ARTIKKEL

Canon EOS-1D X Mark III: olge ühendatud

Canon EOS-1D X Mark III

Ühendage kiiresti ja hõlpsalt, olenemata sellest, kas kasutate spordiväljaku ääres olevat võrku või panete oma lugu kokku hoopis teisel pool maailma. Canon EOS-1D X Mark III teeb piltide edastamise lihtsamaks kui kunagi varem, aidates teil konkurentsis ees püsida.

Juhtmevaba võrk

Canon EOS-1D X Mark III on varustatud sisseehitatud Wi-Fi-ga, millega saab suhelda erinevate nutiseadmete ja arvutitega ning seda nii stuudios kui ka kohapeal.

Kasutage nutitelefone ja tahvelarvuteid, millesse on installitud Camera Connect rakendus ja Digital Photo Professional Express rakendus*, et sirvida, muuta, retušeerida ja edastada fotosid ka liikvel olles. Neid seadmed saab kasutada ka kaamera kaugjuhtimispuldina, mille abil saate luua ekraanil pildi kompositsiooni, muuta kaamera seadistusi ning jäädvustada fotosid ja videoid. EOS Utility’ga varustatud PC-d ja Maci arvutid suudavad samuti selliseid ülesandeid täita.

Ja kui te vajate võimsamat juhtmevaba ühendust, pakub WFT-E9 juhtmevaba adapter veelgi suuremat töövahemikku ja usaldusväärsust digitaalselt „ummistunud“ kohtades, nagu jalgpallistaadionid. See toetab MIMO 802.11ac standardit, mis kasutab nii 5 GHz ja 2,4 GHz sagedusriba, et suhelda rohkem kui 150 m kaugusel. Lisaks lubab see ühendada turvaliste SFTP-serveritega.

* Vajalik on nutiseade, kus on Bluetoothi versioon 4.0 (või uuem). Samuti peab nutitelefonis olema kasutusel operatsioonisüsteem iOS 11.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem)

FTP-edastuse oleku ekraan

See uudiste ja spordifotograafidele vajalik ekraan, mida kasutatakse piltide FTP-edastuseks, näitab, kui kaua piltide saatmiseks aega kulub. See võimaldab fotograafidel otsustada, kas nad viivad piltide edastamise lõpuni kohapeal või otsivad hoopis kiirema ühendusega koha.

Etherneti ühendused

Paljud suured spordiüritused loovad väljakule ja radade kõrvale juhtmega Etherneti ühenduse, mille abil saavad spordifotograafid jäädvustatud pilte otse uudisteagentuuridesse saata. Seepärast on ka Canon EOS-1D X Mark III varustatud kiire gigabitise Etherneti pesaga, mis edastab andmeid kaks korda kiiremini kui mudel 1D X Mark II.

Ühenduvuse seadistused on nüüd grupeeritud eraldi menüü vahekaardile. Saate salvestada kuni 20 ühenduse eelseadistust ja neid seeläbi kergesti kasutusele võtta. Kuna võrgu juurdepääsu ja FTP serveri andmed salvestatakse eraldi, kulub uues asukohas võrgu ülesseadmiseks vähem aega. Agentuurid võivad ühenduse seadistusi oma fotograafidele ka elektrooniliselt edastada ja viimased saavad need siis mälukaardi kaudu kaamerasse laadida.

Etherneti ühenduvus toetab nüüd ka turvalisi SFTP protokolle, mis takistavad piltide häkkimist.

Canon EOS-1D X Mark III


< Tagasi Canoni kaamera EOS-1D X Mark III ülevaate juurde

Seotud artiklid