Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

EF 70-200mm f/4L IS USM

Kompaktne, teisaldatav ja kerge EF 70-200mm f/4L IS USM on telesuumobjektiiv, mis sisaldab parimat L-seeria optikatehnoloogiat, mis pakub silmapaistvat optilist võimekust ja kasutatavust.

Kasulikud omadused

  • L-seeria optika
  • Kerge ja kompaktne
  • Neljaastmeline pildistabilisaator
  • Kiire f/4 maksimaalne ava
  • Fluoriit- ja UD-läätseelemendid
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline ava tausta pehmeks hägustamiseks

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 70-200mm f/4L IS USM üksikasjadega

Neljaastmeline pildistabilisaator


Objektiivil EF 70-200mm f/4L IS USM on 4-astmeline pildistabilisaator, mistõttu on see täiuslik kaamerat käes hoides jäädvustamisel. Kasutada saab kuni neli korda aeglasemaid säriaegasid kui tavaliselt ilma märgatava pildi hägu suurenemiseta. Horisontaalse panoraamvõtte puhul saab pildistabilisaatorit seadistada nii, et see korrigeeriks vaid soovimatut vertikaalset värisemist.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Kerge ja kompaktne ehitus


Olles vaid 172 mm pikk ja kaaludes ainult 760 g, on EF 70-200mm f/4L IS USM ideaalne ülesannetel, kus on vaja reisida kerge pagasiga ja säilitada samal ajal hea pildikvaliteet.

Fikseeritud ava


Maksimaalne f/4 ava on saadaval kõikide fokaalkauguse seadete puhul, mistõttu säriseaded ei muutu objektiivi suumimisel kogu töövahemiku ulatuses.

Fluoriit- ja UD-läätseelemendid


Objektiivis on üks fluoriitelement ja kaks UD (ülimadala dispersiooniga) klaaselementi, mis eemaldavad sekundaarsed kromaatilised aberratsioonid. Tulemuseks on teravad ja kõrge kontrastiga pildid, mis on vabad moonutustest ja värvilistest äärtest.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Lisatarvikud


Komplekti kuuluvad silindrikujuline varjuk ja pehme vutlar.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 70-200mm f/4L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Telefotoobjektiivid

Suuremat fookuskaugust pakkuvad objektiivid, mis võimaldavad teil subjektile lähemale liikuda ilma stseeni segamata.