võrreldes objektiivi EF 24-105mm f/4L IS USM 2,5 astmega efekti, mis on samaväärne 4 astet suurema katikukiirusega.

Canon Camera

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.

Lisatarvikud

Seotud tooted