A child sat at a table with a parent creating colourful papercrafts using a Canon printer.

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Õpetage ja lõbustage oma lapsi Creative Parki meisterdusprojekti abil

Ehk vajate midagi laste lõbustamiseks vihmasel päeval või olete olnud pikalt tubased ja otsite kunstilist väljendusvormi, mis noori meeli haaraks ja hariks – pabermeisterdamine aitab alati! See pakub suurt lõbu kogu perele, mõjub teraapiliselt ja aitab vaimu ärksana hoida. Canoni Creative Park on mitmekülgne tasuta ressurss, mis võimaldab kõigil Canoni printeri omanikel laadida alla sadu põnevaid pabermeisterdusprojekte. Vahva pereaja jaotis pakub küllaga innustavaid võimalusi nagu näiteks mängud, premeerimistabelid, labürindid, matemaatikaülesanded ja mitmekeelsed tähestikud. Niisiiis pange printer tööle ja hakake pihta!

Vaja läheb järgmiseid vahendeid.

  • Printer – vaadake, milline printer teile sobiks
  • Paber
  • Käärid/paberinuga
  • Tavaline ja puiduliim
  • Joonlaud või kolmnurk
  • Pliiats
  • Terava tipuga objekt
  • Hambaork
  • Pintsetid

Lauamängud

A colourful, customisable printed board game, with papercrafted characters on a tabletop.
Tiivustage oma laste kujutlusvõimet selle vahva seikluslauamänguga, mille jaoks saate ise küsimusi ja ülesandeid lisada.

Lauamängu armastavad kõik ja Sugoroku annab võimaluse selle ise luua. Selles lauamänguseikluses saavad kuni kaheksa looma seigelda läbi erinevate elupaikade, jõudes teekonna lõpus aardelaekani. Vanemad (või lapsed) saavad kümnete tühjade kohtade jaoks samme ja juhiseid ise välja mõelda ning luua tõeliselt isikupärase mängu. Vahvat mängu võite täiendada ka haridusliku elemendiga, lisades lastele lahendamiseks näiteks viktoriiniküsimusi ja matemaatilisi ülesandeid.

Meisterdusnõuanne: võite mängu jaoks kasutada tavalist printimispaberit või siis matti fotopaberit, mis kestab kauem.

Pabernuku tegemine

Paper fortune tellers puppets that resemble fictional characters.
Need mõistatusi ja salakeeles sõnumeid edastavad selgeltnägijaist muinasjutunukud sütitavad teie laste kujutlusvõimet.

Muinasjutufännid saavad rõõmu tunda pabernukkude triost, mis kujutab pisikest Punamütsikest, tema vanaema ja kurja hunti. Lihtsate juhiste järgi väljalõigatavaid ja volditavaid pabernukke saab küsimuste, mõistatuste ja naljade lisamisega põnevamaks kujundada.

Meisterdusnõuanne: laske oma lastel väikeste osade valimiseks ja kinnitamiseks pintsette kasutada – see aitab saavutada kaunima tulemuse ja arendab ühtlasi peenmotoorikat.

Vikerkaarevärvides tuuleveski

A papercraft colourful windmill.
Lõbustage oma lapsi vahval moel, kujundades lihtsaid asju nagu näiteks see vikerkaarevärvides tuuleveski.

Creative Parki pabermeisterdusprojektid ei paku ainult lõbu, vaid ka võimalust interaktiivsel moel lapsega teadmisi jagada. Näiteks ei ole vikerkaarevärvides tuuleveski mõeldud ainult selleks, et tuules mängida. Seda saab ka kasutada õppevahendina, selgitamaks tuuleenergia toimimisist ja energia ülekandumise põhimõtteid.

Meisterdusnõuanne: enne liimimist voltige detailid joonte järgi, et lisada kõik need olulised kõverused.

Imelised karbid

Papercraft boxes folded to resemble sweet treats.
Mõelge lennukalt ja hoidke oma aarded turvaliselt Creative Parki värvilistes hoiukarpides.

Nendesse hoiukarpidesse saate turvaliselt ära panna igasuguseid asju, maiustustest nipsasjadeni. Võite neid kujundada erinevate vahvate teemadega nagu näiteks koogid, jäätis, puuviljad ja isegi sõidukid. Kui lapsed on oma karbid valmis teinud ja täitnud, pakkuge neile võimalust need kellelegi kinkida või siis endale rõõmuks jätta.

Meisterdusnõuanne: täpsemate ja teravamate voltimisservade saamiseks võite kasutada tühjaks saanud viltpliiatsit, sulepead või muud terava otsaga eset.

Meeli rahustav värvimine

A printed colouring in page showing spot the difference.
Värvimine aitab kujutlusvõimet virgutada ja tähelepanu keskendada. Mängud nagu näiteks erinevuste otsimine on aga hea võimalus lõbusalt aega veeta.

Värvimine on üks rahustavamaid ja loovamaid tegevusi, mida laps teha saab. See paneb vaimu keskenduma hetkele ning aitab vaigistada ärevust ja stressi tekitavaid mõtteid. Lisaks paljudele värvimislehtedele nagu näiteks see väiksematele lastele mõeldud dinosaurusega leht pakub Creative Park vahvat ja mitmekülgset valikut erinevuste otsimise, labürindi- ja punktide ühendamise mänge, mis lapsi lõbustavad ja nende meeli ärksana hoiavad.

Meisterdusnõuanne: minge Creative Parki mängude jaotise õppimise alale – sealt leiate printimiseks suure valiku põnevaid materjale.

Autor: Natalie Denton

Seotud artiklid
Create a papercraft safari

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Looge paberist safari

Printige endale Canoni Creative Parki abil loomateemaline peretegevus ja laske loodusel ennast inspireerida.

Create your own family treasure hunt

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Looge oma perele ise vahva aardemäng

Lugege, kuidas saab PIXMA printeri ja natukese fantaasiaga põnevaid seiklusmänge luua.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Soovitatud rakendused

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde