Canon EF 85mm f/1.8 USM

EF 85mm f/1.8 USM

Lühike telefoto fookuskaugus, lai maksimaalne ava ja kiire automaatteravustamine muudavad objektiivi EF 85 mm f/1,8 USM täiuslikuks kõikide portreefotograafide jaoks.

Kasulikud omadused

  • Kiire f/1.8 ava
  • Lühike/keskmine teleobjektiiv
  • USM-teravustamismootor pideva käsitsi teravustamisega
  • Minimaalne teravustamiskaugus 85 cm
  • Filtri suurus 58 mm
  • Super Spectra vääristus vähendab pettekujutisi ja valguspimestusi

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 85mm f/1.8 USM üksikasjadega

Praktiline ja kaasaskantav teleobjektiiv


Objektiiviga EF 85 mm f/1,8 USM saavutate iga avaga teravad ja selged pildid. Peaaegu ringikujulise avaga diafragma pakub väljaspool teravustamispiirkonda pehmemat ühtlasemat tunnetust ning võimaldab teravuspiirkonnas olevaid subjekte hägusa tausta põhjal rohkem esile tuua. Objektiivil on teravustamise ajal mittepöörlev eesmine element, võimaldades spetsiaalsete filtrite kasutamist (nt polarisaator ja gradatsioon).

Kiire f/1,8 ava


Lai f/1,8 maksimaalne ava laseb fotograafidel keerulistes nõrga valgusega tingimustes käest hoides pildistada. Samuti piirab see loominguliste efektide tekitamiseks teravussügavust.

Tihendatud vaatenurk portreedel


Objektiivi lühike telefoto fookuskaugus tihendab kergelt vaatenurka, vähendades suurepäraste tulemuste saamiseks esiletükkivaid näojooni.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


Objektiiv saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 85mm f/1.8 USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.