Photo printing buyer’s guide

PRINTIMINE

On viis inimeste tüüpi, kes tõesti vajavad printerit – kas olete üks neist?

Kas teil on tõesti printerit vaja? Suur osa inimesi tõesti vajavad seda. Tõsi, saaksite alati kasutada ka töökohal või koolis olevat printerit, kuid tihtipeale võite ennast leida olukorrast, kus kodune printer oleks aidanud aega säästa, elu lihtsamaks muuta, teid või teie lapsi inspireerida või oma ettevõtet kasvatada.

Kuid sellest ei piisa, kui ostate mis tahes printeri. See, mida vajate, oleneb sellest, kes te olete. Seega, lugege edasi ja saage teada, milline printer just teile kõige paremini sobiks.

Noor ema või isa

A father helps his daughter make greeting cards out of photographs printed with PIXMA TS 9551C.

Mida aeg edasi, seda osavamaks teie lapsed muutuvad. Lapsevanemana soovite toita oma lapse loomingulisust ja valmistada teda ette uuteks väljakutseteks, mis lasteaia- või kooliaastaga tulemas on. Sellisel juhul vajate printerit, mida oleks kerge kasutada erinevate ülesannete printimiseks, kuid mis pakuks ka piisavalt palju loomingulisi võimalusi.

Canon PIXMA TS9551C on kompaktne A3-võimekusega printer koos A4-skanneri ja koopiamasinaga. Lisaks on sellel suur 10,8 cm puuteekraan ja intuitiivne kasutajaliides, mida saavad isegi lapsed kasutada. Avastage loomingulisi printimisvõimalusi ja kasutage erinevaid prindimaterjale, sealhulgas Canoni magnetilist ja korduvkleepuvat fotopaberit (saadaval alates 2018. aasta detsembrist). Uue küünekleepsude rakendusega, mis on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi jaoks (alates 2018. aasta novembrist) saate printida isegi kohandatavaid küünekleepse. Printeriga Canon PIXMA TS9551C saate luua ka oma pakkepaberit ja väljalõigete lehti, valides puuteekraanilt 45 erineva mustri vahelt.

Lisaks pakub Canoni tasuta veebiteenus Creative Park teie lastele erinevaid võimalusi printimist veelgi lõbusamaks muuta. Sealt leiate suure valiku prinditavaid malle, mida saate kasutada näomaskide, hüpikkaartide, nukkude, paberlennukite, dinosauruste ja kosmoselaevade meisterdamiseks.

Fotograafiaõpilane

The Canon PIXMA TS8250 printing a fine art landscape photograph.

Fotograafiaentusiasti või innuka fotograafiaõpilasena pühendute hingega oma loomingule ja veedate suurema osa ajast oma tulemuste täiustamisele. Selleks et ennast arendada, on teil vaja oma töid käegakatsutavas formaadis vaadata. Lisaks soovite kindlasti oma fotosid ka õpetajale, sõpradele ja perele näidata, mistõttu peate laskma neid regulaarselt välja printida. Kuid selle asemel, et oma piltide järel oodata, oleks oma printeriga tegutsemine palju paindlikum.

Kõige olulisem, mida jälgida, on kvaliteetsete ääristeta kuni A4-formaadis trükiste printimise võimalus. Nii on kindel, et saate nautida oma töö iga detaili. Tähtis osa on ka tindi valikul, näiteks aitavad eredaid värve tagada just Canoni originaaltindid. Stiilsetes ja juhtmevabades Canon PIXMA TS8250 seeria printerites kasutatakse kuut eraldiseisvat tinti, et luua detailseid ja kvaliteetseid pilte. Nagu kõik teised uued mudelid, on ka need varustatud sujuva ühenduse ja rakenduse Canon PRINT toega. Samuti on tagatud AirPrinti ja Mopria tugi Androidi ja Windows 10 Mobile’i jaoks – nii saate hõlpsasti printida ka nutitelefonist ja tahvelarvutist.

Iseseisev ettevõtte omanik

Seotud artiklid
Printer fun for everyone

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbus printimine kõigile

Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Parim printer kodukontorite jaoks

Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA TR4650 printeriga.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Printeri, tindi ja paberi KKK

Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

A female business owner prints with PIXMA TS9550 while drawing and using a ruler at her desk.

Ei ole vahet, kas veedate oma tööpäevi kodukontoris või töötate vaheldumisi nii kontori- kui ka kodulaua taga – kui teil ei ole kodus printerit, siis tekitab see kindlasti stressi ja vähendab teie tõhusust.

Kuigi Canon PIXMA TS9550 seeria stiilsed printerid on väga kompaktsed, suudavad need printida kuni A3-formaadis väljatrükke, sobides ideaalselt kodukontorisse ning klientidele ja kolleegidele vajalike tööde ette valmistamiseks. Lisaks saate 10,8 cm puuteekraani abil luua professionaalseid brošüüre. Canon PIXMA TS9550 seeria prindib tänu spetsiaalsele pigmentmustale tindile terava tekstiga dokumente ning automaatne dokumendisöötur (ADF) lubab teil kopeerida ja skannida korraga kuni 20-leheküljelist dokumenti (A4, Letter või Legal), ilma et peaksite iga lehte eraldi skannima.

Canon PIXMA TS9550 seeriat saab isegi integreerida nutikontori seadistusega. Kuna uus seeria ühildub ka Amazon Alexaga*, saate printida nimekirju ja teisi dokumente, kasutades häälkäsklusi, näiteks „Alexa, start Canon Printer“, koos Amazon Echo või teiste Alexa seadmetega. Häälkäsklustega saate kontrollida ka oma printeri tinditaset.

Loominguline eeskuju

A young woman wearing a yellow jacket takes a selfie with the Canon M50 in a city environment.

Teie keskkond inspireerib teid ja olete esimene, kes märkab vinge foto võimalust. Samuti jagate oma pilte sotsiaalmeedias. Kuid isegi, kui laadite kõik oma pildid üles, siis printeriga saaksite oma ideid säilitada ja vaadata ka pärast seda, kui need jälgijate uudisvoo sügavustesse kadunud on. Teil ei ole vaja fotoprinterit ainult seinapiltide loomiseks, vaid ka oma loominguliste võimaluste laiendamiseks. Seega, printige oma looming välja ja avastage uusi žanre.

Kompaktne SELPHY CP1300 mahub teie kotti ja prindib kauakestvaid väljatrükke. Teil tuleb vaid oma nutitelefoniga või Wi-Fi ühendusega kaameraga pilt teha ja see oma SELPHY printerisse saata, kus see kuni 102 × 152 mm formaadis välja prinditakse. Laske oma projektidel ennast ja teisi inspireerida.

Kujutava kunsti fotograaf

A large high-res fine art photograph bring printed from a Canon imagePROGRAF PRO-1000

Teie esimesele näitusele kaameraklubis järgnes kutse oma töid kohalikus kohvikus eksponeerida. Lisaks saite paar ostusoovi oma prinditud töödele. Senimaani olete kasutanud printimiseks kohalikku tipptasemel prindikeskust, kuid soovite, et teil oleks suurem kontroll prindiprotsessi üle ja saaksite klientide soovidele kiiremini reageerida. Kui teil on oma printer, on kergem ka oma töid kohalike turgude või kunstilaatade jaoks printida.

Printer peab toetama eriotstarbelisi kujutava kunsti fotopabereid ja lõuendeid, et iga pilt saaks parimal viisil esitletud. Lisaks peate vaatama, et teie printeriga ühilduvad tindid pakuksid täpset ja usaldusväärset värvipaletti. Canoni professionaalsed printerid nagu PIXMA PRO-100S, PIXMA PRO-10S ja auhinnatud A2-printer imagePROGRAF PRO-1000 on kõige paremad valikud neile, kes soovivad oma töid teistele näidata. Nendes mudelites kasutatakse spetsiaalseid ühevärvilisi tinte, millega saavutate rikkaliku ja suure tihedusega galeriiseinale sobivad mustad toonid. Printerite PRO-10S ja Pro-1000 kasutamisel on veel üks eelis – nimelt pigmendipõhised tindid, mis aitavad säilitada värvide kvaliteeti. Tänu sellele saab teie kunsti nautida aastakümneid.

Professionaalse kvaliteediga printimine ei pea olema hirmuäratav – Canoni lisandmooduliga Print Studio Pro on kvaliteetsete fototrükkide saavutamine imelihtne.

*Amazon ja Alexa on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle tütarettevõtete kaubamärgid.

Autor: Oliver Atwell

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde