ARTIKKEL

Canon EOS-1D X Mark III: justkui teie enda loominguline pikendus

Canon EOS-1D X Mark III

Canon EOS-1D X Mark III hakkab teile meeldima kohe, kui selle kätte võtate. Selle disain on aastatepikkuse viimistlemise ja arengu tulemus, kuid selles on kasutusel ka uued tehnoloogiad, mis muudavad seda, kuidas te töötate.

Nutikas kontroll otse teie näppude all

Oleme varustanud Canoni kaamera EOS-1D X Mark III kahe nutika kontrolleriga, millest üks on horisontaalseks jäädvustamiseks ja teine vertikaalseks. Need revolutsioonilised seadmed, mis on sisse ehitatud kaamera AF-ON nuppudesse, on küll traditsioonilise juhtkangi kujuga, kuid töötavad pigem miniatuursete puutelülititena, mida saab kasutada automaatteravustamispunktide ekraanil valimiseks.

Iga kontroller on kohandatud tundlikkuse ja kiirusega ning reageerib intuitiivselt isegi siis, kui kannate kindaid. Kui jäädvustate horisontaalselt, lülitab kaamera vertikaalse kontrolleri automaatselt välja, et vältida ettekavatsematut liigutamist.

Canon EOS-1D X Mark III

Teie aken maailma

Canoni kaamera EOS-1D X Mark III optiline pildiotsija pakub puhast rõõmu. Suur, ere ja selge – looge ja jäädvustage, järgides on instinkte ja intuitsiooni. Võrreldes elektroonilise pildiotsijaga on seda pildiotsijat pikema aja jooksul mugavam kasutada. Lisaks pakub see teile toimuvast reaalajas vaadet, mida ei mõjuta elektrooniline viivitus.

Canon EOS-1D X Mark III

Canoni kaamera EOS-1D X Mark III nutika pildiotsija võrgustik lisab andmeid täpselt sinna, kus teil neid vaja on. Nii olete alati informeeritud ja saate lihtsalt oma tööle keskenduda. See on muidugi ka kohandatav, seega saate kuvada ainult neid andmeid, mida jälgida soovite. Pärast professionaalsetelt spordifotograafidelt saadud tagasisidet on selles ka kell, mis aitab teil õigeaegselt õiges kohas olla.

Teravustamispunkte kuvatakse punasel punktmaatriksekraanil, mis on peenem ja detailsem kui teistes EOS-1D seeria kaamerates. See teeb pimedas nägemise lihtsamaks.

Kui olukord läheb keeruliseks ...

Canon EOS-1D X Mark III on mõeldud vastu panema professionaalse fotograafia karmusele, alates meediapaki müksudest ja kriimustustest kuni külma temperatuuri ja vihmani. Kaamera katik peab vastu 500 000 tsüklit ja selle magneesiumsulamist korpuses on kasutatud veekindlaid tihendeid, mis kaitseb seadet tolmu ja niiskuse eest. Nii saate jätkata jäädvustamist ka halbade ilmastikutingimuste korral. Mitu Canoni kaamera EOS-1D X Mark III nuppu on valgustatud, tänu millele näete neid selgelt ka pimedas.

Canon EOS-1D X Mark III

Täiustatud aku kestvus

Canoni kaamera EOS-1D X Mark III südameks olev DIGIC X protsessor ei ole ainult võimas, vaid ka tõhus. Õigupoolest suudab kaamera koos komplektis oleva LP-E19 akuga pakkuda kaks korda pikemat salvestusaega kui eelmine mudel EOS-1D X Mark II. See tähendab ligikaudu 2850 võtet ühe laadimisega.

EOS-1D X Mark III ühildub ka vanade LP-E4N akudega, kuid suurim kaadrisagedus on sellisel juhul 14 kaadrit/s.


< Tagasi Canoni kaamera EOS-1D X Mark III ülevaate juurde

Seotud artiklid