Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Directional Stereo Microphone DM-E1

Jäädvustage suurepärase ja selge heliga videoid, kasutades Canoni kvaliteetsed mitmesuunalist stereomikrofoni, millel on kompaktne ja kerge Shotgun-disain ja mitmekülgne mitmesuunalise heli tuvastamise funktsioon.

Kasulikud omadused

  • Väline mitmesuunaline stereomikrofon EOS-kaameratele*
  • Lai sageduste vahemik ja suur tundlikkus rikkalike ja detailsete helide salvestamiseks
  • Kolm mitmesuunalist režiimi, et jäädvustada mitmesuguste subjektide helisid
  • Löögikindel kinnitus ja tuuleklaasi kate vähendavad soovimatut müra
  • Kompaktne ja kerge disain tagab mugava kaasaskandmise

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Directional Stereo Microphone DM-E1 üksikasjadega

Shotgun-disainiga väline mikrofon


Mitmesuunaline stereomikrofon DM-E1 ühendab endas shotgun-disaini ja sellega saavutate kvaliteetse videoheli. Seda on lihtne kaamera tallale kinnitada ja see ühildub laia valiku EOS-kaameratega, mille 3,5 mm mikrofonipesasse saab mikrofoni ühendada*.

Rikkalik ja realistlik heli


Jäädvustage rikkalikke ja realistlikke helisid, näiteks muusikalise etteastete tervet toonide ulatust – alates viiulite ja flöötide kõrgetest helidest, lõpetades topeltbassi ja basskitarri madalate helidega – 50 Hz kuni 16 kHz tuvastusvahemikuga. –42 dB tundlikkus laseb teil salvestada ka kõige vaiksemad helid.

Mitmekülgsed mitmesuunalised funktsioonid


Lisage oma videole muljetavaldav heli tänu kolmele mitmesuunalise tuvastamise režiimile. Lülituge hõlpsasti 90° ja 120° mustrite vahel, et saavutada kvaliteetne heli erineva suurusega ruumides, või kasutage shotguni (monomikrofoni) režiimi, et salvestada selgelt subjektide juttu ilma ümbritseva keskkonna mürata.

Kvaliteetne heli


Salvestage selget ja kvaliteetset heli ilma soovimatu mürata tänu löögikindlale kinnitusele, mis kompenseerib kaamera või objektiivi kasutamisest tingitud vibratsioonid; komplekti kuuluvale tuuleklaasi kattele, mis vähendab märgatavalt tuule tekitatud helisid õues; ja 66 dB S/M (signaal/müra) suhtele, mis tähendab, et kõrvalist tagataustamüra on vähem.

Lihtne kaasas kanda


Tänu kompaktsele ja kergele disainile saate mikrofoni igale poole kaasa võtta. See moodustab koos kaamera ja objektiiviga korraliku salvestusseadme, millega saate jäädvustada käest hoides pika aja jooksul. Kerge liitium-nööpaku hoiab kaalu minimaalsena.

*Ei soovitata kasutada mudelitega EOS-1D Mark IV ja EOS 550D, kuna nendel ei ole käsitsi helitugevuse juhtimise funktsiooni mikrofoni sisendi jaoks

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Directional Stereo Microphone DM-E1, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

  • Stereo-suundmikrofon DM-E1
  • Tuulekaitse DM-E1 jaoks
  • Kasutusjuhend
  • Garantiikaart