Canon MAXIFY MB5150 seeria

MAXIFY MB5150 seeria

Suure jõudlusega multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste tugi, suur printimiskiirus (24 kujutist/min mustvalgelt) ja lihtsad võrku integreerimise võimalused.

MAXIFY MB5150

Kasulikud omadused

 • Suur tootlikkus 24 kujutist/min mustvalgelt, 15,5 kujutist/min värviliselt
 • Juhtmevaba printimine nutitelefonidele ja tahvelarvutitele
 • Pilveteenustega ühendamine: skannige pilveteenustesse või e-posti
 • Suur tindikasseti tootlikkus: 2500 mustvalget / 1500 värvilist lehte
 • Suur 250-leheline paberimaht ja 50-leheline kahepoolne automaatne dokumendisöötur

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon MAXIFY MB5150 seeria üksikasjadega

Väike kontor, tohutu tootlikkus


Täisfunktsioonidega printer, skanner, koopiamasin ja faksimasin, mis on mõeldud väiksematele kontoritele, kus on vaja suurepärase kvaliteediga mustvalget ja värvilist printimist ja väikeste omamiskuludega seadet. Markeri- ning hõõrdekindlad DRHD pigmendipõhised tindid pakuvad tugevaid musti toone, sügavaid värve ja teravat teksti. Canoni MAXIFY MB5150 seeria prindib A4-formaadis dokumente ülikiiresti kiirusel 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt, lisaks on esimese väljatrüki väljastuskiirus kõigest 6 sekundit. Ühe läbimisega kahepoolne skannimine tähendab, et skannida on võimalik kiiremini kui eales varem.

Väga ökonoomne printimine


Säästlikkus on esmatähtis – alates madalast energiakulust 0,2 kWh (TEC, tüüpilise energiatarbe hinnang) kuni individuaalselt asendatavate värvikassettideni. Mustad kassetid pakuvad ISO tootlikkust 2500 lehekülge ja värvikassetid 1500 lehekülge, võimaldades teie kontoril teha tööd väiksema arvu katkestustega. Valikuline 4-värviline multipakk pakub veelgi kulutõhusamat printimist.

Suurem tootlikkus ja kasutuslihtsus


Printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine on lihtne tänu Canoni MAXIFY MB5150 seeria suurele 8,8 cm (3,5-tollisele) puutetundlikule TFT värvilisele ekraanile ja täiustatud liidesele. Lisaks selle suure tootlikkusega 250-lehelisele sööturile ja 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile muudavad printeri kahepoolse printimise võimalus ning mitmete paberiformaatide ja -tüüpide tugi – alates A4-formaadis tavapaberit kuni siltide, ümbrike, fotopaberi ja isegi kahepoolse ID-kaardi koopiateni – selle kasutajasõbralikuks valikuks tavapäraste kontori prinditööde jaoks.

Mobiilse printimise ja pilvprintimise võimalused – valmis tööks


Rakenduste Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ja Canon PRINT tugi võimaldab kiiret ning lihtsat printimist ning skannimist mobiiliseadmetelt. Saate printida pilveteenustest ning isegi skannida ja salvestada dokumente populaarsetesse pilveteenustesse, sh Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ja Concur. Pääsupunkti režiim tähendab, et mobiilseadmete kasutajad saavad printeri ühendada ilma Wi-Fi võrguta.

Kõikehõlmavad jälgimis- ja hooldusfunktsioonid


IP-aadresside filtreerimine tähendab, et juurdepääsu võimaldatakse ainult teatud hulgale kasutajatele, samas kui SMTP-e-posti tugi tagab turvalise skannimise e-posti. Süsteemiadministraatorid saavad kiiresti ja hõlpsasti printerit konfigureerida ja keelata teatud toimingud, näiteks USB-le skannimise.

Hõlbus võrguga integreerimine


Ühilduvus lihtsa võrguhaldusprotokolliga (SNMP) tähendab, et printerit on lihtne olemasolevasse kontorivõrku ühendada. SNMP-standard võimaldab mitmeid hoolduse jälgimise funktsioone, sh jälgida tindi taset, veaolekut ja lehekülgede arvu.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MAXIFY MB5150 seeria, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Quick 1st Print

Esimese prindi väljastusaeg 6 s

Single Pass 2-sided Scan

Dokumendi mõlema poole skannimine

50-sheet 2-sided ADF

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

250 Sheet Capacity

Produktiivne paberikasutus

Touch Screen

Kasutajasõbralik 8,8 cm (3,5-tolline) puutetundlik ekraan

Scan to Cloud

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

 • MAXIFY MB5150 seeria
 • Toitejuhe
 • Seadistatud tindimahutid
 • Seadistamise CD Windowsi jaoks (Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Juhendid
 • Faksi-/telefoniliini kaabel

Selle seeria mudelid*

MAXIFY MB5150
MAXIFY MB5155
* mõned mudelid on saadaval ainult valitud poodides.