Canon MAXIFY MB2750 seeria

MAXIFY MB2750 seeria

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 seeria pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur printimiskiirus 24 kujutist/min mustvalgelt tõstavad tootlikkuse maksimumini.

MAXIFY MB2750

Kasulikud omadused

 • Tegelik tootlikkus: 24 kujutist/min mustvalgelt, 15,5 kujutist/min värviliselt
 • Wi-F-i ja kohtvõrkühenduvus printimiseks ning skannimiseks
 • Printige ja skannige pilveteenuseid kasutades
 • Tootlikkus 1200 lehekülge mustvalgelt ja 900 lehekülge värviliselt
 • Suur 500-leheline paberimaht ja 50-leheline automaatne dokumendisöötur

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY MB2750 seeria üksikasjadega

Kõikidele tootlikkust nõudvatele kodukontoritele


Kodukontoritele mõeldud täisfunktsionaalsusega printer, skanner, koopiamasin ja faksimasin. Tänu suurele 500-lehelisele paberikassetile ja 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile võimaldab Canoni MAXIFY MB2750 seeria suurepärast sügavate, tumedate mustade toonidega, kirgaste värvide ja terava kirjaga printimiskvaliteeti markeri- ning hõõrdekindlate DRHD tintide abil. Kvaliteeti ei ole saavutatud kiiruse arvelt: A4-formaadis dokumente saab printida ülikiiresti 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Esimese väljatrüki väljastuskiirus on kõigest 6 sekundit.

Viige püsikulud miinimumini


Säästlikkus on esmatähtis – alates madalast energiakulust 0,2 kWh (TEC, tüüpilise energiatarbe hinnang) kuni individuaalselt asendatavate värvikassettideni. Mustad kassetid pakuvad ISO tootlikkust 1200 lehekülge ja värvikassetid 900 lehekülge. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamaks printimiseks.

Tootlikult disainitud


Kahepoolne printimine ja erinevate paberiformaatide ning -tüüpide tugi, alates A4-formaadis tavapaberist kuni siltide, ümbrike, fotopaberi ja isegi kahepoolsete ID-kaardi koopiateni, muudavad levinumad kontoriprintimise tööd hõlpsaks. Printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine on vaid paari sõrmekoputuse kaugusel tänu hästi reageerivale 7,5 cm (3-tollisele) puutetundlikule TFT värviekraanile ja täiustatud liidesele.

Mobiilse printimise ja pilvprintimise võimalused – valmis tööks


Rakenduste Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ja Canon PRINT tugi võimaldab kiiret ning lihtsat printimist ning skannimist mobiiliseadmetelt. Saate pilveteenuste kaudu printida ja skannida ning dokumente pilveteenustesse salvestada. Toetatud teenuste hulka kuuluvad Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ja Concur. Sisseehitatud pääsupunktirežiim tähendab, et nutiseadmete kasutajad saavad ühendada printeri ilma Wi-Fi võrguta.

Kõikehõlmavad jälgimis- ja hooldusfunktsioonid


IP-aadresside filtreerimine võimaldab piirata juurdepääsuvalikuid, andes loa ainult valitud hulgale kasutajatele. SMTP e-post tugi tagab turvalise skannimise e-posti. Mitmed lisavalikud võimaldavad süsteemiadministraatoritel kiiresti ja hõlpsasti printerit konfigureerida ja keelata teatud toimingud, näiteks USB-le skannimise.

Võrguühilduvus


IT-juhid ja süsteemiadministraatorid oskavad hinnata Canoni MAXIFY MB2750 seeria lihtsa võrguhaldusprotokolliga (SNMP) ühilduvust, mis muudab seadme haldamise ja olemasolevatesse kontorivõrkudesse integreerimise hõlpsaks. SNMP võimaldab kasutada mitmeid hoolduse jälgimisfunktsioone, sh tinditasemete, vea oleku ja lehekülgede arvu jälgimist.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY MB2750 seeria, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 6 s

50-sheet ADF

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

500 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

Touch Screen

Kasutajasõbralik 7,5 cm (3-tolline) puutetundlik ekraan

Scan to Cloud

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine*

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

High Page Yield

Tõhusad XL-tindid

 • MAXIFY MB2750 seeria
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel

Selle seeria mudelid*

MAXIFY MB2750
MAXIFY MB2755
* mõned mudelid on saadaval ainult valitud poodides.