Canon MAXIFY MB5450 Series

Kõikehõlmav lahendus väikestesse kontoritesse

MAXIFY MB5450 seeria on täiuslik valik, kui soovite väikestes kontorites tõhusalt printida, ohverdamata jõudlust, kvaliteeti või vastupidavust. Tänu kvaliteetsetele märgistamiskindlatele tintidele, Wi-Fi ja Etherneti ühendusele ning ühe läbimisega kahepoolsele skannimisele saate printida suuri mahte kiiremini kui kunagi varem.

Dual resistant high density ink

Kvaliteetsed väljatrükid – iga kord

Kahekordselt vastupidav kõrge tihedusega tint on spetsiaalselt arendatud äriprintimiseks. See kvaliteetne tint tagab erksad värvid, sügavad mustad toonid ja terava teksti. Ja plekkide pärast ei ole vaja muretseda.

Lihtne kasutada, lihtne tootlik olla

Suur 8,8 cm värviline puuteekraan pakub lihtsat ligipääsu kõikidele MAXIFY MB5450 seeria funktsioonidele. Lisaks suure tootlikkusega 500-lehelisele sööturile, 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja kahepoolsele printimisele muudab mitmete paberiformaatide ja -tüüpide tugi – alates A4-formaadis tavapaberit kuni siltide, ümbrike, fotopaberi ja isegi kahepoolse ID-kaardi koopiateni – MAXIFY MB5450 seeria stressivabaks valikuks tavapäraste kontori prinditööde jaoks.

Madalad käituskulud

MAXIFY MB5450 seeriaga saavutate suurepärase printimiskvaliteedi, mis ei maksa tervet varandust. Tänu madalale energiatarbimisele ja tootlikele tindimahutitele, millega saate printida 2500 mustvalget ja 1500 värvilist lehte, ei pea kassette enam nii sageli vahetama.

Canon xl ink

Lihtne haldamine ja hooldamine

Simple network management protocol

Lihtne võrguhaldusprotokoll (Simple Network Management Protocol, SNMP) võimaldab teil integreerida printeri oma töökohaga, muutes selle kasutamise kiires kontorikeskkonnas hõlpsaks. MAXIFY MB5450 seeria annab teile võimaluse jälgida kõikide võrgus olevate printerite kasutamisandmeid, tinditasemeid, vea olekuid ja lehekülgede arvestust Lisaks saate filtreerida ka IP-aadresside alusel, et piirata ligipääsu printimisfunktsioonile ja pakkuda turvalist e-posti skannimise võimalust.

Tehnilised andmed

Esimese mustvalge väljatrüki väljastusaeg 6 sekundit

Dokumendi mõlema poole skannimine

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Produktiivne paberikasutus.

Kasutajasõbralik 8,8 cm (3,5-tolline) puutetundlik ekraan

Dokumentide pilveteenustesse üleslaadimine

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Selle seeria mudelid*

MAXIFY MB5450
MAXIFY MB5455
* mõned mudelid on saadaval ainult valitud poodides.

Tarvikud

Teile võib meeldida ka ...