Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

ef 24 70mm f2.8L II USM

Professionaalne standardne suumobjektiiv

Professionaalse kvaliteediga standardne suumobjektiiv, mis pakub silmapaistvat pildikvaliteeti ja kiiret f/2.8 ava terves suumimisvahemikus. See L-seeria objektiiv on professionaalsete fotograafide seas hinnatud suumobjektiiv tänu oma teravale optikale ja peaaegu igas keskkonnas kasutamise võimalusele. Täiuslik kaaslane igale täiskaadrilisele EOS-kaamerale.


Objektiiv EF 24-70mm f/2.8L II USM sobib hästi järgmiseks:

Nõrgas valguses käest pildistamine

Mudeli EF 24-70mm f/2.8L II USM püsiv f/2.8 ava terves suumimisvahemikus muudab selle heaks objektiiviks nõrgas vaguses, kuna see suudab ära kasutada mis tahes olemasolevat ümbritsevat valgust. Fikseeritud ava pakub ka optimaalset väljasügavuse juhtimist. Uus 9-labaline diafragma tagab ringikujulise ava, mis aitab saavutada ilusa häguse tagatausta kauni bokeh-efektiga. See tähendab, et subjekt paistab tagataustalt silma ja kogu tähelepanu on suunatud subjektile.

EF 24-70mm f/2.8L II USM

Uue põlvkonna optiline disain

Mudel EF 24-70mm f/2.8L II USM hõlmab optilise disaini uusimaid täiustusi ja sellel on kolm asfäärilist elementi, et pakkuda teile nii head pildikvaliteeti, kui sellise fookuskaugusega võimalik on. Värviaberratsioone ja hägusaid värve on märgatavalt vähem, mistõttu kulub järeltöötlusele vähem aega ning pildid on nurgast nurgani nii teravad, nagu need oleks tehtud fikseeritud objektiiviga.

Mis on asfääriline element?

Asfääriline element on teie objektiivi vabalt kaarduv sisemine komponent, mis korrigeerib sfääriliste läätseelementide kõverusest põhjustatud moonutused.

Need komponendid on ainult professionaalse kvaliteediga objektiivides.

Standardse objektiivi tekitatud asfäärilisi aberratsioone saab vältida, kasutades kvaliteetsemat objektiivi täiendavate asfääriliste elementidega.

Objektiivil EF 24-70 f/2.8L II USM on kolm asfäärilist elementi, et iga sisemist aberratsiooni eraldi korrigeerida. Tulemuseks on erakordselt teravad pildid.

EF 24-70mm f/2.8L II USM
EF 24-70mm f/2.8L II USM

Täpne automaatteravustamine, juhitav

Rõngastüüpi automaatteravustamise ultrahelimootor tähendab, et saate teravustada kiiresti, peaaegu hääletult ja täpselt. Samuti on sellel käsitsi korrigeerimise funktsioon, mistõttu saate kõike ise juhtida. See aitab teil fookust täpselt juhtida ja tagada, et teravustamispunkt on täpselt seal, kus see kõige loomingulisemate fotode tegemiseks olema peab.

L-seeria kvaliteet

Iga L-seeria objektiivi ehitamiseks on kasutatud ainult parimaid tehnoloogiaid ja tootmistehnikaid. Need objektiivid on osa mainekast „Luxury“ tooteseeriast ja need esindavad parimat, mida Canonil pakkuda on.

Objektiiv EF 24-70mm f/2.8L II USM on valmistatud parima kvaliteediga materjalidest, mistõttu on see piisavalt tugev igapäevaseks professionaalseks kasutamiseks. Ilmastikukaitse kaitseb tolmu ja niiskuse eest ning fluorkattega eesmiseid ja tagumisi elemente on lihtne puhastada.

EF 24-70mm f/2.8L II USM

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Kas peaksin soetama objektiivist EF 24-70mm f/2.8L USM uuema mudeli?

Objektiiv EF 24-70mm f/2.8L II USM asendab mudeli EF 24-70mm f/2.8L USM, tuues teieni täiesti uue optilise disaini.

Nurgast nurgani teravad pildid
Värviaberratsioone on vähendatud terves fookuse vahemikus. Telefoto vahemikus on korrigeeritud üldisi moonutusi ja lähivõtete vahemikus on märgatavalt vähendatud padimoonutusi.

Tugevam ja vastupidavam ehitus ja täiustatud kasutamismugavus
Objektiiv EF 24-70mm f/2.8L II USM on nüüd veelgi vastupidavam tänu suurepärasele struktuurile ja täiustatud läätseraami värisemis-/löögikindlusele. Uus suumi lukustushoob kaitseb suumi asendit kõige kaugemas asendis, vältides kahjustusi liikumise ajal.

Suurem keskkonnakindlus
Objektiiv on vastupidav kõige karmimate tingimuste suhtes. Oleme hoolikalt välja töötanud lahenduse, mis väldib tolmu ja niiskuse sisenemist objektiivi korpusesse.

Erakordne kasutuslihtsus
Selle objektiivi mittepöörlev eesmine element tähendab, et te ei pea filtrit pärast fookuse või suumi muutmist uuesti reguleerima, kui kasutate polarisatsioonifiltrit või filtrihoidikut.

Kaunim taustahägu (bokeh-efekt)
Suurem 9-labaline diafragma pakub ringikujulisemat ava ja sujuvamat taustahägu (bokeh-efekti).

Tehnilised andmed

Lisatarvikud