Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

Canoni tuntud L-seeriasse kuuluv ülivõimas, vastupidava ja kompaktse ehitusega objektiiv EF 70-300mm f/4–5.6L IS USM on laia suumivahemikuga ning tagab suurepärase pildikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • Võimas telesuumobjektiiv
  • Kuulub Canoni paljukiidetud L-seeriasse
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • Kaks UD-elementi
  • Väga tolmu- ja niiskusekindel
  • 8 lamelliga ringikujuline ava
  • Vaikne ja kiire automaatteravustamine
  • Sobib statiivirõngaga

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM üksikasjadega

Võimas telesuumobjektiiv


Kompaktne ja mitmekülgne telesuumobjektiiv EF 70-300mm f4-5.6L IS USM tagab 70–300 mm fookuskauguse vahemikuga erakordse pildikvaliteedi. See objektiiv sobib suurepäraselt looduse- ja spordifotograafidele, aga ka fotoajakirjanikele ja portreefotograafidele.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad endas suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

4-astmeline pildistabilisaator


Spetsiaalselt selle seeria objektiivide erilise fookuskauguse vahemiku jaoks loodud 4-astmeline optiline pildistabilisaator neutraliseerib hägusust, mis võib ilmneda käest pildistamisel või pikkade säriaegade korral. Automaatne panoraamimistuvastus tagab tõhusa toimimise liikuvate objektide jälgimisel ning kuna pildistabilisaator paikneb objektiivis, on tulemused kadreerimise ajal pildinäidiku vahendusel näha.

Kaks UD-elementi


Kaks lisatud UD-läätse kõrvaldavad kromaatilise aberratsiooni peaaegu täielikult ning tagavad optimaalse pildikvaliteedi ja teravuse.

Kaunis taustahägusus


EF 70-300mm f4-5.6L IS USM-i 8 lamelliga ümar ava võimaldab tekitada kaunist taustahägusust, mis toob pildistatava objekti paremini esile.

Kiire ja vaikne autofookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks teravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Autofookusele lisavad kiirust ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Hea hoidemoment peatab teravustava läätserühma ilma ülereguleerimata. Teravust saab autofookust välja lülitamata igal hetkel ka käsitsi korrigeerida.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Telefotoobjektiivid

Suuremat fookuskaugust pakkuvad objektiivid, mis võimaldavad teil subjektile lähemale liikuda ilma stseeni segamata.