LOOMINGULINE PRINTIMINE

Looge moe lookbook kaameraga Canon Zoemini S2

Kõigil on riideid, mis neile ei istu – kuid võib olla on asi selles, et need pole veel millegagi kokku sobinud. Stiiliinfluentser Molly Wójcik näitab, kuidas on võimalik kasutada Canoni kiirpildikaamerat ja printerit, et panna kokku uusi riietuskombinatsioone.
Stiiliinfluentser Molly Wójcik, kandes tumepunast jakki ja litritega salli, hoiab selfi tegemiseks käes roosakaskuldset kaamerat Canon Zoemini S2.

Enamik meist kannavad vaid umbes kolmveerandit riietest, mis meil olemas on.1 Ülejäänud ripuvad lihtsalt kapis ja koguvad tolmu. Enne kui kasutult seisnud riided kotti panna ja kohalikku kasutatud riiete kogumispunkti ära viia tasub aga kaaluda neile veel ühe võimaluse andmist, luues flip-stiilis moe lookbooki.

Poola moe- ja iluinfluentser Monika Wójcik, kes on paremini tuntud nime all Molly, on loonud endale 160-tuhandelise jälgijaskonna sotsiaalmeedias, kus ta näitab oma riietusvalikuid, mida iseloomustab väikese krutskiga nullindate atmosfäär. „Mind inspireerib Y2K ilutunnetus,“ selgitab Molly. „Mulle meeldib 2000ndate õhustik, mistõttu kasutan seda tihti oma välimuses. Minu moestiili domineerivad eredad toonid, holograafilised aktsendid ja futuristlikud kangad.“

Tema voolav lähenemine moele tähendab, et igal päeval seisab ta silmitsi arvukate võimalustega. Seetõttu on Molly loonud endale suunamisvahendi, kuhu kuulub Canon Zoemini S2, mis sisaldab korraga nii taskusse mahtuvat kaamerat kui ka fotoprinterit. „Kasutan oma lookbooki, et kontrollida kiirelt, kuidas kaks erinevat riietuselementi omavahel kokku sobivad,“ selgitab ta. „See võimaldab mul kerge vaevaga stiile valida.“

Oma flip-stiilis moefotokogu loomiseks järgige Molly juhiseid ja vaadake ka tema TikToki videost, kuidas kõik lõpuks välja tuli.

Stiiliinfluentser Molly Wójcik, hoides käes kaamerat Canon Zoemini S2 ja kandes roosasid pükse, valget toppi, salli ja kõrvaklappe ning kandes ülesuurust õlakotti.

Inimesele, kel meeldib väljas käia ja suhelda, on Canon Zoemini S2 ideaalne kaamera – kerge, kuid akust jätkub 25 foto valmistamiseks. „Mulle meeldib Canon Zoemini S2 juures eriti just selle kompaktsus, mis tähendab, et kaamera on alati minuga kaasas,“ on Molly vaimustuses. „Kaamerat ja rakendust Mini Print on mõnus kasutada ja nad annavad mulle võimaluse jäädvustada hetki moel, mis sobib minu stiiliga ja toob rõõmu igapäevaellu.“

Stiiliinfluentser Molly Wójcik, kandes roosat džemprit ja poseerides selfi jaoks, hoides samal ajal kaamerat Canon Zoemini S2.

Molly välimus on alati olnud pilkupüüdev ja sotsiaalmeedia oli selles suhtes loomulik asjade areng. „Nii palju kui ma mäletan, on minu stiil alati teiste seast välja paistnud. Seetõttu otsustasingi jagada oma riietusi kohas, kus kõik saaksid neid näha – internetis.“ Mis puudutab aga tema ilumeelt, siis mida rohkem seda uhkem: „Ma toon tagasi nullindate ikoonilisi elemente – säravaid salle, veluurist spordiriideid, kasukaid ja litritega kaunistatud vöid. Meigi osas meeldivad mulle värvilised ripsmed, säravad lauvärvid ja loomulikult huuleläige! Ja kui ma lähen oma küüsi tegema, näitan ma inspiratsiooniks sageli fotosid 2010ndatest."

1. Valmistage ette oma lookbook ja riided

Moe fotokogusse lisatavate riidekombinatsioonide arv sõltub sellest, mitu lehekülge selles on. Võite kasutada kas mõnda olemasolevat märkmiku või siduda kaardid või paksust paberist lehed niidiga kokku. Kui on teada, mitu lehekülge teil on, saate hakata välja valima sama arvu ülemisi ja alumisi riietusosasid.

„Kogusin kokku riided, mille puhul ma teadsin, et kasutaksin neid sellel aastaajal,“ sõnas Molly, kes keskendub oma lookbookis sügis-talvisele hooajale. Sarnaselt Mollyga võite ka teie avastada asju, mis on jäänud pilgu alt kõrvale: „Märkasin, kui palju on minu garderoobis asju, mida ma enam ei kanna,“ tuletab ta meelde. See sundis Mollyt oma riidekappi põhjalikult läbi vaatama – kui teete sama, jälgige, et midagi ei rändaks prügikasti. „Soovitaksin teil riideid mitte ära visata,“ manitseb Molly. „Võite neid kasutatud riiete kogumiskohtadesse viia, anda heategevuseks või panna kuulutusterakenduses müüki. Anname riietele uue elu!“

2. Aksessuaarid loevad

Kuigi Molly eelistuseks on heledates ja julgetes värvides ja stiilides riided, pole alati just konkreetselt riietusesemed need, mis kogu komplekti elama panevad. „Mulle meeldib retromood, kuid teinekord ma märkan poes midagi täiesti lihtsat, mis mulle meeldima hakkab, nagu klassikalised teksad või valge topp,“ räägib Molly. „Individuaalse stiili kõige olulisem element on aksessuaar. Neid lisades muutub riietus „sinu omaks“. Lisage sätendav sall, värvirikas käekott või barett ning isegi kõige tavalisem riietus hakkab pilku püüdma.“ Kui tunnete end ambitsioonikana, võiksite neid lisaaspekte oma lookbooki lisada. Proovige neid Canon Zoemini S2 printidelt välja lõigata ja riiete peal teistesse kohtadesse paigutada ning jälgige, kuidas see välimust täiendab.

3. Poseerige

Molly kasutas lookbooki jaoks piltide tegemiseks varemalt nutitelefoni, kuid Canon Zoemini S2 peegliga 8MP kaamera ja rõngasvalgusti toovad teie võtetest välja parima. „Selfide jäädvustamisel on kõige tähtsam vältida tugevaid varje ja vaadata otse valgusesse,“ sõnab Molly, kes on selliseid pilte teinud palju! Selle konkreetse ülesande puhul on aga oluline, et kõik pildid oleksid paigutatud ühte moodi, kuna vastasel juhul ei kombineeru riietused lookbooki lehitsedes üla- ja alaosade vahetamiseks korralikult. „Ma pildistan tavaliselt keha ülaosa ja seejärel alaosa,“ sõnab ta. „Pidage meeles, et kõik fotod peavad olema tehtud sama nurga alt ja sama moodi poseerides.“ Kui te kasutate selfide tegemiseks kaamerat Canon Zoemini S2, saate asendi kontrollimiseks kasutada rakenduse Canon Mini Print Reaalajavaadet.

Ekrsavärviliste küüntega kätepaar hoiab avatud moefotokogu, milles riietused on lõigatud kaheks, et ülemist ja alumist osa oleks võimalik sõltumatult pöörata.

Mollyl oli vaja fotokogu toimima hakkamiseks ühelaadseid fotosid, kuid üldiselt soovitab ta selfide pildistamisel katsetada erinevate raamidega. „Terve riietuse näitamine võib rõhutada teie stiili, kuid tähelepanu keskendamine detailidele, nagu näoilme, aksessuaarid või meik, võib muuta foto veelgi kaunimaks,“ räägib ta.

Kätepaar hoiab avatud moefotokogu, milles riietused on lõigatud kaheks, et ülemist ja alumist osa oleks võimalik sõltumatult pöörata. Canon Zoemini S2 on raamatu kõrval patjade peal.

„Võid kasutada isegi riideid, mis sinu meelest ei sobi millegi muu kui tavalise valge pluusiga,“ sõnab Molly. „Võite meeldivalt üllatuda!“

4. Printige pildid välja ja pange albumisse

Nüüd, kus riietused on üles pildistatud, on aeg asutada meisterdama! Kui soovite luua fotokogu järk-järgult, salvestatakse pildid Canon Zoemini S2 Micro SD-kaardile. Kui olete sobivad võtted välja valinud, printige need lihtsalt kasutatava rakendusega Canon Mini Print välja. „Rakendus muudab fotode väljaprintimise lõbusaks tegevuseks ja isikupärastamisvõimalused lisavad näpuotsatäie loovust,“ märgib Molly, kes kasutab albumis fotoraamide kaunistamiseks kleebiseid. „Valik on tohutu!

„Pidage meeles, et mõlemad fotod peavad raamatu keskelt kokku sobima,“ sõnab Molly. „Ma printisin välja kõik fotod ja mõõtsin seejärel täpselt, kus prindid pidid asuma ja lõikasin kaardi. See oli kahtlemata kõige aeganõudvam element, kuid lõpuks tuli kõik väga hästi välja.“ Canon Zoemini S2 prindib 5 × 7,6 cm kleebisega tagaküljega ZINKTM fotopaberile, mistõttu on piltide kleepimine lookbooki kiire ja lihtne. „Mis puudutab fotode järjestust, siis minul oli see täiesti suvaline, kui ma arvan, et kõige parem on paigutada prindid nii, et need algavad riietega, mida te kannate kõige sagedamini.“

See projekt innustas Molly loovust ka teiste nurkade alt. „Mul on praegu minu korteris rippumas raamides väga palju Canon Zoemini S2-ga tehtud fotosid. „Sõpradest tehtud fotodest albumi loomine on suurepärane kingitus. Mulle meeldivad ise tehtud kingitused ja mulle tundub, et mu sõpradele meeldivad need.“

Levitage stiiliideid

Molly lookbook on midagi sellist, mida ta hoiab ja väärtustab veel pikka aega. „Kunagi mitme aasta pärast saan ma vaadata, kuidas min stiil ja välimus on muutunud,“ ütleb ta. Molly jaoks pole mood mitte ainult eneseväljendusvahendiks, vaid ka sotsiaalse kontakti loomise viis. „Tahan julgustada enesekindlust, innustades ka teisi eksperimenteerima moega ja avastama oma stiili. Minu jaoks pole riietus lihtsalt riietus, vaid lugu sellest, kes ma olen ja kuidas ma tahan, et mind tajutaks. Mood on palju enamat kui lihtsalt riided.“

Ja nüüd on teie kord! Nii, et haarake kätte Canon Zoemini S2, valige, looge stiil, pildistage ja jagage!

Autor: Rachel Segal Hamilon

Seotud tooted

 • Kiir- ja taskuprinteriga kaamerad

  Canon Zoemini S2

  Viige oma selfid järgmisele tasemele, kasutades taskusse mahtuvat printerit, mis on varustatud peegli, ringvalgusti, kaugpäästiku ja reaalajavaatega.
 • Koduprinterid

  Canon Zoemini 2

  Selle taskumõõdus akutoitega Zoemini 2 printeriga saate printida otse nutitelefonist igal ajal, igal pool.
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Seotud artiklid

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Visualiseerige oma puhkusestiili

  Kergendage kohvrit ja organiseerige oma asju paremini kaameraga Canon Zoemini 2.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Loomingulised ideed Canon Zoemini printerite jaoks

  Päästa oma loomingulisus käigu pealt valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit.

 • PORTREEFOTOGRAAFIA

  Viige oma selfid uuele tasemele

  TikToki kasutaja Nina Collins selgitab, kuidas kodus loomingulisi autoportreesid teha.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge oma elu visioonitahvel

  Sobitage oma ruum oma stiiliga, kasutades Canon SELPHY Square QX10 printerit.