Canon EF 50mm f/1.4 USM

EF 50mm f/1.4 USM

Selle maksimaalse ava ja kiire teravustamissüsteemiga kompaktne ning suure jõudlusega EF 50 mm f/1,4 USM standardobjektiivi peale saab loota, kui soovite suurepäraseid tulemusi igas fotograafia valdkonnas.

Kasulikud omadused

  • Kiire maksimaalne ava f/1,4
  • Standardne 46° vaatenurk
  • USM-teravustamismootor teravustamise pideva käsitsi korrigeerimisega
  • Minimaalne teravustamiskaugus 45 cm
  • Asfääriline läätseelement
  • Filtri suurus 58 mm

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 50mm f/1.4 USM üksikasjadega

Mitmekülgne ja kompaktne standardobjektiivi disain


Gaussi optika ning kaks kõrge refraktsiooniga objektiivielementi lasevad kõigil fotograafidel jäädvustada teravaid ja selgeid pilte isegi maksimaalava f/1,4 juures. Objektiiv on täiuslik maastike ja reisistseenide pildistamiseks ning ka portreede ja reportaažide jaoks.

Ultrahelifookus


Rõnga ultrahelimootor muudab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Sujuv taustahägusus


Ava peaaegu ringikujuline diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse taustal selgelt välja.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu tavaline probleem.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 50mm f/1.4 USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products