eur-lifestyle_hero

MegaTanki printerid

Canon MAXIFY GX5550

Saage hakkama oma ärivajadustega ja nautige täiustatud prindimaterjali haldust, madalaid jooksevkulusid ja täiustatud turvalisust ning seda kõike kompaktses ja kasutajasõbralik kujustuses. Mitte mingit keerukust – ainult kõrgekvaliteediline printimine.

 • Täitke kõik ärivajadused

  Sobib täiuslikult jaemüügi, logistika ja farmaatsiakeskkonna jaoks, võimaldab printida erineva kaaluga paberile, samuti saab printida tänu meediumide mitmekülgsele käsitsemisele läikivaid etikette, ümbrikke, saatelehti ning palju muud.

 • Väikesed kulud, mis jäävad väikeseks

  Hoidke printimiskulud madalana, printides värviliste tindipudelitega 14 000 lehekülge ja musta tindipudeliga 6000 lehekülge3. Lülituge säästurežiimile, et saada veelgi suuremat säästu4.

 • Vastupidavad dokumendid – väga kiiresti

  Printige dokumente teravate ja vastupidavate detailidega kiirusel kuni 24 kujutist minutis mustas režiimis ning 15,5 kujutist minutis värvirežiimis2. Pigmendipõhised tindid tagavad vee-, hõõrdumis- ja markerikindlad väljatrükid.

 • Suur jõudlus kompaktses vormis

  Saavutage suur tootlikkus ilma ruumi arvelt kokku hoidmata – see on võimalik tänu maitsekale disainile, mis hõlmab kahte 250-lehelise mahuga kassetti ja 100-lehelise mahuga tagumise salve sööturit.

 • Muretu kasutuskogemus

  Kasutaja vahetatavad hoolduskassetid ja tindipudelid võimaldavad ooteaega vähendada, tänu täiustatud kasutajaliidesele kulub printeri oleku kontrollimisele vaid silmapilk.

 • Tagage dokumentide turvalisus

  Võrgu täiustatud turvalisus delikaatsete dokumentide, näiteks aadresside ja retseptiravimite etikettide murevabaks printimiseks.

 • Tehnilised andmed

  • Paindlik materjalikasutus

   Toetab laia valikut prindimaterjale alates õhukesest kuni paksu paberi, fotopaberite, ümbrike, siltide ja ribareklaamideni

  • Suuremahulised tindipudelid

   6 000 lehte musta tindipudeliga või kuni 14 000 lehte värviliste tindipudelite komplektiga3.

  • Kiire printimine

   Suurendage tootlikust 24 kujutisega minutis ühevärvilise ja 15,5 kujutisega minutis värvilise printimisega2.

  • Turvaline ühenduvus

   Nii LAN- kui WLAN-ühendused täiustatud võrguturvalisusega, et tagada dokumentide ohutus

  • 2,7-tolline värviline LCD-puuteekraan

   Intuitiivne kasutatavus teie puudutuse kaugusel

  • Tavalise paberi mahutavus 600 lehte

   Printige katkestusteta tänu 100-lehelise tagumise söötmise ja kahe 250-lehelise esikassetiga

  • Intuitiivne kasutuskogemus

   LED-olekuriba ja läbikumav väljastussalv printeri oleku kontrollimiseks ning lihtsalt vahetatav hoolduskassett ja tindipudelid

  • Ühildub nii Maci kui Windows OSiga

   Lihtsalt kasutatav teie operatsioonisüsteemiga või rakenduse Canon PRINT abil teie nutiseadmega

  eur_witb

  Karbi sisu

  • MAXIFY GX5550

  • Toitekaabel

  • GI-56 PGBK x1

  • GI-56 C x1

  • GI-56 M x1

  • GI-56 Y x1

  • Juhend ja muud dokumendid

  eur-pharmaceutical_lifestyle

  Suurepärane igas keskkonnas

  Farmaatsiasektor

  Printige suures mahus teabebrošüüre, ravimiretseptide etikette ja isegi otse ümbrikele, ilma et peaksite muretsema tindi otsa saamise või võrgu turvalisuse pärast.

  Jaekaubandus

  Printige arveid ja otseposti hõlpsalt õhukesele paberile tänu pidevale usaldusväärsusele, suurele kiirusele ja kompaktsele suurusele. Looge kvaliteetseid ja vastupidavaid müügikohamaterjale, reklaamplakateid, silte ja etikette – kõike ettevõttesiseselt.

   eur-retail_lifestyle_
  eur-logistics_lifestyle

  Logistika

  Printige PD-silte, tooteteabe lehti ja saatelehti kasutaja minimaalse sekkumise abil, mis on võimalik seetõttu, et mitut erinevat meediumit käsitletakse mitmes kassetis.

  Seotud tooted

 • MAXIFY GX6050

  MegaTanki printerid

  MAXIFY GX6050

  Nende suuremahuliste täidetavate tindimahutitega MegaTanki printeritega saate toota iga päev kvaliteetseid dokumente, säästes omamiskuludelt keskmiselt 90% võrreldes 10 parima hulka kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTanki printerid

  MAXIFY GX7050

  Nende suuremahuliste täidetavate tindimahutitega MegaTanki printeritega saate toota iga päev kvaliteetseid dokumente, säästes omamiskuludelt keskmiselt 90% võrreldes 10 parima hulka kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.
  1. Omamise kogukulude arvutamisel on arvestatud riistvara algset ostuhinda ja tindi või tooneriga seotud kulusid fikseeritud aja jooksul (vt tingimusi altpoolt). Pöörame teie tähelepanu sellele, et omamise kogukulusid võivad mõjutada ka näiteks teised tarvikud, komplekti kuuluvad tint ja tooner, suuremahulised tindi- ja tooneripakid, teenindus, energiatarve ja asendusosad.

   Väljatoodud kulude säästu protsent esindab hinnangulist kogukulude säästu 1000 lehe printimisel ühes kuus (50% värviliselt ja 50% mustvalgelt) 60 kuu vältel (5 aastat).

   Omamise kogukulud põhinevad järgmisel arvutusel: [keskmine värviline leheküljekulu × värviline printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [keskmine mustvalge leheküljekulu × mustvalge printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [riistvara hind] + [MAXIFY GX mudelitega seotud hoolduskassettide kulud].

   Omamise kogukuludega seotud säästu juures on võrreldud 10 enimmüüdud värvilist laserprinterit ja 10 enimmüüdud tindipritsprinterit, mis on valitud vastavalt IDC EMEA Hardcopy Trackerile (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini). Printerite keskmine müügihind eurodes (€) on saadud IDC EMEA Hardcopy Trackerilt (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini) ja tarvikute hind on võetud tootjate ametlikelt veebisaitidelt.

   Arvestatud on Canon MAXIFY GX7000 seeria, Canon MAXIFY GX6000 ja Canon MAXIFY GX5000 seeria riistvara ning tarvikutega ning omamise kogukulude arvutamise jaoks on kasutatud soovituslikku jaemüügihinda, mis sisaldab ka käibemaksu. Arvutustes on arvestatud käibemaksuga, aga mitte tarnehinnaga. Hinnad võivad turutingimuste tõttu muutuda.

   Printimiskulude arvutamisel on arvestatud Canoni printerite ja teiste printerite vaikesätteid. See ühtib ISO/IEC testi vastava kategooria testimistingimustega.

   Leheküljekulu arvutamisel kasutati tarvikute müügihinda, mis oli välja toodud tootjate veebisaitidel. See hind jagati tootjate avaldatud prinditavate lehekülgede arvuga. Leheküljekulu põhineb printimissimulatsioonil, kus tindipritsprinterites kasutatakse standardi ISO/IEC24712 testmustreid ja värvilistes laserprinterites standardi ISO/IEC 19798 testmustreid.

   Kõiki tootjate tehnilisi andmeid ja jõudlusega seotud andmeid on kogutud avalikult saadaolevast teabest, mis hõlmab ka tootjate enda brošüüre ja veebisaite. Canoni ja konkurentide tooneri ja tindiga prinditavate lehekülgede arvud pärinevad tootjate avalikest tehnilistest andmetest.

   Õiglase võrdluse ja täpse andmeedastuse jaoks on tarvikutega seotud andmed võetud kõrgeima standardiga toonerilt või tindilt, mis olid avaldamise hetkel saadaval ja mille tuvastamiseks järgiti ISO standardeid. Võrdlusest on välja jäetud kombo-, XL- ja multipakid. Need andmed on avalikult kättesaadavad.
  2. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.
  3. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
  4. Säästurežiim vähendab tindi tarbimist, alandades tihedust, mille tulemusena saate printida 50% rohkem lehti kui standardrežiimis.
  5. Kõik andmed põhinevad Canoni standardsetel testimeetoditel, v.a juhtudel, kui on märgitud teisiti.
   Andmeid võidakse ette teatamata muuta.