hero

EOS R

Jätkake EOS-maailma nautimist koos spetsiaalsete lisatarvikutega

EOS R on uusim EOS-perekonna liige, mis ühildub täielikult kolme aastakümne jooksul loodud süsteemiga. Uuendusliku disainiga EOS Rt on adapteri kaudu lihtne kasutada teiste EF- ja EF-S-objektiivide, Speedlite’i välklampide ja lisatarvikutega.

Väljapaistev optiline jõudlus

RF-objektiivid on loodud spetsiaalselt EOS Re täiendamiseks ja uuel tasemel lahutusvõime pakkumiseks. Nende edu võti seisneb ümberkujundatud objektiivikinnituses, mis asetab objektiivi sensorile võimalikult lähedale. See nutikas disain on avanud uusi võimalusi EOS R L-seeria objektiivide loomiseks, mis pakuvad suurepärast optilist jõudlust, et tagada jäädvustatud pildil maksimaalselt detaile.

Kasutage oma EF- ja EF-S objektiive

Lisaks RF-objektiividele võite adapterite abil kasutada EOS Rega ka kõiki EF- või EF-S-objektiive, kaotamata jõudluses või kvaliteedis1. Need adapterid tagavad kaamera ja objektiivi vahelise suhtluse ning suurema kontrolli, võimaldades samal ajal kasutada nii olemasolevaid kui ka uusi Canoni objektiive.

1Vaadake tehnilisi andmeid

Teile võib meeldida ka
Canon related article perfect blend

EOS R

Täiuslik segu mugavast käsitsemisest ja suurepärasest disainist

Related connect upload

EOS R

Ühenduge, laadige üles ja jagage kõikjal, kus olete

Related tell your stories

EOS R

Rääkige oma lugu 4K video abil ja täitke ekraan detailidega

Use your EF or EF-S

Avastage erinevaid valgustusvõimalusi

Veel üks EOS-perekonda kuulumise eelis on see, et EOS R ühildub olemasolevate Canoni lisatarvikutega, sh Speedlite’i raadiopäästikuga välklampide ja spetsialistidele mõeldud toodetega, näiteks Macro Ring Lite’i seeriaga. Nii on teil veelgi rohkem valgustusvõimalusi nii nõrgas valguses kui ka loominguliseks jäädvustamiseks, nautides samal ajal EOS Re tehnilisi omadusi.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Teile võib huvi pakkuda ka