LOOMINGULINE PRINTIMINE

Valmistage kaameraga Canon Zoemini S2 isetehtud fotokiosk

Fotokioski stiilis mälestused soodsa hinnaga: siin on kirjeldus, kuidas ise kiirfotode printimise võimalus luua.
Kaks naist poseerivad karnevaliteemaliste dekoratsioonidega laual asuva roosakaskuldse kaamera Canon Zoemini S2 ees. Kaamerast Canon Zoemini S2 on väljumas väljatrükk kahest erinevas poosis olevast naisest.

Spetsiaalsed sündmused on eelkõige mälestuste loomiseks ja meeldivate hetkede jäädvustamiseks fotode pildistamine võib olla nii lõbus tegevus kui ka hea võimalus päeva dokumenteerimiseks. Olgu selleks siis pulmad, sünnipäev või teemapidu sõpradega – fotokioskitest on saanud kindel viis kõigi kaasamiseks. Külalistele pakuvad põnevust rekvisiitidega mängimine või piltide redigeerimine ning saadud fotod panevad neid naeratama veel aastaid hiljem.

Fotokioski laenutamine võib osutuda kalliks ja olla ruuminõudev, kuid kaameraga Canon Zoemini S2 on teil võimalik luua enda kioski, kus fotode redigeerimine, printimine ja jagamine võib pakkuda palju rõõmsaid hetki. Järgnevalt selgitamegi, kuidas seada kaameraga Canon Zoemini S2 ja rakendusega Canon Mini Print päris enda isetehtud fotokiosk.

Kus kohas tasub oma Canon Zoemini fotokiosk üles seada

Kaks naist naeratavad ja poseerivad puidust laual asuva roosakaskuldse kaamera Canon Zoemini S2 ees.

Võite luua Canon Zoemini fotokioski jaoks nii lihtsa või keerulise ruumi, kui soovite, lisades taustu ja dekoratsioone või võite sündmuse ajal pildistamiseks erinevaid kohti kasutada ja hiljem kõik kokku segada.

Käsi toetub puidust laual asuval kaameral Canon Zoemini S2.

Canon Zoemini S2 on saadaval kolmes värvitoonis – rohekassinine, valge ja roosakaskuldne. Võite valida just selle tooni, mis teie isiku ja kujundusega enim harmoneerub.

Võibolla olete kasutanud fotokioskit mõnes pulmas, tööga seotud üritusel või sünnipäevapeol, kuid pildistamiseks interaktiivse ruumi loomine võibolla hea lisa igale üritusele. Miks mitte seada üles oma Canon Zoemini fotokiosk tüdrukuteõhtul, jõulupeol või halloweeni kokkusaamisel, sünnipäevapeol, kokkusaamisel või mõnel karnevaliteemalisel peol? Kui traditsioonilisi fotokioskeid kasutatakse üldiselt suuremates siseruumides, siis Canon Zoemini S2 puhul on võimalused põhimõtteliselt piiramatud. Kuna teie isetehtud fotokioskil puudub vajadus ühendada suurt masinat vooluvõrguga, võib selle üles seada mõnda mõnusasse nurka või isegi õue, kui tegemist on aiapeo või grilliõhtuga.

Võite valida mõne kindla koha külaliste pildistamiseks ürituse ajal, paigutades fotokioski näiteks sisse- või väljapääsu juurde, et pildistada külalisi nende saabumisel või lahkumisel, või muuta ürituse käigus kioski asukohta. Canon Zoemini S2 prindib tagant liimpinnaga paberile, nii et võite luua ka kohapealse fotoseina. Fotode toimetamiseks on ka rakendus ja võimalus printida sõpradele jagamiseks samast võttest mitu eksemplari.

Seadke Canon Zoemini S2 üles riiulile või lauale pildistatava objekti jaoks sobivale kõrgusele. Kui teie ruumis aga pole sobivat kohta, olge loominguline ja tehke endast ja oma sõpradest naljakates poosides madalal asuva fotokioski stiilis võtteid.

Kuidas seada üles Canon Zoemini fotokiosk

Kaks naist naeratavad ja poseerivad puidust laual asuva roosakaskuldse Canon Zoemini S2 ees; nende peegelpildid on näha kaamera Canon Zoemini S2 selfipeeglis.

Enne poseerimist on teil võimalik kaamera Canon Zoemini S2 selfipeeglist oma soeng ja väljanägemine üle kontrollida.

Käsi hoiab nutitelefoni, kus on kuvatud rakenduse Canon Mini Print režiim Reaalajavaate.

Rakenduse Canon Mini Print režiim Reaalajavaade tagab, et näete fotokioski pildistamishetkeks tõeliselt hea välja.

Traditsioonilistes fotokioskis istute te tavaliselt väikeses kitsas ruumis toolil, kuid Canon Zoemini S2 fotokioski puhul on teil võimalus olla märksa loomingulisem. Katsetage erinevate taustadega – olgu selleks siis mingid dekoratsioonid, luues võtte jaoks mingi täielikult omapärase tausta, või valides neutraalse tausta saamiseks täiesti tühja seina – ja mõelge, kas soovite sinna lisada mingeid dekoratsioone, millega koos oleks külalistel võimalik end poseerida. Siin on taustad ja Creative Parki dekoratsioonid lisanud karnevaliteemalistele peovõtetele ohtralt elu ja värve ning järgmises etapis on teil võimalik neid veelgi täiendada ja isikupärastada.

Kui ruum on valmis seatud, katsetage, kui kaugele pildistatavast te soovite Canon Zoemini S2 paigutada. Võimalik, et osade piltide puhul soovite seista taustale lähemal ja teiste puhul tulla kaamerale ligemale olenevalt, kas soovite, et piltidel oleks näha vaid näod või kogu keha. 8MP kaamera suudab jäädvustada stseene suure detailsusastmega erinevatelt kaugustelt.

Teil ei ole vaja ka eraldi fotograafi leida, et kõik saaks pildile tulla, kuna tasuta rakendus Canon Mini Print võimaldab teil eemalt pildistada ja printida. Kui olete oma nutitelefoni ja Canon Zoemini S2 Bluetoothi abil ühendanud, saate kasutada suurepäraste piltide tegemiseks rakenduse iseavajat ja kaugpäästikut. Kontrollige kaamera selfipeeglist, kas olete lähivõtteks valmis ning valige seejärel rakendusest kas kolme-, viie- või kümnesekundiline viivitus, mis annab teile ja teie sõpradele piisavalt aega vajalike pooside võtmiseks. Paigutage kaamera lihtsalt vastu seina või midagi tugevat ja võibki peale hakata! Aku kestvusega, millest jätkub kuni 25 fotopaberiks, saate jäädvustada ohtralt mälestusi enne kui peate uuesti laadima hakkama.

Võimalused Canon Zoemini väljaprintide isikupärastamiseks

Inimene redigeerib puidust laual lebava roosakaskuldse Canon Zoemini S2 kõrval nutitelefoni rakenduses Canon Mini Print sõrmega pildikollaaži.

Rakendus Canon Mini Print võimaldab teil luua kollaažpaigutusi ning lisada väljaprintidele jaapani purikura stiilis tekste, kujutisi, raame ja filtreid. Jagage oma pilte ka sotsiaalmeedias, tähistades ära oma sõbrad.

Kaks naist istuvad koos. Ühel on käes roosakaskuldne Canon Zoemini S2, millest on väljumas väljaprint. Teine hoiab nutitelefoni, milles on näha rakendus Canon Mini Print.

Mitte kõigile ei meeldi, kui neist pilti tehakse, kuid kaameraga Canon Zoemini S2 fotokioski laadis pildistamise interaktiivsus muudab protsessi mängulisemaks ja lõbusamaks ning samuti on teil võimalik rakendusega Canon Mini Print pilte endale sobivaks filtreerida ja redigeerida.

Rakendus Canon Mini Print ei lase teil mitte ainult eemalt pildistada ja printida – teil on ka võimalik lisada palju erinevaid lõbusaid fotokioski lisasid ja efekte. See võimaldab teil luua näiteks ikoonilisi jaapani purikurasid – fotokioskeid, mis on 90ndatest saadik väga populaarsed olnud ja kuhu tunglevad suunamudijad, et koos oma sõpradega pilte teha. Tohutult populaarne purikura võttis tavapärase fotokioski ja täiendas seda võimalusega lisada igat sorti täiendusi, näiteks sotsiaalmeedia jaoks ideaalseid kleebiseid, filtreid ja graafikaid.

Rakendus Mini Print avab sama maailma ka teie kaamerale Canon Zoemini S2, pakkudes samasuguseid võimalusi jagatavate väljaprintide jaoks paigutuse muutmiseks, teksti, raamide, joonistuste ja filtrite lisamiseks või reaalajas kaamera efektide ja AR-i järeleproovimiseks.

Mida teha väljaprintidega

Käsi kleebib pilte kahest naisest rohelisele kiviseinale. Fotod prinditi kaameraga Canon Zoemini S2 ja rakendusega Canon Mini Print.

Tagant kleeppinnaga fotopaber ZINK TM loob määrdumis-, rebenemis- ja veekindlad väljaprindid, mida on võimalik liimida albumitesse, kuid ka telefonidele, sülearvutitele ja teistele pindadele, et hoida teie lemmikpildid alati silma all – või isegi sõpradega ühesugused.

Kaks naist poseerivad karnevaliteemaliste dekoratsioonidega puidust laual asuva roosakaskuldse kaamera Canon Zoemini S2 ees. Teised karnevaliteemalised dekoratsioonid lebavad puidust laual.

Fotokioski pildid on suurepärane võimalus sündmuse meeleolu ja energia jäädvustamiseks. Need karnevaliteemalised pildid on värviküllased ja meeleolukad ning võivad hiljem külalistele meenutada, kui lõbus see õhtu oli.

Canon Zoemini fotokioski väljaprintidega on võimalik nii palju erinevaid asju teha. Miks mitte kasutada kleebispaberit peomängude kleebiste jaoks? KaamerasseCanon Zoemini S2 saab korraga panna kuni 10 lehte fotopaberit ZINK, kas 5 x 7,6 cm või 3,3 cm eellõigatud ringikujulisi kleepse, ja iga lehe väljaprintimine võtab aega vähem kui minuti. Samuti võivad külalised kleebised endale mälestuseks kaasa võtta.

Laadige oma pildid otse sotsiaalmeediasse või looge postitused pilte hoidvatest sõpradest. Samuti võite koguda need albumisse või miks mitte panna oma üritusele üles fotosein, kuhu sõbrad saavad ise fotosid lisada, luues selliselt suure kollaaži, mille saate hiljem mälestuseks ära raamida.

Lisaks kohapeal printimise võimalusele on kaameral Canon Zoemini S2 ka Micro SD kaardipesa, kuhu saab hilisemaks redigeerimiseks ja printimiseks arvukalt pilte salvestada. Võite saata külalistele fotosid tänutäheks teiega tähtsal üritusel osalemise eest või kasutada rakendust väiksematest piltidest koosnevate kollaažide või kleebisposteri loomiseks, et panna see hiljem kaunist päevast mälestuseks oma seinale.

Pildistataval pinnal on kaks kaamerat Canon Zoemini S2s – üks roosakaskuldne ja teine sinakasroheline – ümbritsetuna mitmest fotokioski laadis väljaprindist.

Rakendus Canon Mini Print sobib kõigi Canon Zoemini mudelitega ja võimaldab teil oma väljaprintidele vanaaegse, professionaalsele fotokioskile omase analoogtunde andmiseks ääriseid lisada.

Canon Zoemini S2 sidumine rakendusega Mini Print on suurepärane võimalus oma fotokioski loomiseks, mis pakub palju erilisi võimallusi, kuid ei maksa palju. See on väga heaks võimaluseks külaliste kaasamiseks mälestuste loomisse ja võimaluste arv väljaprintidega veel paljude aastate vältel rõõmu jagamiseks on piiritu. Kas ees on ootamas soolaleivapidu, kooli lõpetamine või lihtsalt temaatiline reedeõhtune sõpradega kokkusaamine – miks mitte lisada sellele elamus Canon Zoemini fotokioskiga?

Autor Kat Halstead

Seotud tooted

Seotud artiklid