ARTIKKEL

Canon EOS-1D X Mark III. Kiirem kui kunagi varem ...

Canon EOS-1D X Mark III
© Marina Cano – Canoni saadik

Mõned hetked kaovad kiiremini kui jõuate silma pilgutada: näiteks finišijoont ületav sprinter või veest kala napsav kalakotkas. Sellistel hetkedel ei ole vigadeks ruumi. Murdsekund liiga vara või liiga hilja ja see hetk on läinud – ja tagasi enam ei tule. Just nendel põhjustel panimegi kokku Canoni kaamera EOS-1D X Mark III.

Kuni 20 kaadrit/s sarivõte

Canon EOS-1D X Mark III suudab reaalajavaate režiimis jäädvustada igal sekundil kuni 20 täiskaadrilist ja 20,1-megapikslist pilti, olenemata sellest, kas liikumist jäädvustatakse mehaanilise katiku või täiesti vaikse elektroonilise katikuga.

Kui kasutate kaamera optilist pildiotsijat, on sarivõtte kiiruseks 16 kaadrit/s – see on digipeegelkaamera kohta suurepärane saavutus ja see on võimalik tänu Canoni masinaehituse ekspertiisile. Peegli üles ja alla tõstmist reguleerivad otseajammootorid ning need tagavad ka peegli sujuva ja täpse algasendisse naasmise. Lisaks kaasneb sellega minimaalne peegli põrkamine.

Canoni kaamera EOS-1D X Mark III katiku eluiga on hinnatud 500 000 võttele, mis pakub uut taset nii kiiruses kui ka usaldusväärsuses.

Kaks CFexpressi pesa

Canon EOS-1D X Mark III kasutab CFexpressi – uue põlvkonna mälukaarti, mille on tootnud Compact Flash Association. Nendel kaartidel on oluliselt suurem salvestuskiirus, võimaldades jäädvustada 20 kaadrit/s RAW- ja JPEG-režiimis. Nii saate salvestada ilma puhverdamiseta 1000 võtet, millele lisandub ka 5.5K RAW-videosalvestus.

Tänu professionaalsetelt fotograafidelt saadud tagasisidele on nüüd võimalik salvestada fotosid ühele kaardile ja videofaile teisele kaardile.

Canon EOS-1D X Mark III
Canon EOS-1D X Mark III

Vaadake reaalajas

Tekitage endale konkurentsieelis koos Canoni kaamera EOS-1D X Mark III suurepärase ja viivituseta optilise pildiotsijaga. Jälgige toimuvat reaalajas, parandage oma reageerimisaega ja jäädvustage hetki isegi enne seda, kui kiiremad elektroonilised pildinäidikud neid märkaksid.

DIGIC X protsessori jõud

Canoni kaamera EOS-1D X Mark III südames asub DIGIC X pildiprotsessor – seade, mis on palju võimsam kui eelmised DIGIC protsessorid ja mis võimaldab kaameral töötada vapustaval kiirusel. Lisaks suurepärasele pildikvaliteedile võimaldab DIGIC X protsessor kuni 20 kaadrit/s sarivõtet, millele lisandub täisautomaatteravustamine, automaatsäri ja kaamerasisene DLO töötlus.


< Tagasi Canoni kaamera EOS-1D X Mark III ülevaate juurde

Seotud artiklid