Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


CANONI

PHOTO COMPANION

Jutuvestja isiklik abiline.

Laadige alla iOS-seadmele

Laadige alla Androidi seadmele

Alustage oma reisi

Personaliseeritud sisu, väljakutseid ja inspiratsiooni pakkuv rakendus Photo Companion on ideaalne partner igale visuaalsele jutuvestjale.

Nautige personaliseeritud ülesandeid, õpetusi ja nõuandeid

Tänu ülesannetele, õpetustele ja nõuannetele, mis kõik on kohandatud vastavalt teie kaamera mudelile, oskustasemele ja huvidele, õpite jäädvustama fotosid, mille üle võite uhke olla – nii saate oma lood ellu äratada.

Tutorials_Tips_Lady

Õppige liikvel olles – kus iganes te ka ei oleks

Lihtsasti kasutatava sisu ja bitisuuruste videotega rakendus, mis on ka liikvel olles alati käeulatuses ning aitab teid igas olukorras. Teil oleks kaasas justkui isiklik fotoassistent.

Learn on the go, wherever you are

Laske uutel ideedel ja proovikividel ennast inspireerida

Teie loomingulisuse sütitamiseks lisatakse pidevalt uut sisu, proovikivisid ja ideid. Õpetust ja inspiratsiooni pakuvad ka professionaalid ning teised fotograafid – nii saate oma meeli veelgi enam avardada.

Be inspired by new ideas and challenges

Vabastage oma loominguline pool tänu kaamera oskusteabele

Rakenduse sisu ja videod on kohandatud olenevalt Canoni EOS-kaamera mudelist*. Nii õpite oma kaamerat paremini tundma ja vabastate oma loomingulise poole.

*Vaadake alt teavet ühilduvate mudelite kohta.

Unleash your creativity with your camera know-how

Ühilduvus rakendusega Photo Companion

Hetkel pakub rakendus kohandatud sisu järgmistele kaameratele: PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II, EOS M6.

Kui teil on vanem kaameramudel, siis sobitatakse see õige sisuga – nii saate teiegi rakendust nautida.

Keeled

Saadaval araabia, tšehhi, taani, hollandi, inglise, soome, prantsuse, saksa, ungari, itaalia, norra, poola, portugali, vene, slovaki, hispaania, rootsi ja türgi keeles.

Stories are all around us

Äratage oma lood ellu

Alustage koos Canoniga

Vaata videot

Teie lood – teie moodi

Laadige üles kõik oma fotod ja videod ning hallake neid ühest kohast.