A Canon SELPHY SQUARE QX10 in front of a book full of pictures.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Nautige lõbusat printimist: ägedad viisid fotode ellu äratamiseks

On aasta 2020 ja pea igaühel on Instagrami konto. Inimestel on võimalus iga hetk postitada täiuslikkuseni lihvitud ülesvõtteid. Nii et miks mitte astuda hetkeks peavoolust kõrvale ja luua isikupäraseid väljatrükke, mis tooksid rõõmu pikemat aega?

Valige stiilne kaasaskantav printer SELPHY SQUARE QX10, mis on saadaval mustas, valges, pastellroosas ja mündirohelises toonis, ning laske oma loominguline pool valla – printides mälestusi, mis jäävad. Toome teieni mõned lihtsad nipid, kuidas oma mõtteid ellu viia.

Leidke ilu ebatäiuslikkusest

A woman’s hand placing a photograph of a couple at the beach into a holiday

Katsetage, nautige ja looge midagi, mis peegeldaks just teid. Vahet ei ole, kas jahite 90ndate stiili või otsite tavalisest erinevamaid vaatenurki – tehke seda, mis teile meeldib. Ja leppige sellega, et pildid ei pea alati olema täiuslikud, et neist väljatrükke printida. Heitke reeglid kõrvale ja lõbutsege. 

Akutoitel töötaval ja kaasaskantaval printeril SELPHY SQUARE QX10 ei ole juhtmeid ega kaableid, tänu millele saate seda kõikjale kaasa võtta. Lihtsalt libistage see endale kotti ja olge alati printimiseks valmis. 

See mugav printer loob ääristeta kandilisi kleebiseid, mis sobivad ideaalselt mälestusraamatute, sülearvutite või tahvlite kaunistamiseks. Lisaks kasutab SELPHY SQUARE QX10 spetsiaalset värvisublimatsioonitehnikat, tänu millele püsivad teie erksavärvilised pildid sellistena kuni 100 aastat. Jah, täpselt nii – 100 aastat.

Rääkige oma lugusid

Kasutage rakendust SELPHY Photo Layout, et ühendada Wi-Fi ühendusega printer SELPHY SQUARE QX10 oma mobiilseadmega või siduge oma tahvelarvuti või telefon Bluetooth®-i ühenduse abil printeriga Canon Zoemini ning looge rakenduse Canon Mini Print abil koheselt kasutatavaid ja silmapaistvaid fotokleebiseid.

Kleepige fotosid sünnipäevakaardile või lisage kommentaare fotode ääristele, et luua nendest toredaid tänukaarte. Lisage neid oma päevikusse, et jätta meelde kokkusobivaid riietusesemeid või õnnestunud meigilahendusi, või printige lõbusaid peopilte – valik on teie. Jagage oma kogemusi ja lugusid viisil, mis paneb ka teid ennast särama.

Kaunistage oma keskkonda

A garland of photos printed on the Canon SELPHY SQUARE QX10 hanging from the wall.

Fotode seintele lisamine on lihtne viis oma ruume isikupärasemaks muuta. Alates loomaportreedest kuni puhkusepiltide ning sõprade ja perega tehtud grupifotodeni – printige fotosid, et kaunistada oma keskkonda inspireerivate mälestustega. 

See kaasaskantav ja kiiresti töötav SELPHY CP1300 võimaldab lihtsaimat juhtmevaba printimist iOS-i ning Androidi nutitelefonist ja tahvelarvutist kas otse või läbi tasuta kättesaadava rakenduse Canon PRINT. Looge veatud väljatrükke ja katsetage erinevaid formaate – alates postkaartidest kuni minikleebisteni. Lisaks saate valida kas musta, valge või roosa värvi vahel.

Autor: Lorna Dockerill

Seotud artiklid
A hand taking a printed sheet of vibrant images from a Canon SELPHY CP1300 printer surrounded by beads, necklaces and a colour chart.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Planeerige, mängige ja printige

Vaadake, kuidas aitab Canoni rakendus SELPHY Photo Layout teil ägedaid kunstiprojekte välja mõelda.

A cat and a koala printed on a Canon PIXMA TS5350 printer.

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Meisterdage, valmistage, näidake koos kasutajaga @paperboyo

Otsisime kedagi, kes suudaks näidata, kuidas erinevate prindimaterjalide abil inspiratsiooni leida, ja @paperboyo oli selleks ideaalne.

Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table alongside a notebook with pictures stuck to it.

LOOMINGULISUS

Olge loomingulised Canon Zoemini printeritega

Laske oma loomingulisus valla, kasutades meie kiirpildikaamerate ja taskuprinterite valikut.

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde