Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Objektiiv EF 70-200mm f/2.8L IS II USM on professionaalseks kasutamiseks mõeldud suure jõudlusega telefoto-suumobjektiiv. Sellel on tugev ja vastupidav disain, neljaastmeline pildistabilisaator ja spetsiaalsed läätseelemendid.

Kasulikud omadused

  • Suure jõudlusega L-sarja telefoto-suumobjektiiv
  • Pidev maksimaalne ava f/2.8
  • Neljaastmeline pildistabilisaator
  • Fluoriit- ja UD-läätseelemendid
  • Senisest parem vastupidavus
  • Minimaalne fookuskaugus 1,2 m
  • Vee- ning tolmukindel
  • Rõngastüüpi USM-automaatteravustamismootor

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM üksikasjadega

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Kiire ja pidev maksimaalne ava


Jäädvustage käest nõrga valgusega tingimustes tänu kiirele f/2.8 maksimaalsele avale, mis püsib stabiilsena terves suumivahemikus. Sellise avaga saab fotograaf juhtida ka teravussügavust.

Pildistabilisaator


Canoni neljaastmeline pildistabilisaator teeb objektiivist EF 70-200mm f/2.8 IS II USM täiusliku valiku nõrga valgusega tingimustes, kus ei ole võimalik kasutada statiivi. Pildi stabiliseerimise süsteem võimaldab kasutada tavapärasest neli astet madalamat katikukiirust, muutmata pilti häguseks.

Fluoriit- ja ülimadala dispersiooniga (UD) läätseelemendid


Objektiivil on floriitelemendid, mis vähendavad kromaatilisi aberratsioone. Viite UD (ülimadala dispersiooniga) elementi kasutatakse selleks, et tagada hea kontrast ja loomulik värviedastus terves suumivahemikus.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Lisatarvikud


Objektiiv on varustatud standardse ET-87 objektiivivarjukiga, et helgid ei saaks pilte mõjutada. Samuti on sellel eemaldatav statiivipesa ja pehme vutlar.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products