Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM, mis sisaldab pidevat f/2,8 ava kogu suumivahemikus ja 3-astmelist pildistabilisaatorit, tagab suurepärase jõudluse ning kadreerimise paindlikkuse vähese valgusega tingimustes.

Kasulikud omadused

  • Lainurksuum EF-S-kinnitusega kaameratele
  • f/2,8 ava terves suumivahemikus
  • 3-astmeline pildistabilisaator
  • Kiire ja vaikne autofookus
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline ava tausta pehmeks hägustamiseks
  • Annab kaugusinfot E-TTL II välgusüsteemile
  • Valikuline objektiivivarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM üksikasjadega

Suure jõudlusega lainurksuum


Tänu efektiivsele fookuskauguse vahemikule u 27–88 mm (35 mm ekvivalent) on EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM võimas objektiiv, mis tagab erakordse pildikvaliteedi. Lainurksuum võimaldab jäädvustada igast olustikust enam ja lisab piltidele suurema avaruse- ning perspektiivitunde.

Fikseeritud ava


Suur f/2,8 ava tagab suurepärased tulemused vähese valgusega tingimustes. Ava jääb konstantseks kogu fookuskauguse vahemikus, mis võimaldab suumida ligikaudu vahemikust 27–88 mm (35 mm ekvivalent) säriaega vähendamata.

Meeldiv taustahägusus


Ringikujuline ava tagab laia avaga pildistades sujuva taustahägu; täiuslik sügavuse loomiseks ja objekti või modelli taustalt esiletoomiseks.

Pildistabilisaator


EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM sisaldab Canoni 3-astmelist pildistabilisaatorit (Image Stabilizer, IS). Pildistabilisaator (Image Stabilizer, IS), mis sobib ideaalselt käsitsi kaamerat hoides pildistamiseks, võimaldab kasutada tavalisest kuni kolm korda pikemat säriaega ilma märgatava pildihägususe suurenemiseta. Pildistabilisaatori funktsioon aitab vähese valgusega tingimustes, tempokates olukordades ja liikuvatelt sõidukitelt pildistamisel.

Kiire ja vaikne autofookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks, hea reaktsioonivõimega ja peaaegu helituks automaatteravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Samuti saate automaatteravustamise režiimist väljumata ka pidevalt käsitsi teravustada.

Super Spectra vääristus


Optimeeritud Super Spectra objektiivivääristused ja läätseelemendi kuju vähendavad valguspimestusi ja parasiitkujutisi, mille esinemine on digikaamerate puhul tõenäolisem pildisensorilt peegeldumise tõttu. Vääristused aitavad ka saavutada õige värvitasakaalu ja suurendada kontrastsust erkude HD-piltide saavutamiseks.

Annab kaugusinfot E-TTL II välgusüsteemile


Objektiiv annab kaugusinfo tagasi kaamera E-TTL II välgusüsteemile, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine igas pildistamisolukorras.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.