3 Year Warranty Logo

Nautige suuremat meelerahu meie 3-aastase garantiikampaaniaga

Ostke ükskõik milline valitud MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER ja imageFORMULA printerite ja skannerite valikust ajavahemikus 1. märts 2016 kuni 31. detsember 2019 ja nautige suuremat meelerahu – tänu meie 3-aastasele garantiikampaaniale.

Taotle kohe >

Nõuetele vastavad tooted

KKK

Kuidas saan teada, et minu taotlusega läheb aega vale või puuduva teabe tõttu?

Kui olete Canoni kampaania raames oma taotluse edukalt veebis registreerinud, saadetakse teile taotluse kinnituseks e-kiri, milles on viitenumber ja isiklikud sisselogimisandmed veebisaidile, kus saate kontrollida oma taotluse olekut. Kui olete registreerimisel sisestanud vale teabe, on see sellel veebisaidil näha ja teile saadetakse nõutava teabe kohta ka vastav e-kiri. Kõige kiirem viis meile puuduva teabe esitamiseks on logida sisse nimetatud veebisaidile ja uuendada ise oma andmeid.

Millises vormingus dokumente saab registreerimisprotsessi jaoks üles laadida ja kas on suurusepiiranguid?

Pange tähele! Faili suurus ei tohi ületada 4 MB. Üles saab laadida ainult JPG-, TIF- ja PDF-vormingus faile.

Tellisin Canoni toote kampaaniaperioodil, aga toode ei saabu või müüja ei tarni seda enne kampaania tähtaja möödumist – kas saan siiski esitada taotluse selles kampaanias osalemiseks?

Palun hoidke alles tellimuse kinnitus (mille kuupäev peab jääma kampaaniaperioodi) ja saatke see taotlust esitades koos oma arvega. Pärast viimast lubatud ostukuupäeva on ühe kuu pikkune tähtajapikendus, seega peaksite saama oma dokumendid esitada.

Ma ei teadnud sellest kampaaniast midagi ja ostsin oma toote paar nädalat enne/pärast kampaania algus-/lõppkuupäeva. Kas Canon saaks mulle vastu tulla ja tagastada mulle raha selle ostu eest?

Meil on väga kahju, et te midagi sellist kogesite, aga taotluse saab esitada kampaania raames ainult siis, kui toode on ostetud kampaania tingimustes sätestatud perioodil.

Milliste tehingute/toodete puhul see kampaania ei kehti?

Tooted, millele kampaania ei kehti, on toodud välja kampaania tingimustes. Kokkuvõtteks ei kehti kampaania järgmistele toodetele.
1. Tooted, mis ei kuulu kampaania alla (kõikide kampaania alla kuuluvate toodete loendi leiate SIIT).
2. Tooted, mis on ostetud väljaspool kampaania perioodi või territooriumit.
3. Kasutatud, remonditud, taastatud või võltstooted ning tooted, mis rikuvad mingil viisil Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete intellektuaalse omandi õigusi (kaasa arvatud, kuid mitte ainult paralleel- või nn hallid tooted).

Mida tähendab internetipõhises taotlusvormis „makseviis“?

Selle all on mõeldud seda, kuidas te toote eest algselt maksite.

Kus on toote seerianumber?

Seerianumbri leidmiseks KLÕPSAKE SEDA LINKI Kust leida seerianumber. Seal näidatakse teile, kus paikneb seerianumber teie tootel/toodetel. ÄRGE ajage seerianumbrit sassi EAN-/vöötkoodiga. Alloleval pildil on näidatud EAN-/vöötkood, mis on tavaliselt toote karbi küljel. See EI OLE toote seerianumber, mille peate oma taotluse kinnitamiseks esitama. Seerianumber paikneb toote korpusel, selle leidmiseks lähtuge siin antud juhistest.

faqs barcode

Miks ei saa ma oma jälgimiskoodiga veebisaidile sisse logida?

Pidage meeles, et sisselogimisandmed on tõstutundlikud, seega veenduge, et sisestasite need täpselt (suur-/väiketähte õigesti kasutades).

Internetis registreerides esineb mõni järgmistest probleemidest.
– Olen proovinud juba mõnda aega registreerida, aga veebisait ei lase mul seda teha.
– Saan kogu aeg sõnumi, et mul puuduvad volitused.
– Proovisin vormi uuesti esitada, aga sellest pole abi.
ENAMIKUL juhtudest tulevad need probleemid seadmest, millega üritate veebisaidile ligi pääseda, näiteks mobiil-/nutitelefon, Apple Mac või mõni muu seade; see pole veebisaidi tõrge. Sel juhul peate küsima nõu kasutatava toote tootjalt. Kui te ei leidnud vastust oma küsimusele nende korduma kippuvate küsimuste seast, siis võite saata meile e-kirja allolevale e-posti aadressile. Kui tegemist on kiireloomulise päringuga, siis võite helistada numbrile +372 668 3231 või külastada Canoni toe lehte.

Mis saab siis, kui ma ei saa raha taotlust veebis registreerida?

Kui te ei saa internetis registreeruda ega veebipõhist vormi kasutada, võtke ühendust Canoni klienditoega numbril +372 668 3231, et tellida registreerimisvorm paberkujul.

Millised edasimüüjad osalevad selles kampaanias? Kust saan kampaaniatooteid osta?

Vaadake oma kohalikke poode, klõpsates lingil: http://www.canon.ee/where_to_buy/for_work/.

Millised on garantiiteenuste erinevad tasemed?

Remondiks tagastamine.
Kui tootel tuvastatakse garantiiperioodi vältel tootmisviga, tuleb see tagastada Canoni volitatud remonditöökotta, kus Canoni volitatud tehnikud parandavad toote tasuta. Toode tagastatakse teile, kui see on parandatud.


Kohapealne.
Kui sobival tootel tuvastatakse garantiiperioodi vältel tootmisviga, pakutakse kohapealset garantiiteenust ühel järgmistest viisidest.

  • Kohapealne remontimine (tehniku kaudu)
  • Kohapealne väljavahetamine (kulleri kaudu)

Lisateavet erinevate garantiiteenuste kohta ja täielikud garantiitingimused leiate, klõpsates siin.

Kuidas saan oma kampaaniagarantii teenuseid kasutada?

Kui teil on vaja selle kampaania raames pakutavaid laiendatud ja/või värskendatud garantiiteenuseid kasutada, saate seda teha pärast oma taotluse kinnitamist, võttes ühendust Canoni tugikeskusega. Olge valmis tegema järgmist.


a.    Andke meile seadme/printeri täielik nimetus ja seerianumber*.
b.    Kinnitage, milline operatsioonisüsteem on teie arvutisse installitud – kui kohaldub.
c.    Kinnitage oma kontaktandmeid, seadme/printeri aadressi ja oma e-posti aadressi.
d.    Andke meile ostutõend ja aktiveeritud kampaaniagarantii tõend, nagu on kirjas pärast veebipõhise garantii registreerimist teile e-posti teel saadetud kinnituses.
e.    Kirjeldage meile täpselt viga ja vaadake seade vastavalt meie nõuannetele üle.
f. Järgige kõiki tugikeskuse mõistlikke juhiseid, et saaksime võimaldada teile garantiiteenuse pakkumist.

* Kui vajate abi seerianumbri leidmisel, klõpsake siin.

  • Canon
  • ...
  • Office Printers Scanners Promotion