Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15–85 mm f/3,5–5,6 IS USM, mis sisaldab nii ulatuslikku suumiulatust (sh lainurk- ja telefotofunktsiooni) kui ka 4-astmelist pildistabilisaatorit, tagab suurepärase jõudluse ning paindlikkuse.

Kasulikud omadused

  • Suure jõudlusega üldotstarbeline 5,6 x 24–136 mm ekvivalent EF-S-sarja standardsuum
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • Automaatne panoraamimine ja statiivi tuvastus
  • 0,35 m lähedalt teravustamine
  • UD- ja asfäärilised elemendid
  • Super Spectra vääristus
  • 7 lamelliga diafragma
  • Valikuline objektiivivarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM üksikasjadega

Suure jõudlusega paindlik lainurksuum


Tänu efektiivsele fookuskauguse vahemikule u 24–136 mm (35 mm ekvivalent) on EF-S 15–85 mm f/3,5–5,6 IS USM objektiiv, mis tagab suurepärase paindlikkuse samal ajal erakordse pildikvaliteediga. Tänu paljudest võrreldavatest objektiividest laiemale nurgale jäädvustab see enam olustikku ja lisab piltidele suurema avaruse- ning perspektiivitunde.

Pildistabilisaator


EF-S 15–85 mm f/3,5–5,6 IS USM sisaldab Canoni 4-astmelist pildistabilisaatorit (Image Stabilizer, IS). Pildistabilisaatori funktsioon, mis sobib ideaalselt käsitsi kaamerat hoides pildistamiseks, võimaldab kasutada kuni 4 astet madalamat katikukiirust ilma pildihägusust põhjustamata. Pildistabilisaator aitab pildistada vähese valgusega tingimustes või liikuvatelt sõidukitelt.

Nägus disainiga võrdväärne jõudlus


EF-S 15–85 mm f/3,5–5,6 IS USM sisaldab reljeefset välisviimistlust, mis tagab silmnähtava ja käegakatsutava kvaliteedi, mis sobib teie EOS-kaameraga.

Ülikiire ja -vaikne automaatteravustamine


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks, hea reaktsioonivõimega ja peaaegu helituks automaatteravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) võimaldab pideva käsitsi teravustamise korrigeerimise režiimi automaatteravustamise režiimist väljumata, tagades suurema kasutatavuse.

Super Spectra vääristus


Läätselemendid on kaetud Canoni Super Spectra vääristusega, mis vähendab helki ja hoiab ära parasiitkujutised, mille esinemine on digikaamerate puhul tõenäolisem pildisensorilt peegeldumise tõttu. Canoni Super Spectra vääristus aitab saavutada õige värvitasakaalu ja suurendada kontrastsust erkude kvaliteetsete piltide saavutamiseks.

Kaunis taustahägusus


7 lamelliga ümar ava võimaldab fotograafidel saavutada kauni taustahägususe; sobib ideaalselt pildistatava esiletõstmiseks taustast.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.