Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Dünaamiline ja väljendusrikas ülilainurksuum kõikidele EF-S-kinnitusega EOS-kaameratele on eriti väike ja kerge, et seda oleks mugav kaasas kanda.

Eelised

  • Ülilainurksuum kõikidele EF-S-kinnitusega kaameratele
  • Suurepärane pildikvaliteet
  • Kerge ja kompaktne
  • Teravustamiskaugus vaid 24 cm
  • Kiire ja peaaegu vaike USM-automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline diafragma
  • Valikuline eksklusiivne päikesevarjuk

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM üksikasjadega

Ülilainurk APS-C-suuruses sensorite jaoks


Objektiivi EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM efektiivse fookuskauguse vahemik on 35 mm formaadis umbes 16–35 mm. See on silmapaistva pildikvaliteediga tähelepanuväärne objektiiv, mis viib teie fotograafia uuele tasemele ja dramaatilistesse väljendustesse.

Väljaspool inimsilma vaatenurka


Ülilainurksuumiga saate kaadrisse kõik, mida soovite. Samuti muudab see dramaatiliselt vaatenurka, võimaldades dünaamilist väljendust. Selle objektiiviga saate minna objektidele erakordselt lähedale, rõhutades lähedal asuvate objektide ja tagatausta vahelisi suuruse erinevusi. Loomingulised fotograafid saavad seda fenomeni kasutada suurepärase eralduse loomiseks objekti ja tagatausta vahel, et objekti paremini rõhutada. Samuti saab luua panoraamteravustamise efekti, kus teravustatud on nii esiplaan kui ka tagaplaan.

Väike, kerge ja lähedal


Objektiiv EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM on oma fookuskaugusvahemiku kohta erakordselt kerge ja kompaktne. Samuti on sellel hämmastav minimaalne teravustamiskaugus (vaid 24 cm).

Kiire teravustamine


Rõngastüüpi USM töötab koos kaameraga, et pakkuda ülikiiret ja täpset automaatteravustamist ja arvestavat jälgimist – ning pidev käsitsi korrigeerimine on alati saadaval.

Digitaalseks loodud


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks disainitud objektiivil on erikujuga läätseelemendid ja Super Spectra vääristus, et kaamera sensorilt peegelduvate valguspimestuste ja pettekujutiste teket vähendada. Eksklusiivne valikuline päikesevarjuk võib valguspimestuste teket veelgi vähendada.

Taustahägu


Ringikujuline ava tagab laia avaga pildistades sujuva taustahägu; täiuslik sügavuse loomiseks ja objekti või modelli tagataustalt esiletoomiseks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.