Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

PRINTIMINE

Tutvuge uuendusliku printimisega

Ükskõik, kas tutvute uue äriseiklusega, suundute õppima ülikooli või aitate lapsi nende uue projektiga – iga uus peatükk on parem prinditud kujul.

Tänapäeval saavad printerid teha palju enamat kui nende eelkäijad. Pilvprintimisest kuni Wi-Fi-ühenduvuse ja allalaaditavate kontorimallideni – avastamist on palju.

Saage lisateavet printimise loomingulise potentsiaali ja selle kohta, kuidas printer saaks teid edasistes tegevustes aidata.

Olge organiseeritud

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Trükitooted on suurepärane võimalus püsida orbiidil soodsate kulude eest. Ükskõik, kas vajate planeerijat, et kavandada oma ülikooli kodutöid, A3-kalendreid büroo koosolekuteks või iganädalasi ülesannete nimekirju, et hoida pereelu kontrolli all – leiate need tasuta tööriistad hõlpsasti internetist.

Tasuta prinditavate lehtede leidmine on lihtne ja te saate peagi oma elu organiseerima hakata. Rakendus Easy-Photo Print Editor sisaldab mitmeid erinevaid kalendreid, mida saab isegi oma fotodega isikupärastada.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Abivahend vihmasteks päevadeks

Laste tegevuses hoidmine võib olla täiskohaga töö, eriti halva ilma korral. Kuid see on päev, mil printer võib ennast kümnekordselt tõestada.

Canoni rakenduse Creative Park jaotisest Fun with Kids! leiate tasuta allalaaditavaid värvimislehti, labürinte ja teisi prinditavaid tegevuslehti. Nii ei pea te enam muretsema, mida vihmasel päeval teha. Lisaks võite oma väljatrükke personaliseerida, kohandades redigeerimisfunktsiooniga prinditavaid malle.

"Laste tegevuses hoidmine võib olla täiskohaga töö, eriti halva ilma korral. Kuid see on päev, mil printer võib ennast kümnekordselt tõestada."

Kui otsite võimalusi, kuidas lapsi kauem tegevuses hoida, leiate rakendusest Creative Park mitmeid prinditavaid mänge, nagu bingo, rõnga viskamine ja isegi male. Neid mänge saab kodus hõlpsasti välja printida ja lisaks mängulustile pakuvad need ka meisterdamise rõõmu.

Veebisaidilt Creative Park leiate palju lõbusaid paberitöid ja 3D mudeleid, mida saab printida otse oma koduprinterist, sealhulgas mänguasju, mänge ja kaarte.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Uue kodu loomine

Ülikooli astudes tuleb leia aega oma üliõpilaskodu hubaseks ja koduseks muutmiseks. Kui soovite vähendada sisekujundusele tehtavaid kulusid, võite printida oma pildid ise välja.

Canoni Zoemini on Canoni taskuprinter, mille saab siduda otse nutiseadmetega. See võimaldab printida pilte otse mobiilseadmest, et saaksite kaunistada kodu kiiremini ja lihtsamalt.

Trükitud lugude kuvamiseks on palju säästlikke viise. Kui teile ei meeldi neid niidi abil üles riputada või nööpnõelaga korktahvlile kinnitada, võite fotodest moodustada kollaaži ja asetada selle raami või lõuendile.

Canon PIXMA TS5350 seeria on ideaalne meisterduste ja teiste loominguliste projektide jaoks. Saate kasutada väga erinevaid prindimaterjale, nagu eemaldatavad fotokleebised, magnetilised fotopaberid, kangale triigitavad kleebised ja kahepoolne matt paber. Rakendus nagu Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park muudavad esemete kaunistamise oma lemmikpiltidega lihtsamaks kui kunagi varem.

Soovite rohkem õppida?

Lugege lisateavet PIXMA tarkvara ja selle kohta, kuidas oma Canoni printeri loomingulist potentsiaali valla päästa. Või sirvige tootevalikut, et leida endale täiuslik kodukontori partner ja alustada meisterdustöödega.

Autor: Sasha Newbury

Seotud artiklid
A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Parim printer kodukontorite jaoks

Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA TR4650 printeriga.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Printeri, tindi ja paberi KKK

Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

Printer fun for everyone

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbus printimine kõigile

Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde