RF-objektiivid – kolmainsus

Kolm olulist kiire ava ja suure jõudlusega pildistabilisaatoriga varustatud RF L-seeria objektiivid

Katame iga professionaalse ülesande

Kolm RF-objektiivi katavad ülilaia, standardse ja telefotosuumobjektiivide valiku, et saaksite pildistada nii maastikke, portreesid, spordialasid, sisekujundust, moodi kui ka linnavaateid.

RF-objektiivide kolmik töös

Vaadake, kuidas professionaalne fotograaf Matthew Joseph rakendab oma rikkalikku kinemaatilist stiili, dokumenteerides kohalikku sõudemeeskonda RF-objektiivide kolmiku abil. Vaadake videost, milline näeb välja ühe fotograafi igapäev ja tutvuge kasutatud objektiividega.

MEISTERLIK JÄÄDVUSTAMINE MIS TAHES NURGAST

Canoni F2.8 RF objektiivide kolmik. Saavutage meisterlikkus tänu 5-astmelisele pildistabilisaatorile ja sujuvale Nano USM teravustamisele, mis katab veelgi suurema vahemiku.


Koos RF 15-35mm F2.8L IS USM objektiiviga saate esile tuua kõik detailid, avastada uusi pildistamisnurki ja rääkida oma lugu põnevamal viisil. Tänu 5-astmelisele pildistabilisaatorile pakub see professionaalne ülilaisuumobjektiiv teravselget pilti isegi käest hoides ja seda nii fotode kui ka video puhul.


RF 24-70mm F2.8L IS USM näol on tegemist uue professionaalse standardse suumivahemikuga objektiiviga. Tänu pildistabilisaatorile, Nano USM teravustamisele ja vapustavale optikale, mis hõlmab ka tipptasemel vääristust, pakub see veelgi suuremat mitmekülgsust ja teravselgeid tulemusi.


Professionaalsete objektiivide kolmiku lõpetab RF 70-200mm F2.8L IS USM. Tegemist on maailma väikseima professionaalse suumobjektiiviga 70-200mm f/2.8, mida saab kaasa võtta igale poole.


RF-kinnitus on võrreldes traditsioonilise digipeegelkaameraga kiirema suhtlusega, tänu millele saab läbi kaamera saata rohkem informatsiooni. See tähendab objektiivi reaalajas optimeerimist, teravamaid portreesid, ülikiiret teravustamist ja tänu Nano USM mootoritele ka hääletut tööd – ideaalne videote jäädvustamiseks.

Kiire F2.8 maksimaalne ava

Jäädvustage suurepäraseid detaile nõrgas valguses tänu kiirele F2.8 maksimaalsele avale või olge väljasügavusega loomingulised. Vapustav optiline tehnika ja täiustatud objektiivikatted tagavad parima pildikvaliteedi ja ülima teravuse mis tahes avaseadistuse korral.

Canon Camera

5-astmeline kujutisestabilisaator

Tänu täiustatud pildistabilisaatorile ja kiirele RF-suhtlusele on nende objektiivide jõudlus parem kui mis tahes EF-objektiivil. Lisaks võimaldab 5-astmeline stabiliseerimine jäädvustada ka nõrga valgusega tingimustes või olukordades, kus kaamera paigal hoidmine on keeruline.

Canon Camera

Nano USM teravustamismootor

RF 15-35MM F2.8L IS USM ja RF 24-70MM F2.8L IS USM on esimesed kiire avaga suumobjektiivid, milles on kasutusel Canoni Nano USM tehnoloogia. See tehnoloogia kasutab miniatuurset ultrahelimootorit, mille abil tagab fookussüsteem ülikiire ja vaikse teravustamise, muutes selle ideaalseks videote ja piltide jäädvustamiseks.

Canon Camera

Tehtud järgmisega: RF 15-35mm F2.8L IS USM

  • f/2.8
  • 1/200
  • 400

Loodud kestma

Tänu üle 30 aasta kestvale pidevale arengule, uuendusmeelsusele ja teadmiste baasile suudab Canon pakkuda objektiive, mis ületavad kõik ootused. Täiskaadriliste peeglita EOS R seeria L-seeria objektiivid lähevad ühe sammu veelgi kaugemale, rakendades teedrajavat tehnoloogiat ja tagades, et te ei jääks ilma ühestki hetkest.
TUTVUGE KOHE
Canon Camera

Uue aja objektiivid

RF-objektiivid pakuvad suuremat kvaliteeti ja kiirust ning optimeeritud jõudlust EOS R kaamera jaoks. Nad on ainulaadsed, kiired ja eredad ning pakuvad uut taset kaamera intuitiivses juhtimises.

Seotud artiklid

Seotud tooted

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektiivi valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.