Canon MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Projekteeritud tootlikkuse, jõudluse ja usaldusväärsuse jaoks. Kiire printimine 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt tootlikkusega kuni 2500 lehekülge, madalad püsikulud, lisaks Wi-Fi – ideaalne väikeste kontorite jaoks.

iB4050_Detail

Kasulikud omadused

 • Kiire printimine 24 kujutist/min mustvalgelt, 15,5 kujutist/min värviliselt
 • Wi-Fi- ja kohtvõrkühenduvus
 • Printige populaarsetest pilveteenustest
 • Suur tindikasseti tootlikkus: 2500 mustvalget / 1500 värvilist lehte
 • Tootlik 500-leheline jõudlus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY iB4150 üksikasjadega

Suure jõudlusega printer suure töömahuga kontoritele


Kiire võimas ja säästlik värviline tindiprinter, mis on iga väikese kontori oluline osa. Tänu suurele 500-lehelisele paberikassetile võimaldab Canoni mudel MAXIFY iB4150 suurepärast kirgaste värvide ja terava kirjaga printimiskvaliteeti markeri- ning hõõrdekindlate DRHD tintide abil. Canoni mudel MAXIFY iB4150 prindib A4-formaadis dokumente ülikiiresti kiirusel 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Esimese väljatrüki väljastuskiirus on kõigest 6 sekundit.

Silmapaistev säästlikkus


Alates madalast toitekulust kuni kõrge tootlikkusega kassettide ning individuaalselt asendatavate värvikassettideni – Canoni mudel MAXIFY iB4150 on projekteeritud püsikulude vähendamiseks. Mustad kassetid pakuvad ISO tootlikkust 2500 lehekülge ja värvikassetid 1500 lehekülge, võimaldades kontoril jätkata tööd pidevalt kassette vahetamata. Lisaks on saadaval 4-värviline multipakk veelgi kulutõhusamaks printimiseks.

Mitmekülgsed kontoriprinterid


Canoni mudel MAXIFY iB4150 muudab tootlikkuse ja tööde valmimise lihtsaks. Kahepoolne printimine ja erinevate paberiformaatide ning -tüüpide tugi, alates A4-formaadis tavapaberist kuni siltide, ümbrike ja fotopaberini, muudavad levinumad kontoriprintimise tööd hõlpsaks. Hõlpsalt kasutatavatest funktsioonidest pungil Canoni mudel MAXIFY iB4150 on projekteeritud selleks, et pakkuda teile kõiki printimisvalikuid, mida tavapäraselt kontoris kasutamisel vaja läheb.

Pilveteenustes võib mobiilis


Rakenduste , Apple AirPrint (iOS), Mopria ja Canon PRINT tugi võimaldab kiiret ning lihtsat printimist mobiilisideseadmetest. Printida on võimalik ka populaarsetest pilveteenustest nagu Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote ja OneDrive. Sisseehitatud pääsupunktirežiim tähendab, et nutiseadmete kasutajad saavad ühendada printeri ilma Wi-Fi võrguta.

Lihtsustatud haldus ja jälgimine


Canoni mudel MAXIFY iB4150 pakub väikestesse kontoritesse uskumatut printimiskvaliteeti ja suuremat tootlikkust, ent samas ka täiustatud administreerimisfunktsioone seadme haldamise, hooldamise ja juhtimise lihtsustamiseks. Mitmed lisavalikuid võimaldavad süsteemiadministraatoritel kiiresti ning hõlpsalt printerit konfigureerida ja teatud toiminguid piirata.

Ühendumine SNMP-võrku


Canoni mudeli MAXIFY iB4150 ühilduvus lihtsa võrguhaldusprotokolliga (SNMP) tähendab, et printerit on lihtne olemasolevasse kontorivõrku integreerida. SNMP võimaldab kasutada mitmeid hooldus- ja jälgimisfunktsioone, sh tinditasemete, vea oleku ja lehekülgede arvu jälgimist.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY iB4150, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 6 s

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Auto 2-sided Print

Automaatne kahepoolne printimine

500 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

MAXIFY Cloud Link

Printimine pilveteenustest

Smartphone and Tablet print

Canoni printimisrakendus

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

High Page Yield

Tõhusad XL-tindid

 • MAXIFY iB4150
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel