Canon MAXIFY MB2150 seeria

MAXIFY MB2150 seeria

Suurepärane multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste printimis- ja skannimistugi ning printimiskiirus 19 kujutist/min mustvalgelt, lisaks on sellel mitmed võrgufunktsioonid.

MAXIFY MB2150

Kasulikud omadused

 • Kiire printimine: 19 kujutist/min mustvalgelt, 13 kujutist/min värviliselt
 • Wi-Fi võrk otseprintimiseks mobiiliseadmetest
 • Printige ja skannige pilveteenuseid kasutades
 • Tootlikkus 1200 lehekülge mustvalgelt ja 900 lehekülge värviliselt
 • Olge tootlik: 250-leheline paberimaht ja 50-leheline automaatne dokumendisöötur

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY MB2150 seeria üksikasjadega

Suur jõudlus, kõrge kvaliteet


Mitmekülgne printer, skanner, koopiamasin ja faksimasin, mis on mõeldud kodukontoritele, kus on vaja suurepärase kvaliteedi ja madala leheküljekuluga mustvalgelt ja värviliselt printida. Tänu suurele 250-lehelisele paberisööturile ja 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile võimaldab Canoni MAXIFY MB2150 seeria suurepärast kirgaste värvide ja terava kirjaga printimiskvaliteeti markeri- ning hõõrdekindlate DRHD tintide abil. Canoni mudel MAXIFY MB2150 prindib A4-formaadis dokumente kiiresti kiirusel 19 kujutist/min mustvalgelt ja 13 kujutist/min värviliselt. Esimese väljatrüki väljastuskiirus on kõigest 6 sekundit.

Säästlik kasutamine


Säästlikkus on esmatähtis – alates madalast energiakulust 0,2 kWh (TEC, tüüpilise energiatarbe hinnang) kuni suure tootlikkusega individuaalselt asendatavate värvikassettideni. Mustad kassetid pakuvad ISO tootlikkust 1200 lehekülge ja värvikassetid 900 lehekülge, võimaldades teha tööd väiksema arvu katkestustega. Valikuline 4-värviline multipakk pakub veelgi kulutõhusamat printimist.

Tootlik ja lihtne kasutada


Kahepoolne printimine ja erinevate paberiformaatide ning -tüüpide tugi – alates A4-formaadis tavapaberist kuni siltide, ümbrike, fotopaberi ja isegi kahepoolsete ID-kaardi koopiateni – muudavad levinumad kontoriprintimise tööd hõlpsaks. See printer on disainitud tootlikkust silmas pidades ning seda on kiire ja lihtne kasutada: nii printimine, kopeerimine, skannimine kui ka faksimine on lihtne tänu Canon MAXIFY MB2150 seeria 6,2 cm (2,5-tollisele) puutetundlikule TFT värviekraanile.

Printige nutitelefonidest, tahvelarvutitest ja pilveteenustest


Rakendused Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ning Canon PRINT on kõik toetatud, nagu ka pilvest printimine ja isegi dokumentide skannimine ja salvestamine pilveteenustega nagu Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ja Concur. Pääsupunktirežiim tähendab, et nutiseadmete kasutajad saavad ühendada printeri isegi ilma Wi-Fi võrguta.

Jälgimis- ja hooldusfunktsioonid


IP-aadresside filtreerimine võimaldab juurdepääsuõigusi ainult valitud hulgale kasutajatele, SMTP-tugi võimaldab turvalist e-posti skannimist kontorivõrgus. Süsteemiadministraatorid saavad kiiresti ja hõlpsasti printerit konfigureerida ja keelata teatud toimingud, näiteks USB-le skannimise.

Lihtne ühendumine võrku


Süsteemiadministraatoritele meeldib kindlasti, et Canoni MAXIFY MB2150 seeria ühildub lihtsa võrguhaldusprotokolliga (Simple Network Management Protocol, SNMP) – see on seadme haldamise standard, mis muudab lihtsaks printeri integreerimise olemasolevatesse kontori töövoogudesse. SNMP võimaldab kasutada mitmeid hoolduse jälgimisfunktsioone, sh tinditasemete, vea oleku ja lehekülgede arvu jälgimist.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY MB2150 seeria, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 6 s

50-sheet ADF

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Connectivity (Wi-Fi)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

250 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

6.2 cm (2.5”) easy-to-use screen

6,2 cm (2,5-tolline) kasutajasõbralik ekraan

Scan to Cloud

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine*

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

High Page Yield

Tõhusad XL-tindid

 • MAXIFY MB2150 seeria
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel

Selle seeria mudelid*

MAXIFY MB2150
MAXIFY MB2155
* mõned mudelid on saadaval ainult valitud poodides.