Trinity RF Lenses Range

RF-objektiivid – kolmainsus

Kolm olulist kiire ava ja suure jõudlusega pildistabilisaatoriga varustatud RF L-seeria objektiivid

Katame iga professionaalse ülesande

Kolm RF-objektiivi katavad ülilaia, standardse ja telefotosuumobjektiivide valiku, et saaksite pildistada nii maastikke, portreesid, spordialasid, sisekujundust, moodi kui ka linnavaateid.

WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Enter the prize draw for a chance to WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. You can also sign up to recieve your own personalised tips, tutorials and inspiration to help grow own storytelling skills.

Prize draw terms & conditions

Enter prize draw

Professionaalne jõudlus ja jagatud tehnoloogiad

Need kolm objektiivi on varustatud mitme uue tehnoloogiaga, tagades teie EOS R süsteemi kaamera jaoks järjepideva jõudluse.

Kiire F2.8 maksimaalne ava

Jäädvustage suurepäraseid detaile nõrgas valguses tänu kiirele F2.8 maksimaalsele avale või olge väljasügavusega loomingulised. Vapustav optiline tehnika ja täiustatud objektiivikatted tagavad parima pildikvaliteedi ja ülima teravuse mis tahes avaseadistuse korral.

5-astmeline kujutisestabilisaator

Tänu täiustatud pildistabilisaatorile ja kiirele RF-suhtlusele on nende objektiivide jõudlus parem kui mis tahes EF-objektiivil. Lisaks võimaldab 5-astmeline stabiliseerimine jäädvustada ka nõrga valgusega tingimustes või olukordades, kus kaamera paigal hoidmine on keeruline.

5-stop Image Stabilizer

Nano USM teravustamismootor

RF 15-35MM F2.8L IS USM ja RF 24-70MM F2.8L IS USM on esimesed kiire avaga suumobjektiivid, milles on kasutusel Canoni Nano USM-tehnoloogia. See tehnoloogia kasutab miniatuurset ultrahelimootorit, mille abil tagab fookussüsteem ülikiire ja vaikse teravustamise, muutes selle ideaalseks videote ja piltide jäädvustamiseks.

Nano USM focussing motor

Objektiivi juhtrõngas

Nagu kõikide teiste RF-objektiivide puhul, võimaldab läätseraami külge kinnitatud programmeeritav juhtrõngas teil muuta särisätteid koheselt, ilma silma pildinäidikult pööramata. Kaamera menüü kaudu saate määrata juhtrõngale ISO-valgustundlikkust, särikompensatsiooni, säriaega või ava.

Lens Control Ring

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...