Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

EF-S 24mm f/2.8 STM

Mugavalt kaasaskantav lame objektiiv, mis on täiuslik reisi- ja tänavafotograafiaks. Selle täiustatud optiline disain tagab suurepärase pildikvaliteedi ning lai f/2.8 suurune maksimaalne ava võimaldab nõrgas valguses käest hoides pildistada. STM-teravustamine tagab sujuva ja peaaegu vaikse automaatteravustamise filmimisel.

Kasulikud omadused

  • Üliõhuke ja lame disain
  • Loomulik, inimsilmaga sarnane vaatenurk
  • Sujuv ja vaikne teravustamine filmimise ajal*
  • Kasutage laiu avasid nõrgas valguses pildistamiseks
  • Lähiteravustamine kuni 0,16 m

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 24mm f/2.8 STM üksikasjadega

Kaasaskantav lame disain


EF-S 24mm f/2.8 STM on vaid 22,8 mm sügav ja kaalub 125 g, seetõttu on see ülimugavalt kaasaskantav objektiiv, mis võimaldab teil oma EOS-kaamera igale poole kaasa võtta. Väike disain muudab selle ka diskreetseks – täiuslik tänavafotograafiaks.

Loomulik vaatenurk


24 mm fokaalkaugus APS-C EOS korpusega kasutades annab sama vaatenurga, mis 38 mm objektiiv täiskaadrilise digipeegelkaamera puhul. See on sarnane inimsilmaga, seega on teie pildid loomuliku välimuse ja tunnetusega.

Sujuv ja vaikne teravustamine


Peaaegu vaikne STM-teravustamine lukustub pildistades subjektidele kiirelt ning pakub filmimisel sujuvaid fookuse üleminekuid, et saavutada segava teravustamismürata materjal.*

Lai ava nõrgas valguses pildistamiseks


Kiire maksimaalne ava f/2.8 laseb sisse palju valgust, võimaldades teil pimedates tingimustes välku kasutamata pildistada. See on täiuslik ka madala väljasügavusega efektide loomiseks, võimaldades teil oma subjekt pehmelt teravustamisalast väljaspool olevalt tagataustalt esile tõsta.

Täiustatud optiline disain


Nautige üliteravat pilti terve kaadri ulatuses tänu vastupidavusele tuhmumise ja värvide kulumise suhtes. Minge väikestele subjektidele kuni 16 cm lähedale, et näha maailma lähemalt.
* Kasutades ühilduvate EOS-korpustega.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 24mm f/2.8 STM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Leidke endale täiuslik objektiiv