Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

PRINTIMINE

Tutvuge uuendusliku printimisega

Ükskõik, kas tutvute uue äriseiklusega, suundute õppima ülikooli või aitate lapsi nende uue projektiga – iga uus peatükk on parem prinditud kujul.
Tänapäeval saavad printerid teha palju enamat kui nende eelkäijad. Pilvprintimisest kuni Wi-Fi-ühenduvuse ja allalaaditavate kontorimallideni – avastamist on palju.
Saage lisateavet printimise loomingulise potentsiaali ja selle kohta, kuidas printer saaks teid edasistes tegevustes aidata.

Olge organiseeritud

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Trükitooted on suurepärane võimalus püsida orbiidil soodsate kulude eest. Ükskõik, kas vajate planeerijat, et kavandada oma ülikooli kodutöid, A3-kalendreid büroo koosolekuteks või iganädalasi ülesannete nimekirju, et hoida pereelu kontrolli all – leiate need tasuta tööriistad hõlpsasti internetist.

Rakendused The Organised Student ja Emma Studies hõlmavad palju tasuta trükiseid, mis sobivad oma tegevuste organiseerimiseks.

Rakendus Easy-Photo Print Editor sisaldab mitmeid erinevaid kalendreid, mida saab isegi oma fotodega isikupärastada.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Abivahend vihmasteks päevadeks

Laste tegevuses hoidmine võib olla täiskohaga töö, eriti halva ilma korral. Kuid see on päev, mil printer võib ennast kümnekordselt tõestada.

Veebisaidil Happiness is Homemade saate hõlpsasti printida ristsõnu, viktoriine ja värvimislehti, et saaksite vihmasel päeval kiirreageerida

"Laste tegevuses hoidmine võib olla täiskohaga töö, eriti halva ilma korral. Kuid see on päev, mil printer võib ennast kümnekordselt tõestada."

Kui soovite hoida lapsi kauem tegevuses, siis võite ka mängu välja printida. Selle Legost inspireeritud memoriini saab kodus hõlpsasti välja printida ja seda on sama lõbus nii valmis teha kui ka mängida.

Samuti pakub meie veebisait Creative Park palju lõbusaid paberitöid, mida saab printida otse oma koduprinterist, sealhulgas mänguasju, mänge ja kaarte.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Uue kodu loomine

Ülikooli astudes tuleb leia aega oma üliõpilaskodu hubaseks ja koduseks muutmiseks. Kui soovite vähendada sisekujundusele tehtavaid kulusid, võite printida oma pildid ise välja.

Canoni Zoemini on Canoni taskuprinter, mille saab siduda otse nutiseadmetega. See võimaldab printida pilte otse mobiilseadmest, et saaksite kaunistada kodu kiiremini ja lihtsamalt.

Trükitud lugude kuvamiseks on palju säästlikke viise. Kui te ei ole rahul nende niidiga riputamise ja nööpnõelaga korgiplaadile kinnitamisega, siis vaadake fotode kuvamise juhendit Laheda ema nipid.

Soovite rohkem õppida?

Lugege lisateavet PIXMA tarkvara ja selle kohta, kuidas oma Canoni printeri loomingulist potentsiaali valla päästa. Või sirvige tootevalikut, et leida endale täiuslik kodukontori partner ja alustada paberkäsitööga.

Autor: Sasha Newbury

Seotud artiklid
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

IDEED LOOMINGULISEKS MEISTERDAMISEKS

Kuus suurepärast asja, mida saate endale printeri abil ise meisterdada

Olge loomingulised ja meisterdage ise jõulukingitusi, -ehteid ja -mänge. Kõik mallid on tasuta allalaaditavad.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

PRINTIMINE

On viis inimeste tüüpi, kes tõesti vajavad printerit – kas olete üks neist?

Olete ehk loominguline inimene, iseseisev ettevõtte omanik või keegi teine meie nimekirjast? Kui teil ei ole õiget printerit, siis olete paljust ilma jäänud. Siin on põhjus.

Seotud artiklidOsast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde

Seotud tooted