RF-objektiivid

Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Kiire maksimaalse avaga f/1.8 ja makrofunktsioonidega lainurk-fiksobjektiiv

Täiuslik objektiiv järgmistes valdkondades ...

 • Reisifotograafia

  RF 35mm F1.8 MACRO IS STM on suurepärane lainurkobjektiiv portreede jäädvustamiseks ja tänavafotograafia jaoks, jäädvustades detaile ja teravat pilti ka aeglase säriaja juures. Kiire maksimaalne ava f/1.8 võimaldab jäädvustada autentset õhustikku isegi nõrgas valguses.

 • Lähivõtted

  RF 35mm F1.8 MACRO IS STM pakub kuni 1 : 2 makro suurendussuhet, lisades ebatavalisele objektiivile veelgi mitmekülgsust. See muudab objektide detailide ja tekstuuride jäädvustamise lihtsaks.

 • Maastikufotograafia

  Tänu saavutatavale pildikvaliteedile on see fiksobjektiiv suurepärane valik neile, kes jäädvustavad maastikke või loovad näituse jaoks suuri kunstikvaliteediga pilte. Teravus ja täpsed detailid on tagatud kogu kaadri ulatuses.

Canon Camera

Nutikas disain, mis toetab loomingulist

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM on kaasaskantav, kerge ja lihtsasti kasutatav. Reguleerige seadeid kohandatava objektiivi juhtrõnga abil ja jälgige jäädvustamise ajal pildiotsijasse ilmuvat teavet, nagu teravustamiskaugus.

Ideaalne filmide loomiseks

Kombineeritud pildistabilisaator ühendab objektiivi optilise pildistabilisaatori ja teie kaamera 5-teljelise elektroonilise pildistabilisaatori, tagades ühtlase tulemuse – isegi liikudes filmimisel. Vaikne STM-automaatteravustamine on sujuv ja ühtlane, võimaldades loomulikke fookuse üleminekuid.

Canon Camera

Meister nõrgas valguses

Tänu laiale avale F1.8, võimsale kahesensorilisele pildistabiliseerimistehnoloogiale ja 5-astmelisele pildistabilisaatorile saavad fotograafid jäädvustada ilma kaamera värisemisest tekkiva häguta.

Uued pildikvaliteedi standardid

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM rakendab täiustatud optilist disaini, sealhulgas Super Spectra vääristust. RF-objektiivikinnitus võimaldab objektiivi sensorile lähemale asetada, tagades vapustava teravuse ja selguse.

Tehnilised andmed

 • f/1.8

  ava

 • Objektiivi

  juhtrõngas

 • 9 labaga

  ava

 • 0,5-kordne

  suurendus

 • Vaikne STM

  mootor

 • Hübriidne

  IS

Kuldsetes kätes

Vaadake, mida on võimalik saavutada EOS R-süsteemiga, kui anda see professionaalsetele fotograafidele ja filmiloojatele.

Objektiivi lisatarvikud

 • Speedlite’i välklamp MR-14EX II Macro Ring Lite

  Suure jõudlusega Macrolite’i välklamp, mis on mõeldud lähivõtete jaoks.

 • Objektiivivutlar LP1016

  Teie objektiivi RF 35mm F1.8 MACRO IS STM jaoks loodud kaitsevutlar.

Seotud tooted

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.