A surfer holds the IVY REC up and looks through the viewfinder.

KAASASKANTAVAD KAAMERAD

Saage tuttavaks kaameraga, mida saab kõikjale kaasa võtta: Canon IVY REC

Canon IVY REC on kohal – põrutuskindel* ja veekindel** kompaktne kaamera, mis sobib ideaalselt liikvel olevale inimesele. Selle 13-megapiksliline sensor, täis-HD 1080p video kiirusega 60 kaadrit/s ning Wi-Fi ja Bluetoothi ühenduvus tagavad, et saaksite jäädvustada kõrglahutusega pilti ka nendes olukordades, kus te ei soovi oma tavalise kaamera või nutitelefoniga riskida. See väike, ent vastupidav kaamera on varustatud mugava kinnitusega, mille abil saate kaamera endale vöö või koti külge panna. Lisaks saate oma fotosid kohe jagada läbi rakenduse Canon Mini Cam.***

Ainult 110,5 cm lai ja umbes 90 g raske Canon IVY REC ei aeglusta teid ega jää teile kuidagi ette. Te unustate, et kaamera on seal, kuni teil seda päriselt vaja on, mis lubab teil koguaeg tegevusele keskenduda.

A pink IVY REC being attached to the back of a surfboard resting on the sand.
Põrutuskindel* ja veekindel** Canon IVY REC sobib ideaalselt erinevate spordialade harrastamiseks ning seda on lihtne kasutada.

Sukelduge

Canon IVY REC on veekindel** kuni kahe meetri sügavuses magevees ja kuni 30 minutit, tehes sellest ideaalse basseiniäärse kaaslase. Pildiotsija on ühtlasi ka klambri eest, tänu millele saate kaamera Canon IVY REC kinnitada rihma, matkakoti või siis oma mägijalgratta külge, et jäädvustada fotosid enda vaatenurgast. Kaamera saab kaasa võtta ka siis, kui väljas sajab vihma või ees on ootamas metsikum sõit. See on loodud seiklusteks ja põnevaks eluks teel!

Kaamerat Canon IVY REC saab kasutada ka statiivi peal, lisaks võib seda kinnitada riiete ja isegi spordivarustuse külge.

Ärge hoidke end tagasi

A green Canon IVY REC tumbles into the sand in the wake of a mountain bike.
Erksavärvilist kaamerat Canon IVY REC on lihtne märgata lumes, mudas ja vees. Kuna kaameral puudub ekraan, mis saaks katki minna, on see ka äärmiselt vastupidav.

Erinevalt nutitelefonist ei ole kaameral Canon IVY REC ekraani, mistõttu ei pea te tekkivate pragude pärast muretsema – see on põrutuskindel* ja suudab vastu pidada kuni kahemeetrisele kukkumisele. Tegemist on ideaalse valikuga, kui olete minemas mägirattasõidule või metsajooksule. Saate valida nelja silmatorkava värvi vahel, mida ei ole ainult ilus vaadata, vaid ka mudast, liivast ja lumest lihtne üles leida. Vahet ei ole, kas lähete rattaga sõitma, suusatama või rulatama – seda võib alati kerge südamega kaasa võtta.

Reageerib kiiremini kui teie

A blue Canon IVY REC being used with the Canon Mini Cam app on a smartphone, displaying a photo on its screen.
Ühendage oma Canon IVY REC mobiilseadmega, kasutades tasuta rakendust Canon Mini Cam.*** Rakendusega saate jäädvustada eemalt, edastada pilte kaamerast otse nutiseadmesse ning jagada neid oma sõprade ja jälgijatega.

Lihtne ja kergesti kasutatav Canon IVY REC on lisaks kõigele muule ka kiire. Sellega saab jäädvustada fotosid, videot või siis mõlemat korraga. Kui ühendate kaamera nutitelefoniga, saate nautida veelgi rohkem võimalusi. Tänu Wi-Fi ja Bluetoothi sünkroniseerimisele suudab see jagada teie pilte ja videoid kohe sotsiaalmeediasse (vastavalt võrgu katvusele). Rakendusega Canon Mini Cam*** saate vaadata nutitelefoni ekraanilt, mida kaamera näeb. Nii saate anda kaamera sõbrale ja ise samal ajal pilti vaadata või kasutada eemalt pildistamise võimalust.

Elage hetkes ja võtke Canon IVY REC endaga kaasa! Tänu lihtsasti ligipääsetavale kontrollkettale, millega saate võtterežiime hõlpsasti vahetada, on jäädvustamine imelihtne.

Autor: David Osgar*Põrutuskindlus kuni 2-meetrisel kukkumisel (6,6 jalga). Põrutuskindluse testimise meetodid on sellele tootele unikaalsed ning need ei garanteeri kaitset toote kahjustamise või talitushäirete vastu.
**Veekindlus kuni 30 minutit ja kuni kahe meetri sügavuses (6,6 jalga). Testitud ainult magevees. Kui toode puutub kokku mereveega, siis loputage seda kohe mageveega.
***Rakenduse Canon Mini Cam kasutamiseks peab teie ühilduv seade olema ühendatud kaameraga Canon IVY REC Bluetooth®-i ja Wi-Fi® kaudu. Rakenduse Canon Mini Cam saab tasuta alla laadida App Store'ist ja Google Play'st. Rakenduse Canon Mini Cam allalaadimisega võivad kaasneda andmesidetasud. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 11 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 5.1 või uuem.

Seotud artiklid
Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Olge loomingulised Canon Zoemini printeritega

Laske oma loomingulisus valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit.

A trail runner captured jumping in the air on a rocky beach, creating a bold silhouette.

TEGEVUSFOTOGRAAFIA

Viis nõuannet tegevuse jäädvustamiseks

Lugege, kuidas jäädvustada loomingulisemalt oma igapäevaseid seiklusi, järgides professionaalselt fotograafilt Tom Bingilt saadud nõuandeid.

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde