OSTUJUHEND

Canoni jõulukingituste juhend

Leidke pühadehooajal pereliikmetele ja sõpradele täiuslikud kingitused!
Canon SELPHY CP1500, mis on pakitud punase paelaga ja ümbritsetud häguste jõulutuledega.

Kas vajate jõuludeks kingiideid loomingulistele inimestele? Canonist leiate endale vajaliku. Vahet ei ole, kas otsite erilisi kingitusi fotograafile, soovite üllatada lähedast videoblogijat uue kaameraga või kostitada oma fotograafiahuvilisest sõpra täiskaadrilise objektiiviga – kõikehõlmavast kingituste juhendist leiate kindlasti ideaalse kingituse.

Mõnele inimesele pole just lihtne kingitust leida, kuid võimalik, et uus tehnikaseade on just õige kink, mida teie lähedane on endale soovinud. Oleme sellesse ostujuhendisse kogunud parimad Canoni kingiideed, mis sobivad igale loomingulisust armastavale inimesele ja seda igas hinnaklassis. Alates videoblogimise varustusest ja tipptasemel peeglita kaameratest kuni Canoni objektiivideni, mis võimaldavad maailma uutel kaasahaaravatel viisidel jäädvustada, leiate siit mõned parimad kingitused pereliikmetele ja sõpradele. Vaadake ette: tõenäoliselt leiate siit ka inspiratsiooni enda soovinimekirja jaoks.

Kingitused videoblogijatele, blogijatele ja sisuloojatele

Kaks naist filmivad end Canon PowerShot V10 videoblogimise kaameraga tuledega kaunistatud jõulukuuse ees.

Canon PowerShot V10 lihtsate juhtnuppude, kompaktse disaini ja täisautomaatsete režiimide abil on videoblogimisega lihtne alustada. Kui teate kedagi, kellel on juba PowerShot V10, on Canon DM-E100 mikrofon ja käsistatiiv HG-100TBR ideaalsed lisatarvikud.

Roosas pükskostüümis naine, kes filmib Canon EOS R50 kaameraga lillede väljapanekut.

EOS R50 on täis loomingulisi funktsioone, mis ootavad avastamist. Kaameraga on kaasas näiteks teravustamise kahveldamine ja sügavuse liitmine, et pildistada lähivõtteid erakordselt detailselt, ning loominguline kahvelfunktsioon, mis pakub mitut pildivalikut, nii et saate valida oma lemmikud.

Kui olete tutvunud videoblogimise jaoks mõeldud Canoni kaameratega, siis olete kindlasti kursis, et Canon PowerShot V10 on ideaalne kingitus inimesele, kes soovib luua kvaliteetseid videoid, mida teistega veebis jagada.

See kaamera on piisavalt kompaktne alati taskusse pistmiseks, kuid sel on suur 1,0-tüüpi andur ja see tagab terava 4K UHD video. See on varustatud stereomikrofoniga, kuid sellel on ka 3,5 mm mikrofonisisend, mille abil saate ühendada välise mikrofoni, näiteks kerge Canon DM-E100 selge heli jaoks.

Tänu ülilainurkobjektiivile - mis vastab 19 mm objektiivile täiskaadrilisel kaameral - saate kaadrisse jäädvustada senisest rohkem, samal ajal kui täiustatud kujutisestabilisaator võimaldab salvestada stabiilseid kaadreid ka kõndides. Sel on isegi sisseehitatud otseülekande võimalus ja seda saab Canoni Camera Connect rakenduse abil kaugjuhtida.

PowerShot V10 käsitsemine on lihtne tänu intuitiivsele 5 cm puuteekraanile, mida saab videoblogimise jaoks 180° ülespoole pöörata. Selle sisseehitatud statiivi saab reguleerida nii madala kui ka kõrge nurga all filmimiseks ning see on varustatud ka standardse statiivikinnitusega. Veelgi mugavama ühe käega juhtimise jaoks on olemas kerge Canoni käsistatiiv HG-100TBR, millel on juhtmeta kaugjuhtimispult ja käepärane mikrofoni klamber – see toimib ka tugeva statiivina, kui vaja läheb lisastabiilsust.

Kui inimene, kellele kingitust otsite, soovib vahetatavate objektiividega kaamerat, on Canon EOS RP fantastiline loominguline vahend. Sel on kuni 4K video eraldusvõime ning täis-HD video jäädvustamise ajal sujuv ja täpne Dual Pixel CMOS iseteravustamine.

Canon RF 16 mm F2.8 STM on hea objektiivivalik, kui videoblogitakse EOS RP kaameraga. Ülilainurkvaade mahutab palju üksikasju ja suur f/2.8 ava võimaldab luua kinofilmi jäljendava tulemuse. Sel on ka väga vaikne teravustamismootor ning videos kasutatav mikrofon ei pruugi seda registreerida.

Canon EOS R50 on ehk ideaalne peeglita kaamera tõsistele sisuloojatele, pakkudes funktsioone, mis on levinud ka Canon EOS R süsteemi täiustatud kaamerates. Kuid see on kompaktne, kerge ja lihtsasti kasutatav neile, kes on rohkem harjunud nutitelefoniga filmima.

EOS R50-ga jäädvustatud filmid näevad fantastilised välja. Selle 4K UHD videod on ülediskreeditud 6K-st, et saavutada standardsetest 4K-videodest parem kvaliteet, samal ajal kui kahepiksline CMOS-iseteravustamine hoolitseb selle eest, et kõik oleks terav. Kaamerat saab kasutada ka veebikaamerana ehedate videokõnede või voogedastuse jaoks, kusjuures selle muudetava nurgaga puuteekraan võimaldab hõlpsasti filmida loomingulistest nurkadest.

Kingitused fotograafiahuvilistele, kes soovivad liikuda täiskaadrilisuse suunas

Naine seisab sillal, hoiab käes Canon EOS R8 kaamerat ja vaatab selle tagaküljel olevat ekraani.

Canon EOS R8 salvestab lisaks filmilikule 4K videole ka suurepäraseid aegluubis Full HD videoid kuni 180p kvaliteediga.

Kätepaar hoiab Canon EOS RP kaamerat, mille muudetava nurgaga puuteekraan on keeratud lahti ja ülespoole, näidates akna ja telliskiviseina ees seisvat inimest.

26,2-megapiksliline Canon EOS RP on väike ja kerge täiskaadriline EOS kaamera, millel on palju loomingulisi valikuid, näiteks HDR ja korduvsäritusega võtted, vaikne režiim ja teravustamise kahveldamine teravate lähivõtete jaoks.

Canon EOS R8 on suurepärane valik neile, kes soovivad täiskaadrilisust. Seda kerget 24,2-megapikslilist peeglita kaamerat toetab Canoni ulatuslik RF-objektiivide valik ja see on varustatud kasulike tehnoloogiatega, sealhulgas uuendusliku kahepikslilise CMOS-iseteravustamine II funktsiooniga, millel on nutikas subjektide tuvastamine ja jälgimine. See suudab automaatselt leida ja jälgida paljusid erinevaid objekte, sealhulgas inimesi, koeri, linde, autosid ja lennukeid - ja seda kuni kaadri servani.

EOS R8-l pakub ka rohkelt täiustatud videofunktsioone, näiteks sebrad, teravustamisabi ja valevärvi signaaltuli, mis aitavad teil saavutada veelgi professionaalsemaid tulemusi.

Algajatele mõeldud, kuid loomingulistest funktsioonidest tulvil Canon EOS RP on peeglita kaamera, millega jõuate fotograafias uuele tasemele. Kaamera täiskaadriline sensor võimaldab saavutada portreede ja lähivõtete jaoks professionaalse ilmega madala teravustamise efektid ning RF-kinnitus tagab uuel tasemel täiskaadrilise pildi kvaliteedi.

Canon EOS R süsteemi peeglita kaamerate pere kõige taskukohasem täiskaadriline kaamera EOS RP on fantastiline uks suure jõudlusega Canoni RF-objektiivide maailma. Canoni läbi aegade parimad objektiivid tagavad erakordse pildikvaliteedi ja funktsioonid, mille kasutamine polnud enne võimalik – tutvuge kerge Canon RF 800 mm F11 IS STM supertelefoto objektiiviga, mis sobib ideaalselt alustavatele loodusfotograafidele, või mitmekülgse Canon RF 50 mm F1.8 STM objektiiviga, mis on suurepärane valik laia avaga piltide tegemiseks.

Canon RF 24–105 mm F4-7.1 IS STM objektiiv on suurepärane lisandus EOS RP kaamerale, mida saab kasutada kõigeks – alates laiade maastikufotode kuni büstist tehtud portreefotode jäädvustamiseks, ja seda ilma objektiivi vahetamata.

Soorituse parandamiseks on Canon RF 24–105 mm F4L IS USM objektiivil professionaalne L-seeria kvaliteet ja f/4 maksimaalne ava, mis tagab püsiva säritamise ka siis, kui objektiiviga on suumitud.

Canoni kingitused perekondlike hetkede jäädvustamiseks nii looduses kui siseruumides!

Naeratav naine hoiab Canon EOS R100 kaamerat näo ees, et teha perepilt aias.

Tänu abistavatele juhendusega menüüdele ja Creative Assist funktsioonile on Canon EOS R100 kaamerat lihtne kätte võtta ja kohe jäädvustada. Kui ühendate oma telefoni kaameraga, saate valida, et fotod ja videod edastatakse pildistamise ajal automaatselt telefoni teeki.

Kaks Canon PowerShot PX-d, üks must ja teine valge, mis on asetatud pidulikult kaetud lauale.

Tänu 19–57 mm suumobjektiivile, mida saab 340˚ panoraamida ja 110° kallutada, on võimalik Canon PowerShot PX-iga fotosid ja videoid jooksvalt komponeerida. Lisamugavusena kasutab see häälkäsklusi ja subjekti tuvastamist ning sisseehitatud Wi-Fi-t ja lihtsat USB-C laadimist.

Canon EOS R100 on suurepärane universaalkaamera kordumatute perekondlike hetkede jäädvustamiseks, erakordselt detailsete 24,1-megapiksliliste fotode tegemiseks ja hämmastavate 4K UHD videoklippide loomiseks. Kõrgetasemeline kahepiksliline CMOS-iseteravustamise süsteem tagab kiiresti liikuvate objektide teravustamise, sidudes kaamera stabiliseeritud pildiga objektiiviga (näiteks Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM), mis võimaldab teha looduses veedetud pereseiklusest teravaid pilte.

Neid mälestusi on ka lihtne jagada. Kaameral on Wi-Fi-ühendus, mis teeb piltide lisamise sõnumitesse või sotsiaalmeediasse postitamise lihtsaks, samuti saab kaamerat nutitelefonis oleva Canoni Camera Connect rakenduse abil kaugjuhtida ja teha suurepäraseid perefotosid.

Veel üks peresõbralik valik on Canon PowerShot PX. See nutikas kompaktne kaamera suudab panoraamimise ja kallutamise objektiivi abil tegevust automaatselt jälgida ning fotosid ja videoid jäädvustada. Samuti suudab kaamera ühes stseenis kindlaid nägusid prioriteediks seada ja sel on häälkäsklused, mis muudab kasutamise eriliselt lihtsaks.

Teie lähedasele videoentusiastile on olemas peopesa suurune Canon PowerShot ZOOM. Sellel silmapaistval monokkel-kaameral on 100 mm ja 400 mm vahel kiiresti ümberlülituv suum ning täiustatud 800 mm valikuvõimalus kaadrit täitvate fotode jäädvustamiseks kaugel asuvate subjektidest. Tegemist on suurepärase valikuga loodusvideote ja -fotode tegemiseks ning loomade jäädvustamiseks.

Kompaktne printer, nagu Canon SELPHY CP1500, täiendab hästi loomingulist jõulude pildistamise komplekti. See juhtmevaba mudel valmistab vaid 41 sekundiga erksaid postkaardiformaadis printe, mis teeb selle täiuslikuks mälestuste jagamiseks perekondlikest koosviibimistest juba nende toimumise ajal. Albumis säilivad prinditud pildid kuni 100 aastat1, nii et ka tulevased põlvkonnad saavad neid hetki taas kogeda.

Tehke sel pühadehooajal oma lähedastele loomingulisust arendav kingitus.

Marcus Hawkins
  1. Kui neid hoiustatakse albumis. Põhineb kiirendustesti meetodil, eeldusel, et temperatuur on 23 °C / 73,4 °F ja niiskus 50%.

Seotud tooted

Seotud artiklid